Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "süslüü05" bir kadın
  • Konuyu başlatan "süslüü05"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 22.07.2015, 16:55

♥ ♥ ♥_Ben Yine Seninleyim _♥ ♥ ♥ Fcp Tema__süslüü05

iyi yayınlar dilerim

süslüü05 belirtilen dosyaları ekledi:

2

Wednesday, 22.07.2015, 20:50

emeğine sağlık süslü..kullanışlı,güzel temalar olmuş.paylasım adına teşekkürler.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 22.07.2015, 21:47

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Sedef. Uzun bir aradan sonra hoş ve kullanışlı çalışmalarla sizi görmek güzel. Bu kadar ara yeter bu güzel çalışmaların devamını bekliyor iyi forumlar diliyorum :1alkis:

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 22.07.2015, 23:05

emegine yüreginize saglık paylasım adına tşklr

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 22.07.2015, 23:46

emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler sedef uzun zaman oldu temalarını görmeyeli gayet güzel kullanışlı bir çalışma olmuş

Yoncam

Jüri

• "Yoncam" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 23.07.2015, 03:49

Emek ve paylaşım adına teşekkürler

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 23.07.2015, 09:16

emeğine sağlık süslü..kullanışlı,güzel temalar olmuş.paylasım adına teşekkürler.

Kerim Can,ben tşk ederim degerli yorumun için seninde yorum yazan ellerine sagık

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Thursday, 23.07.2015, 22:45

Emeğinize sağlık, paylaşımınız için teşekkür ederim Sedef. Uzun bir aradan sonra hoş ve kullanışlı çalışmalarla sizi görmek güzel. Bu kadar ara yeter bu güzel çalışmaların devamını bekliyor iyi forumlar diliyorum :1alkis:

Atilla Bey...
Güzel ve teşfik edici yorumunuz için asıl ben tşk ederim.
Evet bir süredir paylaşım yapmıyordum.Baya ara verdim,dinlenmeye çekilmiştim :)
bakalım kısmet bundan sonra nasıl çalismalar gelir bilinmez hayırlısı,
çok çok tsk ederim,yorum yazan elinize saglık varolun

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 24.07.2015, 11:29

Tebrikler Sedef, Ustalığını konuşturmuşsun. :1alkis: :1alkis: :1alkis: Sanırım senin de benim gibi arzundur temada hareketli yerler yapmak. Mesela bu temada denize dalga süper giderdi, öğren de bana da öğret lütfen.

• "BY_DUSLER" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 24.07.2015, 14:15

Ellerine sağlık güzel ve hoş bir çalışma olmuş tebrik ederim ...

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 25.07.2015, 09:52

emegine yüreginize saglık paylasım adına tşklr

tsk ederim mustafa bey saolun

12

Saturday, 25.07.2015, 17:00

Sedef Hanım çok güzel kullanışlı çalışmalara imza atmışssınız.Emeğinize yüreğinize sağlık... :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 26.07.2015, 09:20

emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler sedef uzun zaman oldu temalarını görmeyeli gayet güzel kullanışlı bir çalışma olmuş

Tşk ederim Tamer,evet baya ara verdim,yapılan yorumlara ben çok önem veriyorum,puanlama felan ilgi alanıma girmiyor benim için yorumlar önemli fakat,
son zamanlarda ( 3 - 5 ) yorumcu arkadasların dısında , yön vermek elestirmek yerine bazi arkadaşlar kolayına kaçıp hatta yazmaya bile erinip kopyala yapistir yapıp
'' emegine saglık paylaşıma tsk ederiz'' hatta daha az yorayim kendimi ''emegine saglık'' cümlesini gelenek haline getirdiler malesef :).
Buda çalısma şevkimi kırdı,ben nasılki arkadaslara erinmeden,yorumlarımda emek verip birseyler karalıyorsam,
arkadaşlardanda biraz bilgilendirici yorumlar bekliyorum.
Bu sekilde birseyler ögrenip üzerine birsey katamayız ve tıkanırız, paylaşım yapmanında bir anlamı kalmaz.
Eski hareketlilik umarım foruma geri gelir... saygılar

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "süslüü05" (26.07.2015, 09:28)

erzurumlugenc

Orta Düzey

• "erzurumlugenc" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 26.07.2015, 09:38

eline saglik paylaşim için tşk

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 26.07.2015, 16:24

Sedef sana yüzde yüz katılıyorum. Yapıcı olmak şartıyla eleştiriler güzeldir. Seni bilirim ve ayırıyorum ama bazıları kabullenemiyor eleştiriyi. Halbuki eleştiri insanı daha güzel çalışmaya yönlendirir.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Sunday, 26.07.2015, 22:32

