Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "HuzunSevdam" bir kadın
  • Konuyu başlatan "HuzunSevdam"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 26.04.2015, 22:38

Radyo Sayfasi

Merhaba arkadaslar ben kendi adima bir radyo actim ama 4 gündür ugrastim halde sayfayi kuramadim anasayfa bana yardimci olurmusunuz lütfen huzunsevdamfm diye bir radyoyu flaschaten aldim ama b geri kalan sayfayi yapamadim

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 26.04.2015, 22:58

Anasayfa

lütfen arkadaslar bana yardimci olurmusunuz

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 26.04.2015, 23:36

Sanırım Flatcasttan Radyoyu kurdunuz ama siteyi nasıl kurarım diyorsunuz. Ve site içerisine bu radyoyu nasıl yerleştiririm diye soruyorsunuz.
Çok kolay...

Bakın burada anlatılmış
TIKLAYIN >>> TR.GG Sitesi Kurmak

Diğer sorunlarınız için forumda arama özelliğini kullanın.
Karşılaşacağınız bütün sorunların çözümleri forumda mevcuttur.
Kolay gelsin.

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 27.04.2015, 00:16

bu resimlere baktim ama yapamadim :(

• "OguzhanFm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 27.04.2015, 18:33

Merhaba Hüzün Sevdam ...

Arkadaşım Sayın Okus Pokus size yardımcı olabilmek için resimli bir anlatım vermiş sanırım başaramamışsınız ...
Ben size yardımcı olabilmek amacıyla üç tane video adresi vereyim onları inceleyin adım adım takip ederseniz sanırım yapabilirsiniz...
Başara bilmek için mümkünse bütün dikkatinizi videoya verin çok tane tane anlatılmış durumda...
Kolay gelsin şimdiden hayırlı olsun...

Video 1 >>>>>>>>>>>>>>>>>> https://www.youtube.com/watch?v=Ex2--XYjOZc

Video 2 >>>>>>>>>>>>>>>>>> https://www.youtube.com/watch?v=CbKS2g7BSag

Video 3 >>>>>>>>>>>>>>>>>> https://www.youtube.com/watch?v=I66UxSaZJlA

Şayet yine başaramayacak olursanız buradan yazabilirsiniz...

6

Friday, 1.05.2015, 16:29

Flatcast

slm Öncelikle FLatcast da server deisimi nedeniyle sorunmu yasanmakda com deisdi radyolardakı flatcast.com yerine de. net .info deniyor yanilmiyorsam? ama bende sorun halen devam etmekde ne radyolara gire biliyorum nede yayın yapa biliyorum formda gezmeme ragmen bir kisi yazmamis Yada ben görmedim formda paylasilma olduda görmedimse özür dilerim sayin mo.dan ricam böyle bir sorun varsa formda acıklansın lütfen ki
benim gibi diyer arkadaslarda gezinip durmasınlar!(.ATİVEX LER YÜKLÜ PORTLAR ACIK AMA OLMUYOR) emeyi gecen herkese ve sayin Oqus Pokus tsk ederim deyerli form paylasimi yapan emekcilere simdiden tesekürler iyi formlar

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 1.05.2015, 17:10

Server değişimi bitti ve o gun için sadece bir kaç sürdü.. sorununuzu tam yazmamışsınız ama anladığım kadarıyla google chrome'nın son sürümünde flatcast eklentileriyle alakalı görünüyor >>>>>>>

Google Chrome Flatcast Eklentileri bakınız.

8

Friday, 1.05.2015, 18:58

Flatcast

fTesekür ederim Atilla_Ky bey evet dediniz gibi sorun yok pec de ses kartlarian kadar sildim yükleme yapdim kople :1alkis: yeniledim halen falat sayfasinda activex etup 530 yüklemem isdeniyor yapıyorum sayfayi yeniliyorum yok sizin anliyacaginiz yok onun icin halen sorun mu var diye yazmak isdedim deyerli aciklamaniz icin cok cok tsk eder saygılarim sunarim

• "OguzhanFm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 1.05.2015, 19:58

Sarikaya fm ....
Arkadaşım chrome dışında Mozilla veya explorer den denemelisin sanırım sizin sorununuz sayın Atilla beyin söylediği gibi Chromeden kaynaklı...
chrome de de N papi yi etkinleştirdiğinizde ondaki sorunda düzelir...

10

Saturday, 2.05.2015, 22:06

Sarikaya fm ....
Arkadaşım chrome dışında Mozilla veya explorer den denemelisin sanırım sizin sorununuz sayın Atilla beyin söylediği gibi Chromeden kaynaklı...
chrome de de N papi yi etkinleştirdiğinizde ondaki sorunda düzelir...

____________________________________________________________________________________

tsk ederim oguz han vermis oldun bilgi icin ama olmadigi zaman olmuyor isde deyerli paylasimin icin ayriyeten tsk ederim :thumbup:

• "YESILMUCURFM" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Friday, 13.11.2015, 20:49

index scrollbar saga sola kaymasi

arkadaslar index yapdim her yaodigim index de scrollbar alt cubuk saga sola kayiyo olculeri 1000-1500 yapoom en son genislik 970-uzlk 1100 yapdim
hergelen dinleyici saga sola kayiyo diyo scrollbarindexin tam olmasi icin ne yapmaliyim simdien yardimlariniz icin tskler www.yesilmucurfm.com

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 14.11.2015, 09:23

Sanırım indexi WebPage Maker ile yapmışınız.

Sayfanız tam ortalı değil. Farklı çözünürlüklerde denerseniz bunu siz de görürsünüz.
Sayfaya yerleştirdiğiniz resmi, kodlamayı yaptığınız programla tam ortalayınız.
Radyo sayfanın boyutu Flatcast Ana giriş ile ayarlar bölümüne giriniz ve oradan verdiğiniz ölçüleri aynen index sayfasında da veriniz. Bu defa scroolbar çıkmayacaktır.
Siz, Flatcasttan radyo boyutunu daha büyük yaptığınız için ayarladığınız alana sığmıyor ondan dolayı scroolbar çıkıyor.

Bu sayfadan konuya dair daha önce işlenmiş mesajları görebilirsin İndex Düzenlemede Sorunlar