You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

mesut52

Trainee

• "mesut52" is male
  • "mesut52" started this thread

Date of registration: Jan 23rd 2009

• Send private message

1

Thursday, April 23rd 2015, 3:31pm

acil yardım...

slm...radyoyu açtığımda

uyarısı çıkıyo...radyo ekranı ise

bu şekilde oluyor ve hiç bir şekilde müdahale edemiyorum...bilgisi olan arkadaş var ise yardımcı olabilirse sevinirim..şimdiden teşekkürler...

This post has been edited 3 times, last edit by "' Cansın" (Apr 23rd 2015, 11:09pm)

' Cansın

Moderator

• "' Cansın" is female

Date of registration: Mar 29th 2011

• Send private message

2

Thursday, April 23rd 2015, 4:13pm

Flatcastı ilk yüklediğiniz zaman genelde bu çıkar ve listeden tema seçiniz yazıyor
tamam yazan yere tıklamadan mavi işaretli olan dark temasına çift tıklayın dark teması normal bir şekilde açılır
Eğer devam ediyorsa flatcastı silip tekrar yükleyiniz.

mesut52

Trainee

• "mesut52" is male

• Send private message

3

Friday, April 24th 2015, 8:15pm

öncelikle ilginize teşekkür ederim Cansın...söylediğiniz şekilde denedim ancak olmadı yani hiç bir şekilde tıklama yapılmıyo...flatcastı nerden silicem bulamadım proğram listesinde...

halil_66

Intermediate

• "halil_66" is male

Date of registration: May 4th 2011

• Send private message

4

Friday, April 24th 2015, 8:30pm

öncelikle ilginize teşekkür ederim Cansın...söylediğiniz şekilde denedim ancak olmadı yani hiç bir şekilde tıklama yapılmıyo...flatcastı nerden silicem bulamadım proğram listesinde...

Bildiğim kadarıyla Stereo karışımı olmadığı için bu hatayı veriyor. Ses ayarlarından çözebilirsiniz sorunu daha önce konusu açılmış Windows 7 Stereo Mix ve Ses Ayarlari
Eğer stereo yoksa pc nizde realtek high definition audio indirip sorunu çözebilirsiniz..
Bu sorun ilk yayın alanlar veya format atanlarda çıkıyor genelde.

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

Date of registration: Dec 17th 2010

• Send private message

5

Friday, April 24th 2015, 9:10pm

flatcastı nerden silicem bulamadım proğram listesinde...

Ses kartınızı güncelleyin ve denetim masasından program ekle kaldırdan flatcast pluginlerini silin ve sonra yeniden yükleyin sorun çözülecektir

mesut52

Trainee

• "mesut52" is male

• Send private message

6

Friday, April 24th 2015, 10:05pm

ilginiz için teşekkür ederim arkadaşlar ama çok yabancıyım bu konulara o bakımdan ne yapacağımı bilmiyorum...tekrar sağolun..

• "OguzhanFm" is male

Date of registration: Jul 29th 2010

• Send private message

7

Saturday, April 25th 2015, 10:51am

Mesut bey...
Ses kartınızın markasini bilemiyorum fakat büyük ihtimal REALTEK olmalıdır...
Ekteki adreste bir RAR dosyasi bulacaksınız onu indirin...
İçerisinde 32 bit ve 64 bit olmak üzere iki adet ses karti DRİVER bulacaksınız...
İşletim sisteminiz hangisi ise 32 bit veya 64 bit ona ait DRİVER i kurup denerseniz sanırım sorununuz düzelecektir....

İNDİRİLECEK DOSYA ADRESİ >>>>>>>>>>>>>>>> https://yadi.sk/d/ideIPkiDgEPag

Kolay gelsin iyi forumlar...

Not işletim sisteminizin kaç bit olduğunu bilmiyorsanız ....

MASA ÜSTÜNDEN BİLGİSAYARIM A SAĞ TIKLAYIN ÖZELLİKLER İ SEÇİN ORADA GÖRECEKSİNİZ KAÇ BİR OLDUĞUNU...
MASA ÜSTÜNDE BİLGİSAYARIM KISA YOLU YOKSA BAŞLAT A TIKLAYIN BİLGİSAYARIM YAZAN YERE GELİN SAĞ TIKLAYIN AÇILAN SAYFADAN ÖZELLİKLERE TIKLAYIN....

Kolay gelsin...

mesut52

Trainee

• "mesut52" is male

• Send private message

8

Sunday, April 26th 2015, 8:14am

çok teşekkür ederim eksik olmayın...iletinizi şimdi gördüm ... anlattığınız şekilde deneyecem ama olmasada önemli değil ilginiz için çok memmun oldum...çalışmalarınızda başarılar diliyor tekrar teşekkür ediyorum...

mesut52

Trainee

• "mesut52" is male

• Send private message

9

Sunday, April 26th 2015, 10:25am

Mesut bey...
Ses kartınızın markasini bilemiyorum fakat büyük ihtimal REALTEK olmalıdır...
Ekteki adreste bir RAR dosyasi bulacaksınız onu indirin...
İçerisinde 32 bit ve 64 bit olmak üzere iki adet ses karti DRİVER bulacaksınız...
İşletim sisteminiz hangisi ise 32 bit veya 64 bit ona ait DRİVER i kurup denerseniz sanırım sorununuz düzelecektir....

sorunu hallettim kardeşim çok teşekkür ederim hakkını helal et...kolay gelsin işlerin...

mesut52

Trainee

• "mesut52" is male

• Send private message

10

Tuesday, May 19th 2015, 10:53am

bir süre sonra yine aynı sorunu verdi ve aynı şeyleri tekrarladım ama bu sefer olmadı...neyse formattan başka çare yok sanırım... :(