Giriş yapmadınız.

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "roy"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 2.10.2015, 00:10

Flatcast FCP Tema // Bariş / Peace //

“Ya birlikte kardeş gibi yaşamayı öğreneceğiz ya da aptallar gibi hep beraber yok olacağız.”

“We must learn to live together as brothers or perish together as fools.”

Martin Luther King
roy belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "roy" (2.10.2015, 00:21)

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 2.10.2015, 00:37

Güzel paylaşım için teşekkür ederim emegine yüregine saglık

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 2.10.2015, 06:04

bu güzel temalar için teşekkürler.

4

Friday, 2.10.2015, 07:10

emegine saglık Roy.. çok güzel temalar,paylasım adına teşekkürler.

5

Friday, 2.10.2015, 10:05

Roy anlamli bir çalışma olmuş..Özgürlüğün her canlının hakkı olduğu ne güzelde anlatılmış.Malesef doğada en büyük zararı sadece insanlar yapmakta ki bu dahada acı.Doğa öyle güzel bir nizamda ki tabiat kendini tamir etmek için mücadele içine girse de insanlar doğayı bozmak için adeta savaşıyor.Anlamlı çalışma için çokkkkkkkkkk çok teşekkürler.

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "roy"

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 2.10.2015, 12:38

Mustafa , Hasan v Kerimcan, Yorum v beğenileriniz için çok tşkler arkadaşlar.

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "roy"

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 2.10.2015, 15:49

Roy anlamli bir çalışma olmuş..Özgürlüğün her canlının hakkı olduğu ne güzelde anlatılmış.Malesef doğada en büyük zararı sadece insanlar yapmakta ki bu dahada acı.Doğa öyle güzel bir nizamda ki tabiat kendini tamir etmek için mücadele içine girse de insanlar doğayı bozmak için adeta savaşıyor.Anlamlı çalışma için çokkkkkkkkkk çok teşekkürler.

Kraliçe Sultan, Teşşekürler yorum ve beğenin için.

Hem Ülkemizde hemde bulunduğumuz coğrafayda çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçiyoruz...
Sanırım herkesin bu günlerde ihtiyacı olduğu tek şey
''BARIŞ'tır diye düşünüyorum.
Bende bu Cografyanının bir parçası olarak... Sonuna kadar SAVAŞ diyenlere karşı HAYIR, sonuna kadar ''BARIŞ'' diyorum!!!
Tıpkı MArtin LUTHER'in dediği gibi: “Ya birlikte kardeş gibi yaşamayı öğreneceğiz ya da aptallar gibi hep beraber yok olacağız.”

Note: Bu temami indiren arkaşlara teşşekür eder , ''BARIŞ'' v Kardeşlik, Türkülerini çalmaniza istiyorum!!!

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 2.10.2015, 18:06

Bende bu Cografyanının bir parçası olarak... Sonuna kadar SAVAŞ diyenlere karşı HAYIR, sonuna kadar ''BARIŞ'' diyorum!!!
Tıpkı MArtin LUTHER'in dediği gibi: “Ya birlikte kardeş gibi yaşamayı öğreneceğiz ya da aptallar gibi hep beraber yok olacağız.”

Bu söze yürekten katılmamak mümkün değil. :1alkis: BARIŞ ve her zaman BARIŞ....

Roy ben baktım baktım ölece baktım temaya.
Detaylı ,dizayn harika.renkler özenli,kullanım süper..Daha ne olsun ki,haaa birde BARIŞŞ diyoruz..
Eline yüreğine sağlık..Tarzını sevdiğim temacısın..Çokk tşk ler bu güzel emeğine..

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 2.10.2015, 19:09

Belki birçok arkadaş kızacak. Yorumları okuyunca, demekki tema yapmak çoğunun yaptığı gibi genelde bayan resmi paylaşmak değilmiş. Royun yaptığı gibi barışa kardeşliğe sevgiye saygıya huzura ve benzerlerine de tema yapılabilir ve çok ta güzel işçilik yapılabiliyormuş. Bu tür temalarla da katkı yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Çoğumuza örnek oldu.

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "roy"

• Özel mesaj gönder

10

Saturday, 3.10.2015, 14:39

Zenobia, çok tşkler yorum v beğenin için.

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "roy"

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 3.10.2015, 15:11

Belki birçok arkadaş kızacak. Yorumları okuyunca, demekki tema yapmak çoğunun yaptığı gibi genelde bayan resmi paylaşmak değilmiş. Royun yaptığı gibi barışa kardeşliğe sevgiye saygıya huzura ve benzerlerine de tema yapılabilir ve çok ta güzel işçilik yapılabiliyormuş. Bu tür temalarla da katkı yapan arkadaşlara çok teşekkür ederim. Çoğumuza örnek oldu.

Beğeni,yorum v özeleştirinden dolayı çok tşkler.

Sexy bayan resimlerinde tema yapmak... günümüz dünyasinda kadinlar birer sex objesi olarak kullaniliyor. Kapitalist sistem nasıl ki seksi bir kadın eşliğinde pazarladığı otomobili erkek için daha çekici kılmaya çalışıyorsa,
burda ki çoğu arkadaşimiz bende dahil olmak süretiyle, hepimiz güsel fiziği olan v güsel yüzlü kadinlari yaptiğimiz temalarda kullaniyoruz.

Lakin, ülekmizde v yaşadiğimiz coğrafyada, toplumsal barışın, sevgi ve dayanışmanın kesintiye uğratılmaya çalışıldığı bu günlerde, bizlerin en çok ihtiyaç duyğumuz şeyin "BARIŞ" olduğuna inanarak,böyle "BARIŞ" içerikli bir tema yaptim.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 3.10.2015, 19:04

emeğine yüreğine sağlık roy güzel paylaşım adına teşekkürler