Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

beikbil

Acemi

• Konuyu başlatan "beikbil"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 22.06.2015, 13:22

SiD Önerilen radyolar arasında yer alsın istiyorum

Selam sayin ALATURKA YETKILILERI bende rayomu sitenizde önerilen radyolar arasinda yer almasini istiyorum bir kez bas vurmstum ama kabul olunmadi dinlicim az diye simdik dinlici sayisina ulastim bana yardimci olursa niz cok sevinirim sid numaram 1472947 radyomun ismi gurbeteyim_fm... eger yardimci ola bilirseniz bu sefer minetar olurum saygilarimla. beikbil

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (22.06.2015, 13:58) düzenleme sebepleri: Adres kaldırıldı sid no yeterlidir

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 22.06.2015, 15:11

Radyonuz rulete Gurbeteyim Fm ismi ile eklenmiştir.
Hayırlı olsun.

beikbil

Acemi

• Konuyu başlatan "beikbil"

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 19.09.2015, 18:44

sid degisigligi

sayin alaturka rulet adminleri djlerimden birisi radyomu aldi ve geri vermiyor bende yedek radyoma bagladim linklerimibunun ici yeni sidimi eski dimin yerine tekardan örnek radyolara ekleye bilirmiyiz rica etsem sid yerine radyomun isiminin gecmesini arz ediyorum eski sidim 1472947 idi simdiki sid nom 1152504 radyo ismi ve linki aynisi kaldicünki flatan ikinci radyo actim bana yardimci olursaniz sevinirim saygilarimla salim (beikbil)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (19.09.2015, 19:17) düzenleme sebepleri: adres kaldırıldı

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 20.09.2015, 23:26

Yeni SID numaranız güncellenerek yeniden Rulet'e Gurbetteyim Fm olarak eklenmiştir.

İyi yayınlar.