Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "süslüü05" bir kadın
  • Konuyu başlatan "süslüü05"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 17.09.2015, 01:17

♪ ♫ _ Music Love _ ♫ ♪ _ fcp tema _ süslüü05

düzenlenmeden önce 13 defa indirildi
süslüü05 belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "' Cansın" (20.09.2015, 13:50) düzenleme sebepleri: istek üzerine tema düzenlendi

2

Thursday, 17.09.2015, 06:57

emeğine sağlık süslü..Güzel temalar olmuş.paylasım adına teşekkürler.

3

Thursday, 17.09.2015, 08:05

Sedef Hanımcığım bunlar ne güzel ne şık çalışmalar.Epeydir sizin çalışmalarınızı bekliyordum..Son derece hoş zarif kullanışlı temalar olmuş.Dizaynı ve renkleri de çok cici.Emeğinize güzel yüreğinize sağlık..Özellikle butonları yerleştirmedeki hassasiyet gözden kaçmıyor..Çok beğendim..Canı gönülden kutlarım. :thumbsup:

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 17.09.2015, 08:55

Herhgün tema yapıpta ne yapacaksın. Bir defa da bir sürü tema ekleyip te siteye göze hoş gelmeyecek görüntü kirliliği yapmaya ne gerek var. Böyle temalar yapacaksın arada usta işi. Görenlerin tam anlamıyla tebrik edeceği ürünler olsun yeter. Tebrik ederim Sedef harika ve güzel bir eser ortaya çıkarmışsın özellikle süslemeleri çok harika yapmışsın. Tebrik ederim. :1alkis: :1alkis: :1alkis:

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 17.09.2015, 11:52

emeğine yüreğine sağlık süslü gayet güzel kullanışlı bir çalışma olmuş renk alternatifleriylede daha çok güzel olmuş paylaşım adına teşekkürler

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 17.09.2015, 21:31

Böyle bir temayı yapan artık 5 yıldıza gidiyor demektir benim için..Yıldız ın ifadesi sadece aşama içindir bana göre :thumbup: ..Hadi bakalım Sedefim hayalgücün bol olsun.. :çakçak:
Ve bende bitmemiş halini görmüştüm bu temanın resim eklenince detaylar daha bir ortaya çıkınca harika bir görsellik çıkmış ortaya..Kutlarım canım seni... :1alkis:
Şu an bir çok tema hak ettiğinin üzerinde yıldız alıyor..Yada tam tersi yüksek değer alması gereken temalarda düşük alıyor..Kıstas ne? Kişiye ve bakış açısına göre değişir...
Ben eskilerde yaşıyorum hala, hak edene hak ettiğini vermektir.Bu yüzden 5 yıldız dediğimde elim ve beynim asla tereddütte kalmaz.Hadi bakalım şimdiden kolay gelsin cnm... :1gözkirp:

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 17.09.2015, 22:32

Emegine yüregine saglık güzel bir çalışma olmuş ellerine saglık paylaşım tşklr

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 18.09.2015, 21:33

emeğine sağlık süslü..Güzel temalar olmuş.paylasım adına teşekkürler.

Çok tsk ederim, yorum yazan elinize saglık

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Saturday, 19.09.2015, 21:11

Sedef Hanımcığım bunlar ne güzel ne şık çalışmalar.Epeydir sizin çalışmalarınızı bekliyordum..Son derece hoş zarif kullanışlı temalar olmuş.Dizaynı ve renkleri de çok cici.Emeğinize güzel yüreğinize sağlık..Özellikle butonları yerleştirmedeki hassasiyet gözden kaçmıyor..Çok beğendim..Canı gönülden kutlarım. :thumbsup:

Sultancımm... Senden böyle olumlu yorumlar almak çok güzel, laf olsun diye deil, gerçekten layıgıyla hakedildigi ölçüde yorumlar yapıyosun,
memnun oldum güzel yorumuna çok tsk ederim

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

10

Sunday, 20.09.2015, 14:05

Güzel, şık, renkler ışık saçıyor ve müzik konuşuyor adeta kendi adıma çok beğendim :)
güzel emeğinizi paylaşan yüreğinize sağlık

