Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

012BeNeTToN

Orta Düzey

• "012BeNeTToN" bir erkek
  • Konuyu başlatan "012BeNeTToN"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 10.10.2015, 13:02

»•€LAVEDA ALATURKA AiLESi SON TEMAM•«

»•€LAVEDA ALATURKA AiLESi•«
Bir Zamanlar Ben Bir Forum Acmisdim. Malesef Bir Kizginliga Kapattim.
Bazi Nedenlerden Dolayi..Fakat Alaturkaya Gecdim Burdada Bazi nedenlerden.
Dolayi Yapilan Haksizliklar Beni Rahatsiz €tmeye Basladi Katlanamiyorum..
Bir kac gün Önce Bir üye Arkadsimda Pest Etti Ayrildi Ben Hiç Anlamis Deyilim.
Bu Konulara Konuyu Uzatmaya Gerek Yoq Lafin Kisacasi Ben Bu Alaturkayi Birakmaya.
Karar Verdim... Bütün Alaturka Ailesi Hakinizi Helal €din iyi Yada Kötü Günler Yasadik.
Sizlere Hayirli Forumlar Dilerim ALLAH'A €manet Olun.. Hersey Gönlünüzce Olur insallah.

Not: ALATURKA YETKiLİ ARKADSLARiN DiKATiNE

isdersenin Benim Bütün Konulari Kaldirabilirsiniz Serbestsiniz Kardesim.
012BeNeTToN belirtilen dosyaları ekledi:
  • FERHAN---75.fcp (284 Byte - 193 defa indirildi - en son: 28.12.2023, 05:23)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "012BeNeTToN" (10.10.2015, 13:13)

yasar68

Profesyonel

• "yasar68" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 10.10.2015, 14:34

Yapma be kardeşim senidemi kaybettik gercekden çok üzüldüm temalarin harikaydi
beğenerek izliyordum bazi konusmalarina hakveriyorum alaturkada bu gidişle kimse
kalmayacak galiba kimi forum aciyor gidiyor kimi tartışmalarla gidiyor..
güzel temacilar tam yetenekli ustalasdimi birden kayboluyorlar iyi kişileri kaybediyoruz günden güne..
Hakkim varsa helal olsun Kardeşim özelini acda liütven size skp adresi yolucam munkunse tabi
uygun görüsen tesekur ederim anlayişiniza sizde alaha emanet olunuz...

€meginize göz nurunuza saglik paylasim adna çok tesekurler

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 10.10.2015, 17:58

öncelikle emeğine yüreğine sağlık ferhan güzel paylaşımın adına teşekkürler bugün nasıl bir gün böyle ya zaten neşemiz yok birde senin bu haberini görünce inan ki üzüldüm seni tanımam etmem ne msn listemde varsın nede bir muhabbetimiz var bunuda ayrıcana belirteyim ki arkadaş olduğumuzu sanmasınlar :))))))))
sen kendi davanda sonuna kadar haklısın ferhan bu yapılan yorumları çok fazla kafaya takmamak lazım ben bu zamana kadar taksaydım kafayı yorumlara yıldızlara inanki çoktan gitmiş olurdum burada benim gördüğüm temacıların temacıları çekememezliği kıskançlığı halbuki bana ne demi senin temandan ben mi kullanacam bana ne demi ama güzel olmuş çirkin olmuş sana ne mümkün olduğu kadar kopyala yapıştır yaparak kimseyi kırmadan kimseyi üzmeden kimsenin emeğine saygısızlık etmeden emeğine sağlık güzel paylaşım adına teşekkürler yazıyorum çünkü bana ne temayı beğenmedin mi bak orda yıldız var ver birini bas git demi ama yok ama öyle değil ilaki bir tartışma ortamı çıkarılacak karşısındaki kişiyi incitecek siteyi karıştıracak halbuki temacının temalarından alıp kullanacak olan ben miyim bana ne hadi bunları geçtim on numara temalara bile yazılmadık kalmıyor hatta ve hatta çok kolay bir şekilde temacı arkadaşımızı Edit.. burda emek hırsızlığı altında etiketlendi yaftalandı bu kadar kolay mı bu çok hos bir şey değil sorunun mu var git özelden yaz uyar demi yönetim diye bir sey var demi git yönetime raporla yokkkk burdan yazması etiketlemesi en kolayı ne kadar çok eminsin ne kadar çok kendine güveniyorsun yık geç ortalığı inlet sonra ben bisey yapmadım ben devamlı haklıyım havaları sunuda belirteyim bu şahısla benim en ufak bir sorunum olmadı olamazda sadece gördüğümü düşündüğümü söylüyorum bir insanı burda etiketlemen yaftalaman senin nasıl bir insan olduğunu gösteriyor ister bunun adına kıskançlık de ister çok bilmişlik karsındaki bir insan karsındaki canlı bir varlık robot değil ben acilik olanları bile gördüm burda son birsey söyleyerek konuyu kapatayım bir gün olsun yönetimden adminlerden moderatörlerden en ufak bir olumsuz cevap en ufak bir üzücü olay yasamadım kendi adıma buradada yönetime tsk etmek lazım yorum yazılmayabilir hiç değilse kırıcı yazmıyorlar yıldızını veriyorlar yetiyor onlarıda burdan alkışlamak lazım bence en güzelini yapıyorlar temacılar birbirlerini yiyip dursunlar çok şükür kıskanç bir huyum yokk :)))))))) birde canım cicim ah bebem şekerim huyları var demi kişiye göre değerlendirmeler ahhhh ahhhh neler var neler neyse konuyu fazla uzatmayam tartışma ortamına girmek istemiyorum bugün zaten ankarada ciğerimiz yandı kara bir gün ben pes etmek yok yola devam diyorum sadece o güzel temalarını kullanan arkadaşlardan esirgeme

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (10.10.2015, 19:29) düzenleme sebepleri: üye ismi kaldırıldı

4

Sunday, 11.10.2015, 10:10

emegine saglık Benetton..Güzel paylasım adına teşekkürler.

EGE2013

Profesyonel

• "EGE2013" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 11.10.2015, 12:37

slm kardesim bana dusmez ama hata ediyosun
meyve veren agac taslanir konu her neyse bilmiyorum ama tenalarin harika bence devam et sonucta bu isi para icin yapmiyoruz zevk isi beyenende olacak beyenmeyende elestiride olacak bence aldirmayacaksin devam edeceksin basarilar dilerim venom

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 14.10.2015, 22:03

Emeginize yüreginize saglık güzel paylaşım için tşklr