Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Azerin

Acemi

• "Azerin" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Azerin"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 7.07.2015, 14:41

Flatcash eklentisi ve tarayıcı sorunu

Merhaba Flatcash kullanıcı olarak yeniyim hatta daha yayın dahi alamadım :hayret:
kısa ve öz ben size sorunumu anlatayım;
Bir blog sitesi açtım uzun yıllar djlik yaptım fakat flatcash kullanmamıştım aslında tek istediğim kendi sitemde kendi radyo yayınımı yapmak ücretsiz bir çok siteye kayıt oldum
ya radyo eklentisi siteye reklam verdi yada bozuk çıktı naptıysam olmadı son çare buraya başvurdum

flatcash'i bilgisayarıma yükledim çalıştıramadım chome kullanıyodum engelleme olduğu için zannettim ama yok naptıysam çalışmıyor Firefox kurdum yine çalışmadı bana yardım ederseniz sevinirim hem flahcash hemde siteme nasıl ekliyebileceğim konusunda..

Teşekkür ederim

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 7.07.2015, 18:55

istediğim kendi sitemde kendi radyo yayınımı yapmak

Hoşgeldiniz Azerin,

Öncelikle flatcast'a üye olmanız ve aldığınızla sid ile yeni bir radyo kurmak daha sonra aldığınız sid. noyu ücretsiz bir siteye yada kendinize ait site içine gömmeniz gerekmektedir. eğer chrome ekleni etkinleştirmesi gerekiyorsa onuda yapmanız gerekecek. bunları eksiksiz yaparsanız sorunsuz bir şekilde kendi radyonuzu kurup yayın yapabilirsiniz. bununla ilgili bilgileri asagıda size paylayacagım tek tek bunları uygulayınız ve tıkandıgınız yer olursa konu üzerinden yazın yardımcı oluruz.

1- flatcast2a üye olmak :
Flatcast: Kayitli Üye olmak

2- flatcast radyo kurulumu ve kendi sitenize eklemek : Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

3- ücretsiz sitelerden birinde radyonuzu kurmak istiyorsanız;

TR.GG Sitesi Kurmak

Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

4- eger chrome ekleti sorunu varsa : Google Chrome Flatcast Eklentilerine Engeli Kaldırma

yukarıdakı konuları dikkatli incelerseniz kendi sitenizde kendi radyonuzla sorunsuz yayında olursunuz

Dip not 1- ; Flatcast pluginleri yüklediğinizden emin olun (varsa silin yeniden yükleyin)

Dip not 2- ; Ücretsiz sitelerde gelen reklamlara yapacak birsey yok, onları engellemek için kullandıgınız siteler ücret almaktadır

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (7.07.2015, 21:20)

Azerin

Acemi

• "Azerin" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 8.07.2015, 09:33

istediğim kendi sitemde kendi radyo yayınımı yapmak

Hoşgeldiniz Azerin,

Öncelikle flatcast'a üye olmanız ve aldığınızla sid ile yeni bir radyo kurmak daha sonra aldığınız sid. noyu ücretsiz bir siteye yada kendinize ait site içine gömmeniz gerekmektedir. eğer chrome ekleni etkinleştirmesi gerekiyorsa onuda yapmanız gerekecek. bunları eksiksiz yaparsanız sorunsuz bir şekilde kendi radyonuzu kurup yayın yapabilirsiniz. bununla ilgili bilgileri asagıda size paylayacagım tek tek bunları uygulayınız ve tıkandıgınız yer olursa konu üzerinden yazın yardımcı oluruz.

1- flatcast2a üye olmak :
Flatcast: Kayitli Üye olmak

2- flatcast radyo kurulumu ve kendi sitenize eklemek : Sitenizde kendi Radyonuz : Flatcast

3- ücretsiz sitelerden birinde radyonuzu kurmak istiyorsanız;

TR.GG Sitesi Kurmak

Blogger (blogspot.com) Site Kurulumu [Resimli Anlatım]

4- eger chrome ekleti sorunu varsa : Google Chrome Flatcast Eklentilerine Engeli Kaldırma

yukarıdakı konuları dikkatli incelerseniz kendi sitenizde kendi radyonuzla sorunsuz yayında olursunuz

Dip not 1- ; Flatcast pluginleri yüklediğinizden emin olun (varsa silin yeniden yükleyin)

Dip not 2- ; Ücretsiz sitelerde gelen reklamlara yapacak birsey yok, onları engellemek için kullandıgınız siteler ücret almaktadır

benim sitem wordpress blog sitesi yanii örnek vereyim şöyle birşey istiyorum www.mutlulukkenti.com yazınca blog sitem açılıyor ben oraya radyo diye yeni bir bölüm açıcam ve radyoya yönlensin istiyorum örnek:www.mutlulukkenti.com/html gibi bir sorum daha var flatcast de profil bilgilerimi nasıl değiştire bilirim üye bilgilerimi çok teşekkür ederim

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 8.07.2015, 10:12

Sanırım kullandığınız blog sitesi için bu link yardımcı olur -> Wordpess te Flatcastı Nasıl Kuracam

Nickinizde değişiklikler yapmak için;

Radyo bilgilerinizde değişiklik yapmak için;
Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

vermiş olduğum linki inceleyerek ilerleyebilirsiniz.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "' Cansın" (8.07.2015, 15:24)

Azerin

Acemi

• "Azerin" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 10.07.2015, 22:53

Alıntı

Sanırım kullandığınız blog sitesi için bu link yardımcı olur -> Wordpess te Flatcastı Nasıl Kuracam

Nickinizde değişiklikler yapmak için;

Radyo bilgilerinizde değişiklik yapmak için;
Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

vermiş olduğum linki inceleyerek ilerleyebilirsiniz.

Alıntı

Www.blogsitem.com bu blog sitem ornek olarak yazdim tekrar radyoya su sekilde giris vermek istiyorum www.blogsitem/radyofm/html sizin dediginiz sekilde yaptim oluyor fakat yonlendirme yapip radyo index sayfasida eklemek istiyorum ayri bir sayfa uzerinden giris yapilsin istiyorum

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 23.07.2015, 18:10

fakat yonlendirme yapip radyo index sayfasida eklemek istiyorum ayri bir sayfa uzerinden giris yapilsin istiyorum

Blog sayfa yönetim ayarlarından yeni bir sayfa oluşturup Radyo, CANLI YAYIN gibi bir isim verin. Sayfa içeriğine forumumuzda bulunan indexlerden bir tanesini beğenerek yükleyin kaydedin.

http://www.allaturkaa.de/forum/index.php…ard&boardID=129

Anasayfanıza bu yeni oluşturduğunuz sayfanın linkini ekleyerek Radyonun bulunduğu sayfayı açtırabilirsiniz. Aynen nasıl 1.sayfayı oluşturduysanız 2. sayfayı da o şekilde ekleyip düzenleyebilirsiniz. :thumbup: