Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

Freitag, 27. März 2015, 14:47

Gönül Sarayım Virane/Flatcast fcp/KRALİÇE SULTAN

Güle güle kullanın arkadaşlar....

»KRALİÇE SULTAN« hat folgende Dateien angehängt:

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Melye« (28. März 2015, 08:02) aus folgendem Grund: 2.önizleme ve fcp düzenlendi.

' Cansın

Moderator

• »' Cansın« ist weiblich

Registrierungsdatum: 29. März 2011

• Nachricht senden

2

Freitag, 27. März 2015, 15:39

Güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık kraliçe sultan
Güzel paylaşım adına Tşkler :)

Atilla_Ky

Moderator

• »Atilla_Ky« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2010

• Nachricht senden

3

Freitag, 27. März 2015, 16:39

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Kraliçe Sultan. Oldukça hoş ve kullanışlı bir çalışma olmuş. temaya bakınca aklıma biidenem nehir hanım ve gönül hanımın çalışmaları aklıma geldi ve sizin kendinizi geliştirmek için her ustadan çeşitli örnekleri görerek analiz ederek kendinizi geliştiren azminiz için tebrik ederim. çok iyi yoldasınız durmak yok yola devam. ayrıca çok beğendim kutlarım.

Gönul sarayım virane 2 olan calısmanızda ön izleme resimi url aldığınız hızlı resim sitesinden kaynaklanan sorundan dolayı ebadı buyutuyorç aynı sorun aynı steden url alan berkant kardeşimizde de olmustu. daha sağlıklı sitelerden url almanızı önerrim ve gerekli duzenlemeyi yaptıgınızda eklersenız duzenleme yaparız

4

Freitag, 27. März 2015, 19:27

emeğine saglik Kralice Sultan..Kullanışlı ve güzel temalar olmuş,paylasım adına teşekkürler.

MUSTAFA ÇİLEK

Erleuchteter

• »MUSTAFA ÇİLEK« ist männlich

Registrierungsdatum: 5. März 2011

• Nachricht senden

5

Samstag, 28. März 2015, 01:40

Güzel paylaşım adına teşekkür ederim ellerinize emeginize yüreginize saglık

• »BOZKURT-03« ist männlich

Registrierungsdatum: 11. Dezember 2007

• Nachricht senden

6

Samstag, 28. März 2015, 06:19

Emeginize saglik,güzel paylasimiza tesekkürler kisa sürede kendinizi baya gelistirdiniz sanisindayim basarilarinizin devamini dilerim...

• »süslüü05« ist weiblich

Registrierungsdatum: 31. Oktober 2013

• Nachricht senden

7

Samstag, 28. März 2015, 08:15

Harika olmuş butonlara bayıldım, şimdiye kadarki en basarılı teman bu bana göre, :1alkis:
emeklerine saglık kraliçe sultan paylaşımın için tsk ederiz

8

Samstag, 28. März 2015, 10:45

Zitat

Güzel bir çalışma olmuş emeğinize sağlık kraliçe sultan
Güzel paylaşım adına Tşkler :)
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Cansın Hanım güzel yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim. :rolleyes:

9

Samstag, 28. März 2015, 10:49

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Kraliçe Sultan. Oldukça hoş ve kullanışlı bir çalışma olmuş. temaya bakınca aklıma biidenem nehir hanım ve gönül hanımın çalışmaları aklıma geldi ve sizin kendinizi geliştirmek için her ustadan çeşitli örnekleri görerek analiz ederek kendinizi geliştiren azminiz için tebrik ederim. çok iyi yoldasınız durmak yok yola devam. ayrıca çok beğendim kutlarım.

Gönul sarayım virane 2 olan calısmanızda ön izleme resimi url aldığınız hızlı resim sitesinden kaynaklanan sorundan dolayı ebadı buyutuyorç aynı sorun aynı steden url alan berkant kardeşimizde de olmustu. daha sağlıklı sitelerden url almanızı önerrim ve gerekli duzenlemeyi yaptıgınızda eklersenız duzenleme yaparız
Atilla bey öncelikle beğenen güzel yüreğinize çok çok teşekkür ederim.Güzel yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim.Bu arada temanın urlsini yeniden alıp fcp si ile birlikte yüklendi ..Çok çok sağolun.Teşvik edici yorumlarınız için ayrıca teşekkürler. :rolleyes:

10

Samstag, 28. März 2015, 10:50

emeğine saglik Kralice Sultan..Kullanışlı ve güzel temalar olmuş,paylasım adına teşekkürler.
Kerim bey beğenen güzel yüreğiniz için çok çok teşekkür ederim. :rolleyes:

