Giriş yapmadınız.

[Önerilen Radyo] Isim Yazmak

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "sidalyafm.com" bir kadın
  • Konuyu başlatan "sidalyafm.com"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 28.05.2015, 09:54

Isim Yazmak

RULETE ISMIMIZ SILINDI BAZI OZEL SEBLERDEN CENAZAM ANNEM RAHATSIZLANDII TEKRARA GERI YAZILMASINI RICA EDIYORUM IL GINIZEE COK TESKULER SIMDILERNN

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (28.05.2015, 10:22) düzenleme sebepleri: Önek düzenlendi

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 28.05.2015, 13:16

Başvurularda SID numarası belirtmeniz gerekiyor, SID numaranızı yazın lütfen.

• "sidalyafm.com" bir kadın
  • Konuyu başlatan "sidalyafm.com"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 30.05.2015, 05:20

RICA

RULETE ISMIMIZ YAZILIYDI SILINDI PŞÖADIOIMIZDAN CENAZE VE HASTALIK NEDENIYLE LURTFEN TEKRAR YAZILMASINI RICA EDIYORUM DUZENE GIRDIK YAVAS YAVAS TAKIPLERINIZI RICA EDYORUMM SIMDIDEN TESKULER ILGINIZEE 1436261 SİDALYAFM

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 30.05.2015, 10:25

Radyonuz Sidalya Fm ismi ile eklendi, istatistikler çok sınırda görünüyor eğer düşüş görülürse isminiz silinir bilginize.
Hayırlı Olsun.