You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Yorgunumm

Beginner

• "Yorgunumm" is female
  • "Yorgunumm" started this thread

Date of registration: Nov 3rd 2015

• Send private message

1

Tuesday, November 3rd 2015, 2:40pm

Flatcast Yayın Alamama Sorunu

Google Chrome yayın almaya kalktığımda bu uyarıyı alıyorum.

Flatcast ile ilgili tüm programları silip tekrar kurmama rağmen aynı sorunu yaşıyorum.

Flatcast hem dj hem de dinleyici için güncellemeleri yaptım fakat yine olmuyor.

Mozilla Firofox 'tan yayın almaya kalktığımda da yukarıdaki uyarıyı alıyorum.

Lütfen yayın nasıl alabilirim. Bana yardımcı olur musunuz?
Şimdiden herkese teşekkür ederim :Ç.hastayim:

Saygılar

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

Date of registration: Dec 17th 2010

• Send private message

2

Tuesday, November 3rd 2015, 3:22pm

Yorgunum,

chrome'den flatcast'ı kullanılmıyor oluşu alttakı linkle verilmiştir bakınız

chrome den radyolara artik girilmiyor

mozilla firefox için ise flatcast pluginleriniz yüklu ise ilk etapta aşagıdakı resimdekı gibi etkınleştirme uyarı alacaksınız

etkinleştirme tıkladığınızda ekranın sol üst kısmında

izin ver tıkladığınızda yayındasınız

This post has been edited 1 times, last edit by "Atilla_Ky" (Nov 3rd 2015, 6:28pm)

NEDRA

Trainee

• "NEDRA" is female

Date of registration: Oct 11th 2015

• Send private message

3

Wednesday, November 4th 2015, 10:29pm

SLM PC ME FORMAT ATTIRDIM.ŞİMDİ FLATCAST RADYO YAYININI ALAMIYORUM SAYFA AÇMIYOR.YÜKLEMEDE YAPTIM.YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM.ŞİMDİDEN TŞKRLER.

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

• Send private message

4

Wednesday, November 4th 2015, 10:58pm

chrome haricinde diğer tarayıcılardam yayın alabilirsiniz.. flatcast pluginlerini yükledikten sonra erşim için izin verilmesini onayladınızmı yayın için sorununuz olmamaktadır.

yayın alamıyor olusunuzda nasıl bir hata veriyor onu bildirirseniz daha fazla yardımcı oluruz

• "*Ayyüzlüm*" is female

Date of registration: Apr 15th 2016

• Send private message

5

Friday, April 15th 2016, 3:53am

Formattan sonra yayın alamıyorum

Merhaba
Formattan sonra yayın alamıyorum.Flat dj yayın almayı yükledim.Yayın alırken eklentiye izin ver çıkıyor.İzin verincede Flatcast Error 'Plase select preset from the preset list' diye bir yazı geliyor.
Exspolerden ve operadan yayın almak istediğimde bu oluyor...Mozilladan yayın almak istediğimde de bu içeriği görüntülemek için bir yan uygulama gerekli diyor.Flatcast plugin download sayfası geliyor.Daha önceden Alaturkadan zaten yüklediğim şey bu..yukarıda bir ünlem işareti var.oraya tıkladığımda üstte bağlantı güvenli değil..Alttada izin ver yazıyor.İzin ver yaptığım halde kesinlikle yayın alınmıyor...Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

• Send private message

6

Friday, April 15th 2016, 9:50am

Please Select preset from the preset list

Bu uyarıyı alıyorsanız flatcast pluginleriniz tamamdır. Bu uyarının geldiği kucuk pencereye tamam tıkladığınızda tool penceresi gelecektir oradan bir dark secimi yaparak yayına geçebilirsiniz. Eğer dj mikser gelmiyorsa ses kartınızı güncellemeniz gerekecektir.

tamam dedıgınız tool penceresi gelecek listeden bir dark temaya tıklarsanız error kalkacak ve dark temaların bırınde yayında olacaksınız

mozilla eklentisi konu içinde mevcuttur.. güvenlik duvarı veya virüs koruma programı kaynaklı bir uyarı ise, ekran resmını (uyarının) verirseniz onada bakarız

34kml53

Trainee

• "34kml53" is male

Date of registration: Feb 9th 2014

• Send private message

7

Thursday, February 4th 2021, 9:49pm

yayin alma adope flas pleyir kaldirildi

adope flas pleyir kaldirildi nasil yayin alcaz çözüm şimdiden teşekkürler 34KML53 sagilar

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

• Send private message

8

Friday, February 5th 2021, 9:59am

adope flas pleyir kaldirildi nasil yayin alcaz çözüm şimdiden teşekkürler 34KML53 sagilar

Aşağıdaki verdiğim konuyu inceleyiniz size yardımı olacaktır. Ayrıca internet Explorer tarayıcı kullanarak da yayın yapabilirsiniz..

İnternet Aracısız (tarayıcısız) Flatcast Yayını Yapmak

Date of registration: Jan 16th 2010

• Send private message

9

Monday, February 20th 2023, 12:13pm

radyoda yayın alma

selamün aleyküm arkadaslar pc de windosw 10 yüklü edge firefox cheme yüklü bu üc sitedende radyoya giremiyor ve yayin alamiyorum girme olayini bir sekilde cözdüm ama yayin alamiyorum yardimci olursanız sevinirim hayirli günler dilerim arkadsalr

Atilla_Ky

Moderator

• "Atilla_Ky" is male

• Send private message

10

Wednesday, February 22nd 2023, 8:58pm

selamün aleyküm arkadaslar pc de windosw 10 yüklü edge firefox cheme yüklü bu üc sitedende radyoya giremiyor ve yayin alamiyorum girme olayini bir sekilde cözdüm ama yayin alamiyorum yardimci olursanız sevinirim hayirli günler dilerim arkadsalr

Aşağıdakı verdiğim linkteki konuyu inceleyiniz

İnternet Aracısız (tarayıcısız) Flatcast Yayını Yapmak