Giriş yapmadınız.

1

Thursday, 8.10.2015, 08:44

SEV yada GİT/Flatcast fcp/KRALİÇE SULTAN

Hüznünüzün bir rüzgar gibi esip geçmesi dileğiyle
KRALİÇE SULTAN belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "KRALİÇE SULTAN" (8.10.2015, 10:02)

hasanyöndem

Profesyonel

• "hasanyöndem" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 8.10.2015, 13:10

Bilgi ve ustalık konuşuyor gene. Eline sağlık. Tebrikler. :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 8.10.2015, 17:42

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan herbiri ayrı ayrı renk renk kullanışlı ,şık,on numara harika çalışmalar ne kadar çok güzel olmuş hepsine ayrı ayrı fcp alıp paylaşman çok daha güzel olmuş kulanacak arkadaşlar için kolaylık olur güzel paylaşımın adına teşekkürler

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 8.10.2015, 19:08

Çok doğru bir söz " Herkesin hüznü kendine göre" :thumbup:
Elinize sağlık Kraliçe farklı bir tasarım olmuş,bu fark tarzınızı farklı ortaya koyacak bence. :çakçak:
Güzel emeğinize çok tşk ediyorum.

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Thursday, 8.10.2015, 20:58

Sultanım... Harika görünüyolar, ben artık kendine has bir tarz oluşturdugunu düşünüyorum.
İmza olmasa bile sultana ait olabilir diyebilirim.Brush süslemeleri zeminin zıtlıgına göre kullanman harika bir görüntü oluşturmus,
Renkler zaten süper, emeklerine saglık tebrik ediyorum :1alkis: :1alkis: :ck:

6

Friday, 9.10.2015, 07:57

Bilgi ve ustalık konuşuyor gene. Eline sağlık. Tebrikler. :1alkis: :1alkis: :1alkis: :1alkis:
Beğenen güzel yüreğine sağlık Hasan bey.Güzel yorumun için de çok çok teşekkürler.Bilgi konusuna gelirsek bildiklerim bilmediklerimin altında ezilir..Ustalığa gelince biz tarlada ki buğday tanesiyiz bırakın ekmek olmayı çimlenip filiz atmaktır hala gayretimiz......

7

Friday, 9.10.2015, 08:00

emeğine yüreğine sağlık kraliçe sultan herbiri ayrı ayrı renk renk kullanışlı ,şık,on numara harika çalışmalar ne kadar çok güzel olmuş hepsine ayrı ayrı fcp alıp paylaşman çok daha güzel olmuş kulanacak arkadaşlar için kolaylık olur güzel paylaşımın adına teşekkürler
Tamer bey beğenen güzel yüreğinize çok çok teşekkür ederim.Güzel yorumunuz içinde ayrıca teşekkür ederim.Kullanıcak arkadaşlar güle güle kullansın. :)

8

Friday, 9.10.2015, 14:13

Çok doğru bir söz " Herkesin hüznü kendine göre" :thumbup:
Elinize sağlık Kraliçe farklı bir tasarım olmuş,bu fark tarzınızı farklı ortaya koyacak bence. :çakçak:
Güzel emeğinize çok tşk ediyorum.
Beğenen yüreğinize sağlık Zenobia Hanım .Güzel yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim.Çok sağolun

9

Friday, 9.10.2015, 14:19

Sultanım... Harika görünüyolar, ben artık kendine has bir tarz oluşturdugunu düşünüyorum.
İmza olmasa bile sultana ait olabilir diyebilirim.Brush süslemeleri zeminin zıtlıgına göre kullanman harika bir görüntü oluşturmus,
Renkler zaten süper, emeklerine saglık tebrik ediyorum :1alkis: :1alkis: :ck:
Sedef Hanımcımmmmm beğenen güzel yüreğine sağlık.Güzel yorumun için ayrıca teşekkür ediyorum..Beğenmenize çok sevindim.

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

10

Friday, 9.10.2015, 20:32

Güzel paylasım için teşekkür ederiz ellerine emegine yüregine saglık

11

Saturday, 10.10.2015, 07:18

emegine saglık Kralice Sultan..Her gecen gün dahada güzeleşiyor temalarınız tebrikler.Güzel paylasım adına teşekkürler.

12

Saturday, 10.10.2015, 17:00

Güzel paylasım için teşekkür ederiz ellerine emegine yüregine saglık
Beğenen güzel yüreğinize sağlık Mustafa bey.Çok çok teşekkür ederim. :rolleyes: