Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

.AgenT.

Acemi

• ".AgenT." bir erkek
  • Konuyu başlatan ".AgenT."

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 14.05.2015, 09:16

Rulette Radyo isminin görünmesi

1478674 Sid numaralı Radyomuzun Rulette ismin görünmesini rica ederim. Radyo adi 7/24 Slow

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 14.05.2015, 13:03

Radyonuz rulete 7/24 Slow ismi ile eklendi, fakat kriterlerde düşüş görülürse isminiz silinir,bilginize.
Hayırlı olsun.

.AgenT.

Acemi

• ".AgenT." bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 5.06.2015, 10:18

Rulete Radyo İsminin eklenmesi

Merhabalar,

1478674 sid numaralı radyomuzun ismin Rulete eklenmesini rica ederim. Radyo ismi 7/24 Slow

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 6.06.2015, 21:06

Radyo istatistikleriniz kriterlerimiz dışında olduğu için isminizi ekleyemiyoruz.
İlerleyen günlerde yeniden başvuru yapabilirsiniz.

.AgenT.

Acemi

• ".AgenT." bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 17.06.2015, 14:57

Sid Yerine Radyo Isminin Görünmesi

1337943 SID NUMARALI RADYOMUSUN SID YERINE RADYO ISMININ GÖRÜNMESİNİ RİCA EDERİM Slow Time RADYO ADI

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 17.06.2015, 15:49

Kr
1337943 SID NUMARALI RADYOMUSUN SID YERINE RADYO ISMININ GÖRÜNMESİNİ RİCA EDERİM Slow Time RADYO ADI

Kriterleriniz hala uyumlu gözükmuyor. ilerleyen zaman diliminde tekrar müracat edebilirsiniz. istatistik bilgileriniz ve kriterler aşağıdadır inceleyiniz..

Kriterlerimiz >>>[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

istatistik bilginiz>>>> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1337943

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (30.06.2015, 21:35)

PrtkL

Acemi

• "PrtkL" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 22.06.2015, 19:22

Slow Time Fm ile ilgili postlar silinebilir mi

1337943 Nolu sid ile yayin yapan radyomuz Slow Time Fm bahsi gecen 1478674 sid numarali 7/24 Slow radyo ile bir ilgi ve alakasi yoktur. Sozkonusu basvuru bizim bilgimiz disinda yapilmistir. Bizim ismi verip diger radyonun istatistiklerini verem moderatori de anlamak mumkun degildir. LUTFEN Slow Tme Fm ile ilgili olan post lari silebilir misiniz. Simdiden Tesekurler.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "PrtkL" (22.06.2015, 19:33)

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 24.06.2015, 13:32

Bunda sorun yapacak bir durum yok, her iki radyoda rulette isimleri ile ekli değil.
Moderatörümüz de ilk mesajda diğer radyonun başvurusu olduğu için oradaki SID numarası ile istatistik eklemiş (insanlık hali herkez dalgınlık yapabilir v.s.)
Mesajların bir sorun yaşatacağını düşünmüyorum, isminizin lanse edilmesi hoşunuza gitmediyse siz daha belirgin şekilde koyu yazarak belirtmişsiniz demekki bir sorun yoktur.

İsminizi eklemeyi talep eden kişiyi tanımıyormusunuz ?
Eğer öyle ise de isim eklenseydi bile size zarar yerine yararı olacaktır değil mi?
Yine de bundan sonraki başvurularda, kriterlerimize uygun gördüğümüz radyolara gidip başvuru teyiti alırız.

PrtkL

Acemi

• "PrtkL" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Wednesday, 24.06.2015, 15:02

Biz su anda gordugumuz sorunlari size akratalim.

Sorun 1. Baska bir radyonun temasi altinda bizim radyonun ismi geciyor. Dogru olan yeni tema acip gereken basvuru yapilir.

Sorun 2. Moderatorunuz yapilan ilk yanlistan etkilenerek yanlis yapar. Dogru olan dikkatlice okuyarak bizim radyomuzun adi altinda baska radyonun istatistiklerini vermez. Boylece bizim itibarimizi zedeler. Bizim kriterlerimiz uygun bu arada. Uygun gordugumuz zamanda zaten basvurumuzu yapacagiz.

Sorun 3. Basvuruyu yapan sahsi taniyip tanimamak degil yaptigi yanlislar duzeltmektir amacimiz sizden de bu konuda yardim bekliyorduk. Yardim yerine moderatorunuzu koruma cabasina girdiniz asil uzucu olan bu.

Eger hala sorun olmadigini dusunuyorsaniz Lutfen bunlari silmeyin uygun bir yerde konu acip forumun okuyucularina paylasacam. Onlar da kendileri karar versin

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Wednesday, 24.06.2015, 16:16

CEVAP: Slow Time Fm ile ilgili postlar silinebilir mi

Başka bir tema dan kastınız konu başlığı galiba, isteyen istediği başlıkta başvuru yapabilir.

Sorun 3. Basvuruyu yapan sahsi taniyip tanimamak degil yaptigi yanlislar duzeltmektir amacimiz sizden de bu konuda yardim bekliyorduk. Yardim yerine moderatorunuzu koruma cabasina girdiniz asil uzucu olan bu.

Eger hala sorun olmadigini dusunuyorsaniz Lutfen bunlari silmeyin uygun bir yerde konu acip forumun okuyucularina paylasacam. Onlar da kendileri karar versin

Mesele tanıyıp tanımamak değil dediğinize göre demekki başvuruyu yapan bilginiz dahilinde yapmış, durup dururken tanımadığı ya da bulunmadığı bir radyoyu rulete ekletip kimse iyilik yapmaz heralde.
Ama kişisel herhangi bi sorun olduysa aranızda bu bizi alakadar etmez. biz başvuruya bakarız, uygun görür ekleriz ya da eklemeyiz. Sonrasında itiraz olduğundada gerekeni yaparız.

Moderatörümü koruma çabam sizi neden üzdü ? Moderatörümle bir derdiniz mi var ?
Yani şimdi siz öyle dediniz diye ona ihtar vermemimi isterdiniz, ya da yetkisinimi almalıydım bunumu kasdediyorsunuz.
Siz radyonuzda herhangi bir dinleyiciniz dj inizi şikayet ettiğinde hemen dj inizi görevden mi alıyorsunuz, ya da korumuyormusunuz hiç.
Bizim moderatörlerimiz de sizin gibi insan ve bir dalgınlık olmuştur bu da gayet normal birşeydir dedim ve demekte de devam ediyorum.

Gelelim son cümlenize;
Forumun her yeri uygun yerdir çünkü tüm forum üyeleri görüyor burayı da diğer yerler gibi, yani sizin uygun yer diye tehdit savurduğunuz yer neresi bilmem ama zahmet etmeyin boşuna diye diyorum, buradan da okuyorlardır mutlaka.

Gelelim uygun gördüğünüzde yapacağınız başvurunuza ;
Siz uygun görür yaparsınız da bakalım biz uygun görüp eklermiyiz sizi!!

PrtkL

Acemi

• "PrtkL" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 24.06.2015, 20:42

Anliyoruz. Isteyen istedigi konu basligında basvuru yapabildigi icin bizim radyo ismimiz baska bir radyo icin acilmis basvurunun altinda yer almasi sorun degil sizin acinizdan.

Moderatorunuzu afettik kasten yaptigini dusunmuyoruz herkes hata yapabilir. Bizim sid ve adimiz gecen alintinin altinda kendi istatistiklerimizi gorebilirsek bu konu da kapanmis olur.

Basvuru istegimiz disinda yapildigi icin itiraz ediyoruz. Dikkate alinmamasini incelenmemesini talep ediyoruz.

Iyı aksamlar.