Giriş yapmadınız.

[Önerilen Radyo] Sid Yerine isim Eklenmesi

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

Almiraa

Acemi

• "Almiraa" bir kadın
  • Konuyu başlatan "Almiraa"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 7.08.2015, 21:12

Sid Yerine isim Eklenmesi

Merhaba Hayirli Geceler Eski Radyomuzdan yeni Radyomuza gecis Yaptik Sid No Yerine isim Eklenmesini Rica Ediyoruz.. Sid No: 1486879 Simdiden Cok Tsk Ederim Sagolun..

• "GoLgeBerg" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 8.08.2015, 06:51

Merhaba Ayni Isimde Aktif Olan Radyomuzun Neredeyse Birebir Aynisi Ufak Bir Detay Disinda Yeni Bir Radyo Açişmisiniz Almira Hnm ..

Ben Bunun Etik Olmadiğini Düsünüyorum En Önemlisi Emek Vererek Yaptığım Index Imzası Silinerek Radyonuzda Kullanılıyor Buda Bir Emek Hırsızlığıdır..

Sizden En Azından Emege Saygi Duyup Indexinizi Degistirmenizi Rica Ediyorum.. Golge.. Sid Nomuz.. 1486219 Indexi Inceleyebilirsiniz..

Almiraa

Acemi

• "Almiraa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 8.08.2015, 09:01

Berk bey radyoyu birlikte kurduk ama bizim tum dinleyicilerimizle geldik ucgun sonra Radyoyu el koyup elimizden aldiniz emeginizle birseyler sahip olmak yerine kabalikla el koydunuz simdide hirsizlikla suclamayin buyrun dinleyiciler nerde ve hepsi neyin ne oldugunu biliyor ve simdi hepsi bizimle birlikte ama siz karakterinize ve kisiligine gore hareket etmediniz...Bu Arada indexi caldi diyorsunuz tum bilgi paylasimini ve radyo indexi hakkinda biz kafa yorduk isim yazdiniz diye her hakki benim demek olmuyor...

Daha once kontrole gelen alaturka yonetimde bulunan atilla bey 1486879 Sid nolu radyomuza gelerek isin aslini ve Gercegini Yalniz Benden degil Radyoda bulunan tum dinleyicilerden ogrenebilirler..

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 8.08.2015, 11:11

Daha once kontrole gelen alaturka yonetimde bulunan atilla bey 1486879 Sid nolu radyomuza gelerek isin aslini ve Gercegini Yalniz Benden degil Radyoda bulunan tum dinleyicilerden ogrenebilirler..

Allaturkaa yetkilileri kontrolu şikayet olmadığı sürece radyodan değil, istatistik bilgileri üzerinden yapar. radyonuza gelişim davet üzerine olmustur ve radyo içi kişisel olaylara ne ben ne de allaturkaa yetkilerinden kimse karışmaz. Allaturkaa rulet için yapılan müracatı kriterler üzerinden değerlendirir. Bu bölüm kişisel sorunların olduğu bölüm değildir. Kişisel sorunlarınızı başka iletişim yolları ile yapınız..

Merhaba Hayirli Geceler Eski Radyomuzdan yeni Radyomuza gecis Yaptik Sid No Yerine isim Eklenmesini Rica Ediyoruz.. Sid No: 1486879 Simdiden Cok Tsk Ederim Sagolun..

Gerekli inceleme yapıldıktan sonra Yönetim cevap verecektir takip ediniz..

Almiraa

Acemi

• "Almiraa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 8.08.2015, 11:59

Aciklamaniz icin Cok Tesekkur ederim. sagolun

Almiraa

Acemi

• "Almiraa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 9.08.2015, 10:58

Heyecanla yeni kurduğumuz radyonun rulet araciligi ile YENİ dinleyicelerimize ulaşmasi için sabirsizlikla bekliyoruz...
Bu Konuda Bize Destek Olursaniz Cok Seviniriz...

Radyomuz 24 Saat aciktir.
Sid No: 1486879

Tesekkur Ederim....

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 10.08.2015, 22:12

Merhaba,

Radyonuz kriterlerimiz açısından uygun görünüyor ama sizinle aynı ismi taşıyan ve daha önceden Rulet Önerilen Radyolar arasına ismini ekletmiş başka bir radyomuz daha var.
Aynı isimli iki farklı radyo olamayacağı için, isminizin yanına ayrıştırıcı ve farklı radyolar olduğunu belirten bir ek olursa daha iyi olacak.
Mesela Radyo Rıhtım, Rıhtım Fm

Bunların hangisini istiyorsanız, ona göre ekleyelim.

• "a.almiraa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Monday, 10.08.2015, 22:16

sayın alaturka yönetilerinin dikkatine...

radyo-rihtim yöneticisi kurucusu olarak sizden ricam radyomuzu denetlemenizi ve sitenize kaydetmenizi rica ediyorum saygilar..

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Monday, 10.08.2015, 22:22

Üstteki mesajımı okuyun lütfen

Almiraa

Acemi

• "Almiraa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Tuesday, 11.08.2015, 10:22

Rıhtım Fm Olarak Kaydederseniz Seviniriz

Simdiden Tesekkur ederim Sagolun...

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

11

Wednesday, 12.08.2015, 14:00

Radyonuz rulete Rıhtım Fm olarak eklendi.
Hayırlı olsun.

Almiraa

Acemi

• "Almiraa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Wednesday, 12.08.2015, 14:20

Tesekkur ederim Cok SaqoLunn

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Saturday, 5.11.2016, 15:59

Alıntı

Raporlayan memati071971 (Bugün, 15:27)

selam lar ben radyomun ismini eklemek isdiyom sidyerine sid 1464732

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Saturday, 5.11.2016, 18:52

memati071971,
Önerilen radyolar arasında olabilmek için bazı kriterler var Ve su an için kriterlerin altında gözukuyorsunuz. Aşağıdaki kriterleri gözden gecirip , uygun oldugunuzu düşündüğünüzde tekrar müracat edebilirsiniz.

İkinci linkte istatistiki bilgileriniz mevcuttur

Kriterlerimiz >>>[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

istatistik bilginizi bu linkten takip edebilirsiniz>>>> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1464732