Giriş yapmadınız.

• "adımferhat" bir erkek
  • Konuyu başlatan "adımferhat"

• Özel mesaj gönder

1

Sunday, 31.05.2015, 01:48

radyo açtım ama kimse giremiyor

bedava radyo açtım ama kimse gremyor yani aktif deyil nette sadece ben açıyom ben dinliyom kimse göremyor ve gelmiyor lütfen yardım....... :Ç.hastayim:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "' Cansın" (31.05.2015, 11:45) düzenleme sebepleri: konu başlığı düzenlendi

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 31.05.2015, 17:48

bedava radyo açtım ama kimse gremyor yani aktif deyil nette sadece ben açıyom ben dinliyom kimse göremyor ve gelmiyor lütfen yardım....... :Ç.hastayim:

aktif olmayan nedir? eger sid aldınız ise sid aktiftir. aldığınız sid nosunu radyonuzun indeksine gömdünüzmü? adres verirseniz bakarız

• "EceSamyeli" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 22.06.2015, 21:03

merhaba

Arkdaşlar bizimde açtıgımız radyoya bir dj arkadaşım yayını aldıgı zaman kimse giremiyor ve biz alıncada kendisi giremiyor sebebini bulamadık bana yardım edebilecek br arkadaşımız varmı:((

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 22.06.2015, 22:13

Arkdaşlar bizimde açtıgımız radyoya bir dj arkadaşım yayını aldıgı zaman kimse giremiyor ve biz alıncada kendisi giremiyor sebebini bulamadık bana yardım edebilecek br arkadaşımız varmı:((

sadece bu bahsettiğiniz ise yayıncı ve dinleyicilerde muhtemelen portlar kapalıdır