Giriş yapmadınız.

|Esinti|

Stajyer

• "|Esinti|" bir erkek

• Özel mesaj gönder

21

Wednesday, 30.03.2016, 12:38

Arkadaşlar sorunu çözdüm ben anlatayım hemen bilgisayarımdan aygın yöneticisine giriyorsunuz ses driverlerini ordan kaldırın arkadaslar denetim masasındanda kaldırın ve tekrar yükleyin driverlerinizi sorun büyük bir ihtimal çözülecektir ben bu şekilde çözdüm sıkıntımı sorunumu

VE en önemlisi flood atmadım foruma bu yüzden konu güncel konu güncel diye bu sorunu açık tutum sonra yanlış anlasılmasın
:thumbdown: buda bir çözümdür.... :çakçak:

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

22

Wednesday, 30.03.2016, 15:46

Ses Driverınızı silip yeniden yüklemeyi deneyin

Sorununuz ile alakalı muhtemel olabilecek çözüm yolları konu içinde mevcuttur. üst üste mesaj yazmak yerine, yeni çözüm yolu gösterilecek öneri bekleyiniz

ses driverlerini ordan kaldırın arkadaslar denetim masasındanda kaldırın ve tekrar yükleyi

Sorununuz cözülmüş olması sevindirici esinti,

konular üst üste mesaj yazarak degilde, konu sonunda olduğu sürece günceldir ;)

Olduğunda konu tamamlanmıs ancak kitlenmemiştir ;)

gurbetten

Profesyonel

• "gurbetten" bir kadın
  • Konuyu başlatan "gurbetten"

• Özel mesaj gönder

23

Thursday, 31.03.2016, 21:55

Atilla bey " Bu arada tüm sonuclara rağmen değişen birsey yoksa yeniden format seçeneğide unutmayınız " diye öneride bulunmussunuz.Maalesef oda sorunu cözmedi.Sorunu ilk yazan bendim 4 aydir da hala sorunu cözmeye ugrasiyorum.Sunuda belirteyim format da cözüm olmadi...silip yüklemek de... ben su anlik cözümü Media player ile yayin yapmakda buldum

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

24

Thursday, 31.03.2016, 23:44

bu sorun genel olarak pc ile alakalı sorunlar ve olabilmesi muhtemel secenekleri epey uzun suredir yazmaktayız

ben su anlik cözümü Media player ile yayin yapmakda buldum

Media player veye winamp belki yayın için cızırtıda sorununa çare olabiliyor, bunuda daha once belirtmistik alternatif olarak ancak dinleyici konumunda olanlarda olabiliyor bu kullanıcıların pc ile endeksli oldugu için her yöntem herkese uymayabiliyor

|Esinti|

Stajyer

• "|Esinti|" bir erkek

• Özel mesaj gönder

25

Saturday, 2.04.2016, 17:06

atilla bey bilmiyormda tartışma amaçlı yazmadım ben yanlış anlasılmasın lütfen sadece ben genel forumlarda onu gördüm hani konu güncel denilir güncel kalınır altta kalmasın diye ama sorunu çozdum ben sıkıntı kalmadı hayırlısı olsun bu konu çok sıkıntı valla formatsız çözüme giden olmamıs daha insallah faydalanabilirler iyi forumlar diliyorum herkeze....

pardisyon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

26

Sunday, 21.08.2016, 23:21

acil yardım

arkadaşlar bilgisayarıma windows 10 kurdum. Herşey güzel yalnız radyomu açtığımda mixsere müzik atıyorum çok aşırı cızırtılı anlaşılmaz ses var. Winamp düzgün çalışıyor ama radyoda ses çok bozuk. Bu arada harici ses kartı kullanıyorum ve sürücüsü güncel ve yüklü. Zaten öyle olmasa winamp çalışmaz. Lütfen acil yardım

pardisyon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

27

Tuesday, 30.08.2016, 22:21

sorunuma cevap yok

arkadaşlar bir yönetici bu yazdıklarımızı okumuyormu. Olumlu veya olumsuz bir cevap vermezmi insan

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

28

Tuesday, 30.08.2016, 23:10

Bu başlıkta sorununuz ile alakalı bir takım bilgiler zaten mevcut. ayrıca asağıdakı verdiğim linkide inceleyini<

cızırtı sorunum var

pardisyon

Stajyer

• Özel mesaj gönder

29

Wednesday, 31.08.2016, 22:05

arkadaşım öyle cızırtı değil şarkı hiç anlaşılmıyor windows 10 da oldu bu sorun windows 10 da yayın yapan arkadaş varmı . senin verdiğin linkte 2009 yılı mesajları var benim söylediğim güncel bir olay

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

30

Thursday, 1.09.2016, 11:17

vin 10 da ses sisteminde fazla bir değişiklik yok , yine bu başlıktakı konulara baktınızmı?