11

Samstag, 28. März 2015, 10:52

Harika olmuş butonlara bayıldım, şimdiye kadarki en basarılı teman bu bana göre, :1alkis:
emeklerine saglık kraliçe sultan paylaşımın için tsk ederiz
Sedef Hanım zarif ve güzel yüreğinize çok çok teşekkür ederim.Ayrıca güzel yorumunuz beni onure etti.Çok çok sağolun :rolleyes:

• »TAMER*39« ist männlich

Registrierungsdatum: 16. Oktober 2013

• Nachricht senden

12

Samstag, 28. März 2015, 23:40

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan güzel paylaşım adına teşekkürler

13

Sonntag, 29. März 2015, 08:33

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan güzel paylaşım adına teşekkürler
Beğenen güzel yüreğine sağlık Tamer bey çok çok sağolun. :rolleyes:

ZENoBIA

Erleuchteter

• »ZENoBIA« ist weiblich

Registrierungsdatum: 21. April 2011

• Nachricht senden

14

Sonntag, 29. März 2015, 13:44

Bence çokk güzel bir çalışmaya imza atmışsınız Kraliçe elelrinize sağlık..
sadece buradan gözlemlediğimi yazmak istiyorum..
Zemin süper olmuş desenler çok yakışmış,ancak butonları düz bir renk seçimi ile yapsaydınız, hem desen içinde butonlar yutulmaz ,hem butonlardaki desen de fontları yutmazdı.Sadece bir fikir ;)
Tekrar bu güzel emeğe çok tşk ler ediyorum.. :thumbup:

15

Montag, 30. März 2015, 11:12

Bence çokk güzel bir çalışmaya imza atmışsınız Kraliçe elelrinize sağlık..
sadece buradan gözlemlediğimi yazmak istiyorum..
Zemin süper olmuş desenler çok yakışmış,ancak butonları düz bir renk seçimi ile yapsaydınız, hem desen içinde butonlar yutulmaz ,hem butonlardaki desen de fontları yutmazdı.Sadece bir fikir ;)
Tekrar bu güzel emeğe çok tşk ler ediyorum.. :thumbup:
Beğenen güzel zarif yüreğinize sağlık Zenobia hanım çok çok sağolun güzel yorumlarınız için.Fikirleriniz benim için son derece önemli.Desenin içini boşaltmakta güzel olurdu ...Yani butonun çerçevesi desenli olup içi sade de olabilirdi..Farklı alternatifler denemeye bayılıyorum...Birde onu denerim...Güzel yorumlarınız için çok çok sağolun. :rolleyes:

By.Eray

Jüri

• »By.Eray« ist männlich

Registrierungsdatum: 15. Februar 2011

• Nachricht senden

16

Montag, 30. März 2015, 19:25

Tebrikler Kraliçe gercekten son derece basarılı bi çalışmaya imza atmışsın ve ilerlemelerin gözle görülür seviyede inş bu azmini hiç yitirmeden devam edersin yola başarılar

17

Dienstag, 31. März 2015, 07:00

Tebrikler Kraliçe gercekten son derece basarılı bi çalışmaya imza atmışsın ve ilerlemelerin gözle görülür seviyede inş bu azmini hiç yitirmeden devam edersin yola başarılar
Beğenen güzel yüreğine çok çok teşekkür ederim Eray.Farklı çalışmalar yapmayı seviyorum..Başarıya giden yolda sizlerin de büyük etkisi var asla unutmam. :rolleyes:

By_€x

Erleuchteter

• »By_€x« ist männlich

Registrierungsdatum: 18. Mai 2013

• Nachricht senden

18

Dienstag, 31. März 2015, 08:52

ABLAMMM Harika Bir Çalışmaya İmza Atmışsın Seni Canı Gönülden Kutlarım :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: Emegine Yüregine Saglık Paylaşım Adına Teşekkürler..

19

Dienstag, 31. März 2015, 16:52

ABLAMMM Harika Bir Çalışmaya İmza Atmışsın Seni Canı Gönülden Kutlarım :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: Emegine Yüregine Saglık Paylaşım Adına Teşekkürler..
Sağolasin canim kardeşimmmm.Güzel yorumun için ayrıca teşekkür ederim..Sizlerinde payını unutmuyorum harika olan sizlersiniz. :rolleyes:

20

Donnerstag, 9. April 2015, 14:03

emeğinize sağlik paylaşima tsk