Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "RadyoAdnan" bir erkek
  • Konuyu başlatan "RadyoAdnan"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 2.05.2015, 17:30

Benim Yayinimi Disarisi Alamiyor

Merhaba,

Ben Radyomu bir kac gun once kurdum ama ayni netwer uzerindeki bir baska bilgisayar yayini aliyor ama yayin varken baska yerden acmak istenildiginde yayin alinmiyor... neden olabilir acaba. sorun o bilgisayarda degil cunku ben baskasinin yayinini denedigimde aciyor... Yardiminizi bekliyorum selamlar. Sevince-FM

:( :( :(

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 2.05.2015, 17:47

Merhaba,

2 yerde aynı anda yayın almaya mı çalışıyorsunuz ?
Yoksa yayını devretmek mi istiyorsunuz başka yayıncıya ?

• "RadyoAdnan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 2.05.2015, 19:04

Hayir iki tarafta yayin yapmak degil. benim yaptigim yayini bir baskasi dinleyemiyor.

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 2.05.2015, 19:08

Sid numarasını yazar mısınız?
Radyo adresinizde mi bir sorun var acaba

• "RadyoAdnan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 3.05.2015, 00:46

Radyo Adresinde Sorun yok ama size yinede vereyim sid numarasini. SID : 1477667 Ben evde mixeri actiktan sonra is yerinde denemek icin siteyi aciyorum flatcast yazisi cikiyor acmaya calisiyor ama hata veriyor. bir baskasinin radyosunu acip dinleyebiliyorum.

denemek icin isterseniz buda linkim : http://sevince-fm.wix.com/sevincefm#!radyodinle/c1qsz

Gamze

Stajyer

• "Gamze" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 3.05.2015, 09:47

is yerinde denemek icin siteyi aciyorum flatcast yazisi cikiyor acmaya calisiyor ama hata veriyor..

neden acilmadiginida o hata mesajinda yaziyor

yayin yapan kisinin udp 40123 portu kapali olunca ve onu dinlemek isteyen tek kisininde portu kapqaliysa yayina baglanamaz. detayli aciklama alttaki linkte

Flatcast P2P hatalari ve aciklamalari.

• "RadyoAdnan" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 3.05.2015, 12:59

Merhaba,

Sizlerede Yardimlariniz icin cok tesekkur ederim. sorunum yonlendirdiginiz link sayesinde duzeldi. tekrardan tesekkurler. :thumbsup: :thumbsup: Sevince-FM