Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "[C¤] KARDELEN [C¤]" bir kadın
  • Konuyu başlatan "[C¤] KARDELEN [C¤]"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 8.10.2015, 22:30

FLATCAST tema-PİNOKYO 'FCP si gifLi RenkLi [C¤] KARDELEN [C¤]

[C¤] KARDELEN [C¤] belirtilen dosyaları ekledi:

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "[C¤] KARDELEN [C¤]" (9.10.2015, 00:25)

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 8.10.2015, 22:33

Çok güzel bir çalisma olmus, ben birde renklisini eklemenizi isterdim.
emeginize saglık

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 8.10.2015, 23:04

emeginize saglık

Tabikii memnuniyetLe yaparım ama önce renkLi png hazırLamam Lazım pinokyodan.Az sonra forumda oLur...Ayrıca yorum ve beğeni için teşekkür ederiM.кαя∂єℓєη-€уℓüℓ

4

Friday, 9.10.2015, 07:38

Kardelen hanım biz bu çzgi filmlerle büyüdük bizim için anlamı tarif edilmez.Pinokyo,şeker kız,tonton ailesi,redkit ve daha bir çok.Hepsi ne kadar saf ne kadar duru bir anlatımda idi.Kötülükler ve iyilikleri hemen bilirdik.Şimdiki neslin izlediği çizgifilmler ise hep vurucu kırıcı hatta zararlısı bile var.Ne acıdır ki bunlarla büyüyen nesil nasıl olur.Çocuklarımıza çizgifilm seçerken lütfen tüm aile seçici olsun.Güzel anlamlı paylaşım için teşekkür ederim..Emeğinize güzel yüreğinize sağlık... :ck: :gamer: :kahkaha: :gulver: :cz:

• "süslüü05" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 9.10.2015, 08:21

emeginize saglık

Tabikii memnuniyetLe yaparım ama önce renkLi png hazırLamam Lazım pinokyodan.Az sonra forumda oLur...Ayrıca yorum ve beğeni için teşekkür ederiM.кαя∂єℓєη-€уℓüℓ

Kardelen hanım...Beni kırmadınız, ugrastınız emek verdiniz, renklisini yani orjinalini eklemeniz güzel oldu.
Butonların renkleride çok güzel olmuş, emegine yüregine saglık .

Ben indirdim kullanacam :)

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 9.10.2015, 17:38

emeginize saglık

Kardelen hanım...Beni kırmadınız, ugrastınız emek verdiniz, renklisini yani orjinalini eklemeniz güzel oldu.
Butonların renkleride çok güzel olmuş, emegine yüregine saglık .

Ben indirdim kullanacam :)

Mrb hayırLı akşamLar'süslüü05' beğendiğinize sevindim sorunsuz ve neşeLi yayınLarda kuLLanıN...

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 9.10.2015, 17:53

Kardelen hanım biz bu çzgi filmlerle büyüdük bizim için anlamı tarif edilmez.Pinokyo,şeker kız,tonton ailesi,redkit ve daha bir çok.Hepsi ne kadar saf ne kadar duru bir anlatımda idi.Kötülükler ve iyilikleri hemen bilirdik.Şimdiki neslin izlediği çizgifilmler ise hep vurucu kırıcı hatta zararlısı bile var.Ne acıdır ki bunlarla büyüyen nesil nasıl olur.Çocuklarımıza çizgifilm seçerken lütfen tüm aile seçici olsun.Güzel anlamlı paylaşım için teşekkür ederim..Emeğinize güzel yüreğinize sağlık... :ck: :gamer: :kahkaha: :gulver: :cz:

Evet kesinLikLe hakLısınız arkadaşım hakLısınızda benim akLımın aLmadığı bizi çok iyi yetiştirdiLer , tv proğramLarı çizgi fiLmLer,yayınLar özenLe seçiLiyordu BüyükLerimize saygıyı başkaLarının hakkına saygıyı öğretti ebeveynLerimiz buraya kadar tamam da o iyi yetişen evLatLar neden şimdi tabiri caizse sorumsuz ve şiddete eğimLi kadına saygısı oLmayan,kadınLarın eşLerini takmadığı. SürekLi başkaLarında kusur arayan başkasının söküğünü gören ama kendi yırtığını farketmeyen bir nesiL yetiştirdiLer.İşte bunu anLamış değiLim. :pembegozluk: :ck:

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 9.10.2015, 19:52

Güzel paylasım için teşekkür ederiz ellerine emegine yüregine saglık

• Özel mesaj gönder

9

Friday, 9.10.2015, 20:14

Güzel paylasım için teşekkür ederiz ellerine emegine yüregine saglık

10

Saturday, 10.10.2015, 07:10

emegine saglık Kardelen..paylasım adına teşekkürler.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

11

Saturday, 10.10.2015, 17:33

emeğine yüreğine sağlık eylül gayet güzel kullanışlı çalışmalar renkli olanda çok güzel olmuş güzel paylaşım adına teşekkürler

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

12

Saturday, 10.10.2015, 19:04

Her ikiside çok hoş,insana mutluluk veriyor. ^^ (Mutluluk sanırım en fazla ihityaç duyduğumuz şey oldu son aylarda)

İkinci temadaki renkli pinokyoyu kendin png formatına almışsın, sanırım acele ettin hazırlamaya yoksa eminim kenar çöplerini daha detaylı temizlerdin. :1gözkirp:
Eline gönlüne sağlık Kardelen ,mutluluk dolu emeğine tşk ediyorum..

• Özel mesaj gönder

13

Sunday, 11.10.2015, 10:25

emegine saglık Kardelen..paylasım adına teşekkürler.

• Özel mesaj gönder

14

Sunday, 11.10.2015, 10:25

emeğine yüreğine sağlık eylül gayet güzel kullanışlı çalışmalar renkli olanda çok güzel olmuş güzel paylaşım adına teşekkürler

• Özel mesaj gönder

15

Sunday, 11.10.2015, 10:26

Her ikiside çok hoş,insana mutluluk veriyor. ^^ (Mutluluk sanırım en fazla ihityaç duyduğumuz şey oldu son aylarda)

İkinci temadaki renkli pinokyoyu kendin png formatına almışsın, sanırım acele ettin hazırlamaya yoksa eminim kenar çöplerini daha detaylı temizlerdin. :1gözkirp:
Eline gönlüne sağlık Kardelen ,mutluluk dolu emeğine tşk ediyorum..