Giriş yapmadınız.

• "01antepli27" bir erkek
  • Konuyu başlatan "01antepli27"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 5.04.2015, 12:15

Fenerbahçe kafilesine silahlı saldırı...

Trabzon Valisi: Fenerbahçe saldırısında kullanılan silah av tüfeği...

Fenerbahçe otobüsüne yapılan saldırıyla ilgili olay yerinde açıklama yapan Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, “Yapılan araştırma sonrasında iri saçmalı av tüfeğiyle iki el ateş edilmiştir” dedi

Öz, saldırıda yaralanan otobüs şoförünün sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, "En büyük teselli o. Durumu çok sıkıntılı gibi gözükmüyor. Dün zaten ihtiyaten uyutmuşlardı. Hayati fonksiyonları çalışıyor. Bugün normale döner" dedi.

"SİLAHIN CİNSİ AV TÜFEĞİ"

Konuyla ilgili olarak Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, bugün olay yerinde incelemelerde bulundu. Vali Abdil Ceil Öz, burada yaptığı açıklamada "Dün akşamdan bu yana olayın aydınlatılması için çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Aldığımız bilgiye göre 2 el ateş sesi duyulmuş. Yapılan araştırmada iri saçmalı av tüfeği ile 2 el ateş edildiğini tespit ettik" dedi.

Öte yandan Trabzon Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekipleri otobüse ateş edildiği belirlenen ormanlık alanda incelemelerini sürdürürken, Vali Öz de çalışmaları yerinde takip etti.

Klübümüze yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyor bu tür olayların bir daha tekrarlanmamasını temenni ediyoruz...

01antepli27...

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 5.04.2015, 12:20

Hangi takım olursa olsun hiç farketmiyor. Bu insanlıga yakısır bir davranıs deil ben şiddetle kınıyorum.
Geçmiş olsun,bir daha yaşanmasın inşallah

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 5.04.2015, 12:21

Sporun kardeşlik ve barış olduğunu anlamayan kuş beyinlileri ve bu üzücü elim olayı yapanları şiddetle kınıyorum

LiLãM00N

Orta Düzey

• "LiLãM00N" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 5.04.2015, 12:26

BİR FENERBAHÇELİ OLARAK ÇOK ÜZÜLDÜM.BÜTÜN SPOR CAMIASINA,TÜM TAKIMLARA GEÇMIŞ OLSUN DIYORUM.
SPOR KARDESLIKTIR,BU KARDESLIGE KURSUN SIKANLARI NEFRETLE KINIYORUM.YAZIKLAR OLSUN DIYORUM

• "maclarizletv" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 30.01.2019, 13:59

güncel fenerbahçe haberlerini en hızlı ve doğru olarak ben fenerhbahçe radyosundan şaşmıyorum.

• "esrakaya1965" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 9.02.2019, 11:31

Bu sene fenerbahçe küme düşecek arkadaşlar