Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "sabahnısa" bir erkek
  • Konuyu başlatan "sabahnısa"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 23.10.2015, 03:13

radyom açık olduğu halde sid atinca kapalı diye yaziyor

radyomu açıyorum , sid atınca 1355256 sid numaralı radyo kapalıdır diyor , ne yapmam lazimbu ilk kez olduğu için ne yapmam gerekiyor bilmiyorum, yardimci olabilirseniz tsk ederim.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Melye" (23.10.2015, 07:50) düzenleme sebepleri: sid yeterlidir.

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 23.10.2015, 07:51

Flatcast ayarlarınızdan gizliliği açmanız gerekiyor, artık gizli olan radyolar adresten de gelinse sid de atılsa kapalı görünüyor.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 23.10.2015, 20:52

Alıntı

Raporlayan Dadass25 (Bugün, 19:49)

arkadaslar benim radyomdada ayni rulete sid gönderince yayin acik oldugu halde hata veriyor yayinda deil diyor yardimci olursaniz sevinirim

Yukarıda yönetici arkadasımız gerekli cevabu vermış

• "sabahnısa" bir erkek
  • Konuyu başlatan "sabahnısa"

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 24.10.2015, 02:05

flat cast ayarları nerdedir ve neleri açık konumuna getiricem , ilginizede çok tsk ederim , ilk kez böylesine hemen cevap aliyorum .

flatcast ayarlari nerde , nasıl yaparım hangi konuma getirmem lazim

Melye

Yönetici

• "Melye" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 24.10.2015, 07:58

Aşağıda verdiğim link de radyo boyutu ve şifrelerini değiştirdiğiniz yerin anlatımı var. Bu anlatımda 9. resmin olduğu yere geliyorsunuz.
Flatcast AdminPan Radyonun boyutlarini ve Sifresini degistir

Public your stream in the Flatcast Program Guide yazan seçeneği seçiyorsunuz.

Ayarları radyo kapalı iken yaparsanız daha sağlıklı olacaktır.