Giriş yapmadınız.

• "süslüü05" bir kadın
  • Konuyu başlatan "süslüü05"

• Özel mesaj gönder

21

Wednesday, 30.09.2015, 07:45

Güzel, şık, renkler ışık saçıyor ve müzik konuşuyor adeta kendi adıma çok beğendim :)
güzel emeğinizi paylaşan yüreğinize sağlık

Begenmenize çok sevindim cansın tşk ederim degerli yorumun için çok saol

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

22

Thursday, 1.10.2015, 21:58

Bu çalismam ilk gün 5 yıldızdı,sonraa 4 e düştü sonra gene 5 oldu sonra 4,evet bir dengesizlik var ortada.
Madem 4 lük temaydi ilk gün neden 5 ti, sürekli neden oynama oldu, ilginçççç :)

Cevabını şimdi gördüm..

İlginç değil aslında..Normal bence..Yada ben alıştım tahtavaranli gibi temaların bir inip bir çıkmasına normal geliyor artık.Yada yıldıza önem vermediğimiz için bize öyle geliyorda olabilir..
Şuda bir gerçekki alınan çok fazla fake nickler var, ve bu nickler sadece değerlendirme de kötü amaçlı kullanımdalar..Sebep ego tatmini mi dir bilemiyorum..Benden iyisi olmasınmıdır ? onuda bilemiyorum..Kişi kendisi bilir...Amaç için alınan fake nickler temizlenmeden temalar terazi gibi bir iner çıkar..fikrim bu..
O yüzden çok takılmamalı puana ve yıldıza..Amacımız tema yapmak paylaşmak ,tema yapmaktan zevk alıyor isek ,mutlu olabiliyor isek ve indirenlerde keyifl kullanıyorsa yeterlidir bence..
Sen yine devam etki temalarına adım adım ayak sesleri gelsin..Başarı pes etmekten değil; Yola devam etmekten gelir..Yola devamm .. :gulver:

(gene okuyunca elim durmadı yazıverdim :ofof: )

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

23

Friday, 2.10.2015, 19:20

süslü005 öncelikle bu güzel çalışmaların için seni kutluyorum emeğine sağlık burda bişeyi çok bariz farkettim genellikle allaturkada tema paylaşan arkadaşların geldiği gün ile geçen zaman içindeki değişimlerini gözlemledim ve gün geçtikçe aşama kaydettiklerini gördüm bu öncellikle kişinin kendi gayreti ve tema sevgisinden kaynaklı 2 inci nedenide gerçekten bu sitede diğer sitelerde olmayan çok yetenekli teknik değerli tema üstadları var sanırım onların çalışmalarını izledikçe ve yardım ve desteklerini aldıkça büyük aşamalar kaydetti süslü arkadaşımda onlardan bir tanesi bu azminden dolayı kutluyorum ayrıca zenobia hanımefendinin bir tespitine katılıyorum evet 5 yıldıza doğru gidiyor ben yıldızları sadece aşama olarak kabul ediyorum demiş aynen katılıyorum bende ama burda bu konu benim içimi cızzzz ettirdi acaba bir gün bende 5 yıldıza doğru gidebilecekmiyim o günleri görebilcekmiyim acaba ha ne dersiniz arkadaşlar nazar boncuğu olsun diye bir 5 lik te bana verseniz ne olur ya gözlerim açık gidecek be.. :))))))))) espriydi.. suç-u lisan ettiysek affola

HAZARBEY emegimi karşılıksız bırakmayıp yorum yazdıgınız için tşk ederim...
Evet ilk günden bu yana gözlemlediginizi yaptıgınız yol gösterici ve olumlu yorumlarınızdan dolayı biliyorum.
Gayret, emek, ögrenme çabası var evet, emek olmadan yemek olmaz derler,birseyler ögrenip bilgi üzerine bilgi katma çabasındayım.
Sizin gibi üstadlardan,aldıgım güzel yorumlar,indirilme sayıları emege degdigini gösteriyor.Çok Tşk ediyorum.
2nci bir nedenden, bahsetmissiniz, '' çok yetenekli teknik degerli tema üstadlarından aldıgım destek ve yardımdan dolayı,büyük aşamalar kaydetti''gimi yazmıssınız.
Ben yeri gelmişken buna açıklık getirmek istiyorum,çünkü malesef dogru olmadıgı halde, bunun bir kaç kez daha konusu edildi, ''Tema yapmasını benden ögrendi,emegim var'' konusu, konusulmustu, ben cevap verememistim...

Birincisi... Ben tema yapmasını, scape ve photosop kullanmasını , A dan Z' ye, biricik kızım Lilamoon' dan ögrenmişimdir. Bu forumda bir süslüü05 varsa, birseyler sunabiliyorsam onun sayesindedir.

Aynı evde farkli pclerde, tatlı bir rekabet içersinde çalişip birseyler sunmanın hazzını Beş yıldıza bile degişmem :) O bakımdan hiçbir zaman yıldız derdinde olmadım.
Benim dikkate aldıgım sadece indirilme sayısı ve alınan yorumlardır.

Tabi, benim emegim gayretim hiç yokmu ?
deneyerek, yanılarak, günlerce kafa yorarak, olmadı silerek, kurcalayarak, sabırla birseyler üretmeye çalıştım.

Sevgili zenobia ile bir düet çalisma yaptık, ondanda bir çok teknik incelikler ögrendim.saolsun çok tsk ediyorum kendisine varolsun...

Ben birde indeks yapıyorum.bilgidiniz gibi, indeks temadan daha zahmetlidir, dizayni kodlaması siteye yerlestirmesi foruma eklemesi flash ı, vs. peki süslü05 bunları nasıl yaptı ?
Sevgili indeks üstadi Ruzi'nin saatlerce sabırla yol göstermesiyle,ögretmesiyle bu çalısmalar ortaya çıktı.
Bana göre ögretmek,ögrenmekten daha zordur. Allah hepsinden razı olsun...

Hazarbey size gelince,sizin temalarınız zaten yüreklerde 10 yıldız ama ben hep 5 yıldız verdim :zipzip:
yorumlarımdada belirttigim gibi bir marka olmussunuz flatta,
basarılarınızın devamını diliyorum...
Size ve alaturkaa ailesine sevgiler saygılar sunuyorum.

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "süslüü05" (2.10.2015, 19:57)

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

24

Sunday, 4.10.2015, 00:25

aslm... tskler Mahmut yorumun için çok saol

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

25

Friday, 9.10.2015, 12:06

Şablon çok hoşuma gitti renklerde uyumlu olmuş ellerine sağlık çok beğendim

Begenmenize sevindim Halil, yorum yazan ellerine saglık.

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

26

Sunday, 7.02.2016, 13:28

yorum yazan herkese Çok tsk ederim saolun

27

Sunday, 7.02.2016, 13:38

ELine sağlık süslü abla paylaşim için tşk :thumbup:

28

Sunday, 7.02.2016, 13:50

Güzel Renkler Harika Çalısmalar Paylasim için Tesekkürler..
Emeginize saglik

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

29

Saturday, 26.03.2016, 20:12

dadas tsk ederim yorum yazan eline saglik