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Sunday, 20.09.2015, 16:54

süslü005 öncelikle bu güzel çalışmaların için seni kutluyorum emeğine sağlık burda bişeyi çok bariz farkettim genellikle allaturkada tema paylaşan arkadaşların geldiği gün ile geçen zaman içindeki değişimlerini gözlemledim ve gün geçtikçe aşama kaydettiklerini gördüm bu öncellikle kişinin kendi gayreti ve tema sevgisinden kaynaklı 2 inci nedenide gerçekten bu sitede diğer sitelerde olmayan çok yetenekli teknik değerli tema üstadları var sanırım onların çalışmalarını izledikçe ve yardım ve desteklerini aldıkça büyük aşamalar kaydetti süslü arkadaşımda onlardan bir tanesi bu azminden dolayı kutluyorum ayrıca zenobia hanımefendinin bir tespitine katılıyorum evet 5 yıldıza doğru gidiyor ben yıldızları sadece aşama olarak kabul ediyorum demiş aynen katılıyorum bende ama burda bu konu benim içimi cızzzz ettirdi acaba bir gün bende 5 yıldıza doğru gidebilecekmiyim o günleri görebilcekmiyim acaba ha ne dersiniz arkadaşlar nazar boncuğu olsun diye bir 5 lik te bana verseniz ne olur ya gözlerim açık gidecek be.. :))))))))) espriydi.. suç-u lisan ettiysek affola

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Sunday, 20.09.2015, 18:28

bu konu benim içimi cızzzz ettirdi acaba bir gün bende 5 yıldıza doğru gidebilecekmiyim o günleri görebilcekmiyim acaba ha ne dersiniz arkadaşlar nazar boncuğu olsun diye bir 5 lik te bana verseniz ne olur ya gözlerim açık gidecek be.. :))))))))) espriydi.. suç-u lisan ettiysek affola

Sizin gibi tarzı ile ilk bakışta bu Hazarbey teması dedirten biri için bence 5 yıldızlık tema yapmak inanın zor olmaz.
Sizde detaycısınız,simerti ve orantıya renk akımına özenlisiniz.
Mesela şöyle yapın son temanız DARK serisinden DARK3 psd yi alın ve üstünde gene gene çalışın..Dark serisi zaten paylaşılmış bir seri ve forumda herkesin gördüğü bir ortamda..Ve aynı temanın psd si ile 3-4 gün daha ugraştıktan sonra lütfen forumdaki temanıza ve elinizdeki temanıza bakın..Emin olun ne demek istediğimi o zaman daha net anlıyacaksınız.
5 yıldız bir temanız karşıma gelirse emin olun hiç acımam 5 yıldızı atarım.. ^^
Bir gün sizden bunuda bekliyorum Hazarbey...4 yıldızımı aldınız 5 boşta bekliyor. ha gayretttttt
Arkadaşlar ile hitap ettiğiniz için bende üstüme aldım sanki :whistling: Haliyle cevapta vermem gerekti yani :hayret:
Başarılar diliyorum herkese..

Sedef kendi çabaları ile başardı ,gurur duymakta bana kaldı..

HAZARBEY

Profesyonel

• "HAZARBEY" bir erkek

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 20.09.2015, 23:36

Zenobia değerli arkadaşım inanınki bunu samimiyetle söylüyorum ben 4- yıldız 5 yıldız peşinde asla olmadim espri olsun diye yazdım her espride azcık gerçek payı vardırda diyebilirsiniz o sizlere kalmış bakın benden sonra gelipte derece alan arkadaslar var istesem bende cokca yorum yazar o ünvanlara gelirim ama benim için çok önemli şeyler değildir onlar ha faydası ne olurdu site tıklanma sayısını artırırdım o faydam olurdu siteye ama ona vaktim de yok ben verilen yıldıza bakmam aslada ilgimi çekmez yıldızlar... tıklanma sayısınada bakmam adam görür yada görmez temayı ..tanıdık simaların temasına bakar çıkar benim asıl baktığım konu kaç kişi beğenmiş ve kullanmak için almış işte asıl beğeninin gerçeği orda saklıdır yoksa nezaket usulü olarak kimse begenmediği temayada bu iyi olmamış demiyo herkes harika olmuş emeğine sağlık deyip geçiyo ben sizin demek istediğinizi çok iyi anlıyorum o dediğiniz şekildede çalışırım zaten stillerimi friçalarımı şekkillerimi kendim oluşturuyorum ama ben tarzıma sadık kalmayı istiyorum çünkü benim tema severlerim tarzımı beğeniyo bunuda indirdikleriyle bana iletiyorlar asıl yıldızları onlar veriyo bana o yüzden değerli arkadaşım ben bildiğim yoldan devam edeceğim sizinde dediğiniz gibi tarzımı bozmucam yıldızlar hakedende kalsın teşekkürler güzel açıklamaların için iyi forumlar dilerim

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

14

Monday, 21.09.2015, 06:51

Herhgün tema yapıpta ne yapacaksın. Bir defa da bir sürü tema ekleyip te siteye göze hoş gelmeyecek görüntü kirliliği yapmaya ne gerek var. Böyle temalar yapacaksın arada usta işi. Görenlerin tam anlamıyla tebrik edeceği ürünler olsun yeter. Tebrik ederim Sedef harika ve güzel bir eser ortaya çıkarmışsın özellikle süslemeleri çok harika yapmışsın. Tebrik ederim. :1alkis: :1alkis: :1alkis:

Çok tsk ediyorum Hasan bey, bekleterek demlendirerek , daha birseylerin oturması ve önce kendi içime sinmesi önemli,acelesi yok.
sürekli temaya bir font, bir png atıp, paylaşmak bana göre çok sıkıcı olurdu, oysaki yaptıgı çalişmadan haz alıp heyecan duymalı kişi,yeniliklere açık olmalı,
deneyerek bazen yanılarak,bazen övgü alarak yol kat edildigini düşünenlerdenim.Hep bu şekil çalistım,yapılan güzel yorumlardanda,dogru yaptıgımı düşünüyorum.
Biliyorum sizde benim gibi yeniliklere açıksınız, ben size ve tüm temacı arkadaşlara basarılar diliyorum.Hayal gücünüz bol olsun... :1alkis:

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

15

Monday, 21.09.2015, 18:55

Zenobia değerli arkadaşım inanınki bunu samimiyetle söylüyorum ben 4- yıldız 5 yıldız peşinde asla olmadim espri olsun diye yazdım her espride azcık gerçek payı vardırda diyebilirsiniz o sizlere kalmış bakın benden sonra gelipte derece alan arkadaslar var istesem bende cokca yorum yazar o ünvanlara gelirim ama benim için çok önemli şeyler değildir onlar ha faydası ne olurdu site tıklanma sayısını artırırdım o faydam olurdu siteye ama ona vaktim de yok ben verilen yıldıza bakmam aslada ilgimi çekmez yıldızlar... tıklanma sayısınada bakmam adam görür yada görmez temayı ..tanıdık simaların temasına bakar çıkar benim asıl baktığım konu kaç kişi beğenmiş ve kullanmak için almış işte asıl beğeninin gerçeği orda saklıdır yoksa nezaket usulü olarak kimse begenmediği temayada bu iyi olmamış demiyo herkes harika olmuş emeğine sağlık deyip geçiyo ben sizin demek istediğinizi çok iyi anlıyorum o dediğiniz şekildede çalışırım zaten stillerimi friçalarımı şekkillerimi kendim oluşturuyorum ama ben tarzıma sadık kalmayı istiyorum çünkü benim tema severlerim tarzımı beğeniyo bunuda indirdikleriyle bana iletiyorlar asıl yıldızları onlar veriyo bana o yüzden değerli arkadaşım ben bildiğim yoldan devam edeceğim sizinde dediğiniz gibi tarzımı bozmucam yıldızlar hakedende kalsın teşekkürler güzel

Arkadaşımın temasında fikirlerimizi paylaşmamız ne kadar doğru bilemiyorum :himmmm: Sedefimden özür dileyerek kısaca bir cevap ile hemen konuyu kapatıcam..
1-2-3-4-5 bu yıldızlar sadece basamaktır benim için aşama derecesidir..Belkide o yüzdendir bir çok arkadaşıma aşama kaydetmeleri için elimden gelen yardımı ve yorumu esirgemedim.
Ünvan şumudur? Koskoca bir ordunuz var komuta edemiyorsunuz ordunuza çünki komuta etme beceriniz kabiliyetiniz yok..Belkide ordunuz yok ama tek başınıza ordusunuzdur..İşi bilmeden ünvan almak kolay bolca yaz olmadı kopyala yapıştır at flod gelsin ünvan..Bu ünvan ise bende istemem böyle ünvanı..Mesela örnek sadece ..
Önemli olan gördüğünüz saygı ve sevgi bunun yanında temalarınız beğeniliyor ve indiriliyormu işte esas 10 yıldız burada geliyor.Forumda ben dahil acaba sizin temalarınız kadar indirilen başka tema varmıdır? Açıkçası siz tarzınız ve hareketli temalarda bu işin piri oldunuz sayın Hazarbey ..Eğri otur doğru konuş derler,doğruya doğrudur. :çakçak:
temanızda ifade etmiştim lütfen tarzınızda değişmeyin ama aşama için detaylar ile söyliceklerim gene aynıdır..
Şakanızı ve esprilerinizi ben çok iyi anlıyorum inanin hiç bir sorun yok...Birde şöyle düşünelim Türkiyemiz şu an zor günler yaşıyor..
Bu konuştuğumuz konu öylesine basit kalıyorki öylesine saçma kalıyorki anaların babaların yürek yangınlarının yanında..Saygılarıma

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 21.09.2015, 20:29

emeğine yüreğine sağlık süslü gayet güzel kullanışlı bir çalışma olmuş renk alternatifleriylede daha çok güzel olmuş paylaşım adına teşekkürler

Tsk ederim Tamer yorum yazan ellerine saglık begenmene sevindimm

17

Monday, 21.09.2015, 23:06

slm

emegine yüregine saglik süper olmus

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

18

Wednesday, 23.09.2015, 23:24

Böyle bir temayı yapan artık 5 yıldıza gidiyor demektir benim için..Yıldız ın ifadesi sadece aşama içindir bana göre :thumbup: ..Hadi bakalım Sedefim hayalgücün bol olsun.. :çakçak:
Ve bende bitmemiş halini görmüştüm bu temanın resim eklenince detaylar daha bir ortaya çıkınca harika bir görsellik çıkmış ortaya..Kutlarım canım seni... :1alkis:
Şu an bir çok tema hak ettiğinin üzerinde yıldız alıyor..Yada tam tersi yüksek değer alması gereken temalarda düşük alıyor..Kıstas ne? Kişiye ve bakış açısına göre değişir...
Ben eskilerde yaşıyorum hala, hak edene hak ettiğini vermektir.Bu yüzden 5 yıldız dediğimde elim ve beynim asla tereddütte kalmaz.Hadi bakalım şimdiden kolay gelsin cnm... :1gözkirp:

Zenom tsk ederim degerli yorumuna çok saol, yıldız konusunda söyledigin sözlerine katılıyorum.
Ben bana yüksek puan verilsin demiyorum,asla öyle bir düşüncem olmadı,ama hakettigimiz neyse onu alalım bu sayedede,
kendimizi sınamış olalım isterim. Bu çalismam ilk gün 5 yıldızdı,sonraa 4 e düştü sonra gene 5 oldu sonra 4,evet bir dengesizlik var ortada.
Madem 4 lük temaydi ilk gün neden 5 ti, sürekli neden oynama oldu, ilginçççç :)
Yani yıldıza puana bakacak olursak,iyice soguruz indeksten temadan hatta forumdan,en güzeli herzaman yaptıgım gibi indirileni takip etmek, gerisi benim için çokta fifi,
indirenler iyi günlerde kullansınlar.

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

19

Friday, 25.09.2015, 12:47

Emegine yüregine saglık güzel bir çalışma olmuş ellerine saglık paylaşım tşklr

tsk ederim mustafa bey

halil_66

Orta Düzey

• "halil_66" bir erkek

• Özel mesaj gönder