Giriş yapmadınız.

1

Wednesday, 22.04.2015, 16:14

Firar tema kralice/Flatcastfcp/KRALİÇE SULTAN

KRALİÇE SULTAN belirtilen dosyaları ekledi:

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 22.04.2015, 18:46

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan güzel paylaşım adına teşekkürler

3

Wednesday, 22.04.2015, 19:45

emeğine saglik Kralice Sultan..Renga renk,güzel kullanışlı temalar tebrikler,paylasım adına teşekkürler.

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 22.04.2015, 23:54

Emegine yüregine saglık güzel paylasım icin tsklr

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 23.04.2015, 08:21

emegine saglik kraliçe sultan,çok basarılı çalişmalar çıkarmıssın,
renklerde harika... tebrikler,paylaşımın için tskler

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 23.04.2015, 11:26

:1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Bu aklışlar azmin ve basarın için, her çalişman beni heyecanlandiriyor ve daha nasıl üzerine birseyler katacaksin inan kestiremiyorum
merdiven basamakları gibi adım adım yükseldin, tebrik ederim Kraliçe sultan
paylaşımların için tsk ederiz

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Kraliçe. Bu çalışmanıza ne desek az kalır, ne yorumda bulunsak kifayetsiz kalır. Çalışmanızı aldığı yıldız cok güzel olusu v.s hiç önemli değil ama bir gerçek varkı ilk günlerde yaptığınız çalışmalarla bugunku çalışmalarınız arasındaki uçurum fark var ve bu çok önemli. ayrıca bir memnuniyet daha var ki ıspatıda sizin çalışmalarınızda; birlikteliktelik içinde, kompleks olmaksızın arkadaşlarımızın bir biri ile yardımlaşması, tema yapanlara desteği kısacası buyuk bir aile oluşumuzun göstergesini yaşıyor çok güzel. tekrar teşekkür eder iyi paylaşımlar diliyorum :1alkis:

:nazar:

7

Friday, 24.04.2015, 08:00

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan güzel paylaşım adına teşekkürler
Beğenen güzel yüreğine sağlık Tamer bey ..Hepinizin destekleri için çok çok teşekkür ederim. :rolleyes:

8

Friday, 24.04.2015, 08:02

emeğine saglik Kralice Sultan..Renga renk,güzel kullanışlı temalar tebrikler,paylasım adına teşekkürler.
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Kerim bey çok çok sağolun.Hepinizin destekleri için ayrıca teşekkür ederim. :rolleyes:

9

Friday, 24.04.2015, 08:04

Emegine yüregine saglık güzel paylasım icin tsklr
Mustafa bey beğenen güzel yüreğinize sağlık.Hepinizin destekleri için ayrıca teşekkür ederim. :rolleyes:

10

Friday, 24.04.2015, 08:06

emegine saglik kraliçe sultan,çok basarılı çalişmalar çıkarmıssın,
renklerde harika... tebrikler,paylaşımın için tskler
Beğenen zarif ince yüreğinize çok çok teşekkür ederim.Desteklerinizi esirgemediğiniz için ayrıca teşekkür ederim .... :rolleyes:

11

Friday, 24.04.2015, 08:12

:1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Bu aklışlar azmin ve basarın için, her çalişman beni heyecanlandiriyor ve daha nasıl üzerine birseyler katacaksin inan kestiremiyorum
merdiven basamakları gibi adım adım yükseldin, tebrik ederim Kraliçe sultan
paylaşımların için tsk ederiz

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Kraliçe. Bu çalışmanıza ne desek az kalır, ne yorumda bulunsak kifayetsiz kalır. Çalışmanızı aldığı yıldız cok güzel olusu v.s hiç önemli değil ama bir gerçek varkı ilk günlerde yaptığınız çalışmalarla bugunku çalışmalarınız arasındaki uçurum fark var ve bu çok önemli. ayrıca bir memnuniyet daha var ki ıspatıda sizin çalışmalarınızda; birlikteliktelik içinde, kompleks olmaksızın arkadaşlarımızın bir biri ile yardımlaşması, tema yapanlara desteği kısacası buyuk bir aile oluşumuzun göstergesini yaşıyor çok güzel. tekrar teşekkür eder iyi paylaşımlar diliyorum :1alkis:

:nazar:
Atilla bey bu yorum karşısında kelimelrim kifayetsiz kaldı..Bu sitede kimden yardım istedim ise dört koldan seferber oldular.Bu benim siteye olan güvenimi daha da pekiştirdi.Hepsinin sonsuz sabrına ayrıca teşekkür ederim.Çalışmalarım da hep daha iyiye demiştim sanırım bunu başardım.Dahada güzel çalışmaların çıkacağına inanıyorum.Bezmeden bıkmadan yola devam..Çok çok teşekkür ederim güzel yürekli dostlar.... :rolleyes:

12

Monday, 27.04.2015, 12:47

emeginize sağlik paylaşima tesekkürler

13

Monday, 27.04.2015, 15:16

emeginize sağlik paylaşima tesekkürler
Beğenen güzel ve zarif yüreğinize çok çok teşekkür ederim Alya Hanım. :rolleyes: