You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

01baran65

Beginner

• "01baran65" is male
  • "01baran65" started this thread

Date of registration: Dec 7th 2011

• Send private message

1

Sunday, May 17th 2015, 4:13am

Alamnyadan radio dinlemek

Slm ACil yardım almanyadan bi arkadasıma radio dinlemesi icin kurulum yapmaya calistim ama olmadı dili bilmedigim icin kuramadım sebebi ne olabilir türkiyedeki yönlendirmelerin hepsini denedim . prot acma aktvexs yükleme vs. hepsi denedim ama herhangi bi radio bile acsam dowlaond sayfasına geliyor aktiveks yükle desem bile f5 yaptigimda terr dowload sayfasına geliyor programlarda setup i yüklenmis gözüküyor.
Kimse senden iyi değildir. Sadece senden önce tecrübe kazandılar. Şimdi sıra sende By-Baran

sarhos

Trainee

• "sarhos" is male

Date of registration: Oct 22nd 2007

• Send private message

2

Sunday, May 17th 2015, 11:01am

selam eger arkadasiniz google crome kullaniyorsa bu basliga bakarmisiniz Google Chrome Flatcast Eklentilerine Engeli Kaldırma eger sorun burda degilse bir de bu basliga bakiniz
Chrome Flatcast Plugin etkinleştirme Hafıza sorunu