Giriş yapmadınız.

[Önerilen Radyo] eko-fm

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "e.k.o.f.m" bir erkek
  • Konuyu başlatan "e.k.o.f.m"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 28.04.2015, 13:27

eko-fm

selam rulette isimle sid atmak istioruz yardimci olurmusunuz
sid 1464877

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (28.04.2015, 14:54) düzenleme sebepleri: sid yeterlidir.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 28.04.2015, 14:56

A.Selam,
Rulette isminizin yer alabilmesi için gerekli olan kriterlere uyumlu görünmüyorsunuz maalesef, ilerleyen zamanlarda online dinleyici sayınız yükseldiğinde yeniden başvuru yapabilirsiniz.

Kriterlerimiz-->> [Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

• "e.k.o.f.m" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 28.04.2015, 18:21

tsk

cok calismamiz gerekior demekki bilgileriniz icin tsk ederim sizlere kolayliklar dilerim saolun....

• "e.k.o.f.m" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 29.04.2015, 16:22

eko-fm

selam cok özr dilerim dün yazdigim basvuru onay almadi lakin bügün itibariyle baska bir radyoyla birlesimimiz oldu 1464877 sid nolu radyomuzu izlerseniz cok sevinirim simdiden tsklerimi sunar sizlere kolayliklar dilerim___eko___

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 29.04.2015, 17:49

Üstte verdiğim link i incelediniz mi ?
Online dinleyici sayınız halen yetersiz, gün içinde bir radyo uygun değilse akşamı yeniden değerlendirmek birşey değiştirmez.
Lütfen bir kaç gün bekleyip dinleyici sayınız sabitlenip kurallara uyduğunda başvuru yapınız.
24 saat açık olan radyonuzun her saat diliminde en az 6 ve üzeri dinleyicisi olması gerekiyor, şu anda sadece 15 saat buna uyumlusunuz.

• "e.k.o.f.m" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 29.04.2015, 20:18

eko-fm

;)

• "e.k.o.f.m" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 1.05.2015, 18:23

eko-fm

anlamiorumki nasil vericeksiniz o ismi benim zaten su an radyom da bazi saatler harici her daim ne 8 üzeri dinleyiciler var ve yayinimizda 24 saat oluyor attiginiz linke baktimda 18 saat yayinsa bunun 14 15 saati 7 dinleyici dior yok 24 saatse 6 dinleyici olmasi yetior ben sid 1464877 nolu radyonun tekrardan incelenmesini talep ediyorum

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 1.05.2015, 18:59

Eko fm;

Öncelikle aranılan kriterler
* 18 saat aktif yayın için 14 - 15 saat dinleyici sayısının 7'nin altında olmaması
* 24 saat aktif yayın yapan radyolar için de dinleyici sayısının 6'nın altında olmaması

Radyonuz iki kritere de uymuyor. Şuan 13 saat 7'nin üzerinde görünüyorsunuz..

Kriterlerden birini sağladığınız zaman tekrar başvurunuz..

• "e.k.o.f.m" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 1.05.2015, 19:10

eko-fm

1 saatle kaybetmisiz öylemi:):) arkdaslar biz size yien deiliz ben bunu anladim yien olsaydik su an kurdugunuz radyo deil bi saat her saati kritere uygun deil artik basvuru falanda yapmicam illahi adalet diorum_

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 1.05.2015, 21:37

Ne demek istediniz anlamadım?

Yien derken neyi kastettiniz. Rulette ekli radyoları tek tek takip edin, varsa sizin eleştirdiğiniz kriterlere uymayan radyo gösterin.
Uzanamadığınız şeye pis demek mizacınızda var galiba! O kriterler şahısa göre esnemiyor, uygunsanız eklenirsiniz değilseniz kalırsınız.

Bir daha başvuru yapmanıza gerek yok zaten, başvuru yapsanız da kabul edilmez emin olabilirsiniz!

• "e.k.o.f.m" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 2.05.2015, 07:52

eko-fm

yok zaten realden dostlarim gelirdi dagittim basvuruda yapmam rahat olun kiriterlere uygun olmayan radyo melye hanimin kullandigi flatcast fm radyosundan bahsettim ister edin ister etmeyin zaten böle bi cabam olmayacak benim öncelikle kendiniz kiriterlere uyun sonra insanlara kiriterlerden bahsedin

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 2.05.2015, 10:47

Neden radyolar kurallara uymadığında benim radyomu örnek gösteriyorsunuz anlamış değilim, hadi gösterdiniz bari haklı çıkın ki üyelere karşı yanlış bilgi vermiş olmayın.

Kurallar açık banada, sizede aynı şekilde geçerli.
buyrun bizim radyomuz 24 saat açık ve her saat dilimi 6 dinleyici ve üzerine yayın yapıyor.

bu da sizin radyonuz ; 24 saat açık ama sadece 13 saati kriterlere uyumlu görünüyor.

Amacınız her ne ise önce güzelce araştırın, kurallara bakın ondan sonra haklıysanız çıkın konuşun.
Her ne kadar ruleti yönetenler olsakda gördüğünüz gibi kendi radyomuza da diğerlerine nasıl davranıyorsak öyle davranıyoruz, eğer kurallara uymasa bizim isim de orda olmazdı.

Sen bu evin sahibisin, bana yemek ver ama kendin yeme mi demek istiyorsunuz ? amacınız bumu yani şimdi sizin ?

Bundan sonra rulete, allaturkaa yönetimine, ruleti yönetenlere karşı bu tür yanlış iddialar olduğunda bizde ona göre davranacağız bilginiz olsun.

• "e.k.o.f.m" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Saturday, 2.05.2015, 12:26

eko-fm

kusura bakmayin ama benim o ismi gördügüm an kiriterlere uymazken isim yazilmisti kalkip bana simdinin fotosunu göndermeyin ben radyomu kpattim zaten gelenlerle vedalasiorum sadece _

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Saturday, 2.05.2015, 12:41

Sizin niyetiniz belli ki başka..
İsim yazdırmak için gelip sorun yaratmak gibi görünüyor

O zaman benim radyomun neden ismi yazmıyor rulette bende yönetimden biriyim sonuçta
Sizin iddia ettiğiniz gibi bir durum söz konusu olsa benim radyomun da rulette ismi yazması gerekiyor ilginç :dusunceli:

o ismi gördügüm an kiriterlere uymazken isim yazilmisti

Yazmanızdan anlaşılıyor ki yöneticimizin radyosunu takip ediyorsunuz ama onu bile yanlış görüyorsunuz..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "' Cansın" (2.05.2015, 17:16)