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

• "OguzhanFm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

31

Thursday, 1.09.2016, 13:59

Merhaba...
Arkadaşlar nacizane tavsiyem Win10 la hiç uğraşmayın ben çok uğraştım çok araştırdım tek çözümü Win7 ye geri bulmakta buldum...
Denemediğim yöntem kalmadı denemediğim Driver kalmadı olmuyorda olmuyor...
Bir kaç arkadaşında PC sinde aynı sorun vardı onlarda Win7 ye dönmek zorunda kaldı...
Sanırım flatcast henüz Win10 a hazır değil bir çok sey Win10 da hata yapabiliyor Win10 da tam hazır değil...
Kolay gelsin hayırlı forumlar...

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

32

Thursday, 1.09.2016, 22:52

Sanırım flatcast henüz Win10 a hazır değil

Wın 10 da ses sisteminde bir farklılık yok sadece wın 10 tarayısı olan edge flatcast pluginlerini destekmemektedir. bende wın 10 kullanıyorum yayınlarda ise en ufak bir sorunum yok..

Ayrıc format atılıp wın10 gecilmis, bazı format atımlarda (cd ile) CODEC bulunmaktadır eger bu varsa denetim masasından görunur bakılabilir kaldırmanızı öneririz. üst konularda ve verdigim linktede belirtilmiş inceliyiniz

dip not; ses drıver yuklerken, yuklu olan drver kaldırıldıktan sonra pc rstart yapıplıp öyle yeni ses drıve yuklenmesi önerilir

alevxz

Stajyer

• Özel mesaj gönder

33

Wednesday, 14.09.2016, 03:25

cızırtı giderme

1-2248-K-Lite_Codec_
2-media.player.codec.
3-windows.7.codec

bunları numara sırasına göre indirip kurarsanın cızırtı kesilir

Tomato54

Stajyer

• "Tomato54" bir erkek
  • "Tomato54" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

34

Thursday, 15.09.2016, 04:49

Cızırtılı Ses Sorunu

Sorunun kartta olup. olup olmadığını en garanti şöyle de öğrenebilirsiniz, Radyonuzu Admin panelinden açın ve "Create new stream" den yeni sid açıp, radyo yayınını yeni sid ten yapın. Ses hala bozuksa, büyük olasılıkla sorun ses kartındandır. Diğer nedenlerden ise, zaten yeni sid ile açtığınızda düzelmesi gerekir. Kolay gelsin, sağlıklı ve iyi yayınlar dilerim.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Tomato54" (15.09.2016, 04:55)

patisca07

Stajyer

• "patisca07" bir kadın

• Özel mesaj gönder

35

Thursday, 15.09.2016, 16:30

Kesinlikle k-like codec i kaldırın düzelir.

• "GizemLi-015" bir kadın

• Özel mesaj gönder

36

Monday, 17.10.2016, 11:34

Hı$ırtı..

Pc de hiç bi sorun olmamasına ragmen hangi şarkiyi Mixere atarsam atayım cok A$IRI HI$IRTI CIKARIYOR. Sebebi Ne Olabilir. Darktada Düzelmiyor.

• "MaVi HaYaL" bir kadın

• Özel mesaj gönder

37

Tuesday, 15.11.2016, 11:49

yayinda ses sorunu

hayirli huzurlu gunler selam arkadaslar
benim bir sornum var, uzun zamandir yayin yapmiyordum. Simdi yeniden baslamak istedim yayin yapmaya ama pcde yayin alinca seste sorun oluyor, sadece kisirik sesler cikiyor mixerden.
benim ne yapmam lazim? bilen vasra yazarsa sevinirim
not: pc alamnca ama sorun deil

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

38

Tuesday, 15.11.2016, 13:22

Pc de hiç bi sorun olmamasına ragmen hangi şarkiyi Mixere atarsam atayım cok A$IRI HI$IRTI CIKARIYOR. Sebebi Ne Olabilir. Darktada Düzelmiyor.

hayirli huzurlu gunler selam arkadaslar
benim bir sornum var, uzun zamandir yayin yapmiyordum. Simdi yeniden baslamak istedim yayin yapmaya ama pcde yayin alinca seste sorun oluyor, sadece kisirik sesler cikiyor mixerden.
benim ne yapmam lazim? bilen vasra yazarsa sevinirim
not: pc alamnca ama sorun deil

audio driver guncellemesi olabilecegi diğer olabilmesi muhtemel çözümler konu içinde mevcuttur

• "Kanka_tr" bir erkek

• Özel mesaj gönder

39

Tuesday, 24.10.2017, 06:56

Ses cızırtılı geliyor

Selam pc formatladıktan sonra radyoda yayın aldıktan sonra ses bozuk teyp gibi çalmaya başladı. Ses driveri sorunlu dediler gittim yeniden yüklettim sorun yine aynı nette araştırma yaptım K lite codec programını silersen düzelir diye bi paylaşım gördüm programı sildim bu seferde şarkılar hiç çalmadı hatta dosya şeklinde mixere şarkı atıyorum hepsi atlıyor k lite codec geri yükledim yine ses bozuldu ne yapmam gerek bilgisi olan varsa yardımcı olsun ltf işletim sistemi windows 7 64 bit