Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

muzi41

Acemi

• "muzi41" bir erkek
  • Konuyu başlatan "muzi41"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 13.06.2015, 07:31

tema sorunu

slmmm...arkadaslar bu tema...radyoya yuklyınce hareketsiz...nedendır acaba..yardımlarınızı bekliyorumm...kendim yaptım...radyoda olmuyo..teşekkurler..

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (13.06.2015, 08:30) düzenleme sebepleri: konu içeriği etikete yazılmıştı.

2

Saturday, 13.06.2015, 15:29

Selam Muzi bey.Temanın çalışmama sebebi büyük ihtimalle aldığınız url sitesinden kaynaklanıyor olabilir.Tema ölçüleriniz radyonun standart ölçülerine uymayınca da temanız çalışmaz..800_600 Ölçüleri standart tema ölçüsüdür.Gördüğüm kadarıyla temanız oldukça büyük..Bazen aldığınız url sitesinden de kaynaklanan bu tip sorunlar oluyor...Yani 800_600 ölçülerinde olsa bile temanızı büyük ölçülerde çıkarabiliyor...Resimler hareketli ise urlleri ölen hareketli giftlerde çalışmaz bilginize.... hürmetler
http://abload.de/ bu siteyi tavsiye ederim sorunsuz....

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 13.06.2015, 16:26

muzi41,

Yaptığınız gif çalışması için url aldığınız hızlıresim sitesinden kaynaklı bir sorun ve iyikide öyle olmuş. Sorunsuz sitelerden url alındığında ise yayındakı sonuc aşağıdaki şekildedir. bu durumda gif yapma proğramı ile
alakalı sorunda olabilir. bizim önerimiz ne kadar az gif olursa o kadar iyidir hatta hiç gif olmaması daha iyidir ancak tabiki tercih olayıdır

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (13.06.2015, 16:36)

muzi41

Acemi

• "muzi41" bir erkek
  • Konuyu başlatan "muzi41"

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 14.06.2015, 07:42

nasıl duzeldını yazarmısınız bana...abload.de den de denedim bozuk çıktı...hatayı nerde yapıyorum acaba.. detaylı yazarmısınız...teşekkur ederimmm