Tşk ederim Tamer,evet baya ara verdim,yapılan yorumlara ben çok önem veriyorum,puanlama felan ilgi alanıma girmiyor benim için yorumlar önemli fakat,
son zamanlarda ( 3 - 5 ) yorumcu arkadasların dısında , yön vermek elestirmek yerine bazi arkadaşlar kolayına kaçıp hatta yazmaya bile erinip kopyala yapistir yapıp
'' emegine saglık paylaşıma tsk ederiz'' hatta daha az yorayim kendimi ''emegine saglık'' cümlesini gelenek haline getirdiler malesef :).
Buda çalısma şevkimi kırdı,ben nasılki arkadaslara erinmeden,yorumlarımda emek verip birseyler karalıyorsam,
arkadaşlardanda biraz bilgilendirici yorumlar bekliyorum.
Bu sekilde birseyler ögrenip üzerine birsey katamayız ve tıkanırız, paylaşım yapmanında bir anlamı kalmaz.
Eski hareketlilik umarım foruma geri gelir... saygılar

öncelikle sözlerinde haklısın sedef bu konuyu fazla uzatmayacam o kopyala yapıştır dedıklerınde bende varım çok sükür bu zamana kadar kimsenin emeğine saygısızlık etmedim etmemde elimden geldiğince kopyala yapıstırda olsa emeğine teşekkür ettim ben puanlama dersen kimseyi ayırt etmedim etmemde su benim arkadaş listemde su benim msn listemde su temacı fix su kadar yıldız bu temacı fix bu kadar yıldız yapmadım yapmamda her bir temaya ayrı gene yıldızımı veririm su bana yıldız veriyor su vermiyor diye davranmadım davranmamda yorum kısmına gelincede yorum dahi istemiyorum çünkü temacıların çok büyük çekememezliğini gördüm benim için önemli olan temamı alan kullanan kişinin eleştirisi isterse bütün temacılar gelsin temalarıma yorum yapsın eleştiri yapsın hiçbirini kaideye bile almam ama temamı alan kişi temacı olmayan kişi o yorumu yaparsa ciddiye alırım yorum olsun diye kimsenin emeğine saygısızlık edenlerden olmadım olmayacamda neleri gördük burada hep beraber tek kelime ile harika bir temada bile sırf yorum olsun diye neler yazılıyor neler ben sahsen bir temacının başka bir temacının temalarını eleştirmesine kötü niyetli yorum yazmasına karsıyım çok şükür bu zamana kadar kimseyi ayırt etmedim etmemde bundan sonrada hepsine yorum yazmaya devam edecem tek tek
+parantez bu yazdıklarımla senin yorum ve eleştirine bisey demiyorum isteyen istediği gibi yazsın herkes kendinden sorumludur çok sükür içim rahat kimsenin emeğine saygısızlık etmedim kötü yorum yazmadımda :thumbsup: her bir temaya ayrı ayrı kopyala yapıştır yaparakta emeğe saygı gösterilir anlayan anlar zaten açık ve net konuştum herhalde neyse dahada uzatmayım herkese iyi forumlar

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TAMER*39" (26.07.2015, 22:42)

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

17

Monday, 27.07.2015, 14:26

Emek ve paylaşım adına teşekkürler

Tşk ederim yoncam çok saol yorumun için

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Tuesday, 28.07.2015, 11:19

Tebrikler Sedef, Ustalığını konuşturmuşsun. :1alkis: :1alkis: :1alkis: Sanırım senin de benim gibi arzundur temada hareketli yerler yapmak. Mesela bu temada denize dalga süper giderdi, öğren de bana da öğret lütfen.

Tşk ederim Hasan Bey, ustalıga daha çok uzağım ama:) çok başarılı temacı arkadasların yanında biz hala çömeziz :)

Evet denize hareket vermek harika olurdu,katılıyorum fikrine bilseydim kesinlike yapardım.
Bize katlanabilecek sabırlı arkadaslar varsa,ögretmek isterlerse elbette faydalanmak isteriz,neden olmasın :)

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Wednesday, 29.07.2015, 16:29

Ellerine sağlık güzel ve hoş bir çalışma olmuş tebrik ederim ...

çok tsk ederim,begenmenize sevindim

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

20

Friday, 31.07.2015, 15:24

Sedef sana yüzde yüz katılıyorum. Yapıcı olmak şartıyla eleştiriler güzeldir. Seni bilirim ve ayırıyorum ama bazıları kabullenemiyor eleştiriyi. Halbuki eleştiri insanı daha güzel çalışmaya yönlendirir.

Evet Hasan bey, sen beni bilirsin ne niyetle neyi anlatmak istedigimi,
forumda kolay kolay kimseyle polemige girmedigimi ve girmeyecegimi de bilirsin,
biz çalişmalarımıza kaldigimiz yerden devam edelim,bakalım ögrendiklerimizin üzerine daha neler katabiliriz :dusunmek:
sanada banada,herkese kolay gelsin, başarılarrrrrr... :ck: