Giriş yapmadınız.

1

Thursday, 10.09.2015, 12:43

ŞEHİT YAVRUSU kraliceden/Flatcastfcp/KRALİÇE SULTAN

Gel de cevap bul bebenin sorusuna....:(
KRALİÇE SULTAN belirtilen dosyaları ekledi:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 10.09.2015, 19:25

Uzaktanda olsa görebildiğim ve denk gelebildiğim sürece ,yaşanılan acıları duyarlı bir şekilde işleyerek temalara imza atıyorsunuz..
Bu yüzden sizi yürekten kutluyorum Kraliçe :1alkis: :1alkis:
Ülkemizin yaşadığı acıların son bulması umudunu taşıyorum.Analar babalar ağlamasın,Çocuklar babasız kalmasın..Terörü amaç ne olursa olsun tüm kalbim ile lanetliyorum..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE:

Elinize yüreğinize sağlık Kraliçe..Güzel emek için tşk ederim..

3

Friday, 11.09.2015, 08:27

emeğine sağlık Kralice Sultan..Anlamlı güzel bir tema olmuş Tebrikler.paylasım adına teşekkürler.

4

Friday, 11.09.2015, 17:27

Uzaktanda olsa görebildiğim ve denk gelebildiğim sürece ,yaşanılan acıları duyarlı bir şekilde işleyerek temalara imza atıyorsunuz..
Bu yüzden sizi yürekten kutluyorum Kraliçe :1alkis: :1alkis:
Ülkemizin yaşadığı acıların son bulması umudunu taşıyorum.Analar babalar ağlamasın,Çocuklar babasız kalmasın..Terörü amaç ne olursa olsun tüm kalbim ile lanetliyorum..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE:

Elinize yüreğinize sağlık Kraliçe..Güzel emek için tşk ederim..
Evvela bu güzel yorum için çok çok teşekkür ederim Zenobıa Hanım.Duygularımla tema yapmayı seviyorum..Duyguyla yapılan işlerin daha başarılı olduğu kanaatindeyim.O sebepten duygularım ister istemez temalara yansıyor.Sizin gibi bir ustadan bu sözleri almak ayrıca onur verici. Rabbim acılarımızı inşallah dindirir..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

5

Friday, 11.09.2015, 17:28

emeğine sağlık Kralice Sultan..Anlamlı güzel bir tema olmuş Tebrikler.paylasım adına teşekkürler.
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Kerem bey.Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 11.09.2015, 22:57

Bu güzel tema için çok teşekkürler . Tebrikler harika bir eser ortaya çıkarmışsın.

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 12.09.2015, 18:27

Emeginize yüreginize saglık harika ve güzel paylaşım adına tşklr

8

Saturday, 12.09.2015, 20:41

Bu güzel tema için çok teşekkürler . Tebrikler harika bir eser ortaya çıkarmışsın.
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Hasan bey güzel yorumunuz için ayrıca çok teşekkür ederim.. :rolleyes:

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Tuesday, 15.09.2015, 20:11

emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler kraliçe sultan

10

Wednesday, 16.09.2015, 13:24

emeğine yüreğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler kraliçe sultan
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Tamer bey.Çok çok teşekkür ederim. :rolleyes: