Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: AllaTurkaa. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

|Esinti|

Schüler

• »|Esinti|« ist männlich

Registrierungsdatum: 30. April 2010

• Nachricht senden

21

Mittwoch, 30. März 2016, 12:38

Arkadaşlar sorunu çözdüm ben anlatayım hemen bilgisayarımdan aygın yöneticisine giriyorsunuz ses driverlerini ordan kaldırın arkadaslar denetim masasındanda kaldırın ve tekrar yükleyin driverlerinizi sorun büyük bir ihtimal çözülecektir ben bu şekilde çözdüm sıkıntımı sorunumu

VE en önemlisi flood atmadım foruma bu yüzden konu güncel konu güncel diye bu sorunu açık tutum sonra yanlış anlasılmasın
:thumbdown: buda bir çözümdür.... :çakçak:

Atilla_Ky

Moderator

• »Atilla_Ky« ist männlich

Registrierungsdatum: 17. Dezember 2010

• Nachricht senden

22

Mittwoch, 30. März 2016, 15:46

Ses Driverınızı silip yeniden yüklemeyi deneyin

Sorununuz ile alakalı muhtemel olabilecek çözüm yolları konu içinde mevcuttur. üst üste mesaj yazmak yerine, yeni çözüm yolu gösterilecek öneri bekleyiniz

ses driverlerini ordan kaldırın arkadaslar denetim masasındanda kaldırın ve tekrar yükleyi

Sorununuz cözülmüş olması sevindirici esinti,

konular üst üste mesaj yazarak degilde, konu sonunda olduğu sürece günceldir ;)

Olduğunda konu tamamlanmıs ancak kitlenmemiştir ;)

• »gurbetten« ist weiblich
  • »gurbetten« ist der Autor dieses Themas

Registrierungsdatum: 28. Januar 2013

• Nachricht senden

23

Donnerstag, 31. März 2016, 21:55

Atilla bey " Bu arada tüm sonuclara rağmen değişen birsey yoksa yeniden format seçeneğide unutmayınız " diye öneride bulunmussunuz.Maalesef oda sorunu cözmedi.Sorunu ilk yazan bendim 4 aydir da hala sorunu cözmeye ugrasiyorum.Sunuda belirteyim format da cözüm olmadi...silip yüklemek de... ben su anlik cözümü Media player ile yayin yapmakda buldum

Atilla_Ky

Moderator

• Nachricht senden

24

Donnerstag, 31. März 2016, 23:44

bu sorun genel olarak pc ile alakalı sorunlar ve olabilmesi muhtemel secenekleri epey uzun suredir yazmaktayız

ben su anlik cözümü Media player ile yayin yapmakda buldum

Media player veye winamp belki yayın için cızırtıda sorununa çare olabiliyor, bunuda daha once belirtmistik alternatif olarak ancak dinleyici konumunda olanlarda olabiliyor bu kullanıcıların pc ile endeksli oldugu için her yöntem herkese uymayabiliyor

|Esinti|

Schüler

• »|Esinti|« ist männlich

Registrierungsdatum: 30. April 2010

• Nachricht senden

25

Samstag, 2. April 2016, 17:06

atilla bey bilmiyormda tartışma amaçlı yazmadım ben yanlış anlasılmasın lütfen sadece ben genel forumlarda onu gördüm hani konu güncel denilir güncel kalınır altta kalmasın diye ama sorunu çozdum ben sıkıntı kalmadı hayırlısı olsun bu konu çok sıkıntı valla formatsız çözüme giden olmamıs daha insallah faydalanabilirler iyi forumlar diliyorum herkeze....

pardisyon

Schüler

Registrierungsdatum: 13. Juni 2009

• Nachricht senden

26

Sonntag, 21. August 2016, 23:21

acil yardım

arkadaşlar bilgisayarıma windows 10 kurdum. Herşey güzel yalnız radyomu açtığımda mixsere müzik atıyorum çok aşırı cızırtılı anlaşılmaz ses var. Winamp düzgün çalışıyor ama radyoda ses çok bozuk. Bu arada harici ses kartı kullanıyorum ve sürücüsü güncel ve yüklü. Zaten öyle olmasa winamp çalışmaz. Lütfen acil yardım

pardisyon

Schüler

• Nachricht senden

27

Dienstag, 30. August 2016, 22:21

sorunuma cevap yok

arkadaşlar bir yönetici bu yazdıklarımızı okumuyormu. Olumlu veya olumsuz bir cevap vermezmi insan

Atilla_Ky

Moderator

• Nachricht senden

28

Dienstag, 30. August 2016, 23:10

Bu başlıkta sorununuz ile alakalı bir takım bilgiler zaten mevcut. ayrıca asağıdakı verdiğim linkide inceleyini<

cızırtı sorunum var

pardisyon

Schüler

• Nachricht senden

29

Mittwoch, 31. August 2016, 22:05

arkadaşım öyle cızırtı değil şarkı hiç anlaşılmıyor windows 10 da oldu bu sorun windows 10 da yayın yapan arkadaş varmı . senin verdiğin linkte 2009 yılı mesajları var benim söylediğim güncel bir olay

Atilla_Ky

Moderator

• Nachricht senden

30

Donnerstag, 1. September 2016, 11:17

vin 10 da ses sisteminde fazla bir değişiklik yok , yine bu başlıktakı konulara baktınızmı?

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

• »OguzhanFm« ist männlich

Registrierungsdatum: 29. Juli 2010

• Nachricht senden

31

Donnerstag, 1. September 2016, 13:59

Merhaba...
Arkadaşlar nacizane tavsiyem Win10 la hiç uğraşmayın ben çok uğraştım çok araştırdım tek çözümü Win7 ye geri bulmakta buldum...
Denemediğim yöntem kalmadı denemediğim Driver kalmadı olmuyorda olmuyor...
Bir kaç arkadaşında PC sinde aynı sorun vardı onlarda Win7 ye dönmek zorunda kaldı...
Sanırım flatcast henüz Win10 a hazır değil bir çok sey Win10 da hata yapabiliyor Win10 da tam hazır değil...
Kolay gelsin hayırlı forumlar...

Atilla_Ky

Moderator

• Nachricht senden

32

Donnerstag, 1. September 2016, 22:52

Sanırım flatcast henüz Win10 a hazır değil

Wın 10 da ses sisteminde bir farklılık yok sadece wın 10 tarayısı olan edge flatcast pluginlerini destekmemektedir. bende wın 10 kullanıyorum yayınlarda ise en ufak bir sorunum yok..

Ayrıc format atılıp wın10 gecilmis, bazı format atımlarda (cd ile) CODEC bulunmaktadır eger bu varsa denetim masasından görunur bakılabilir kaldırmanızı öneririz. üst konularda ve verdigim linktede belirtilmiş inceliyiniz

dip not; ses drıver yuklerken, yuklu olan drver kaldırıldıktan sonra pc rstart yapıplıp öyle yeni ses drıve yuklenmesi önerilir

alevxz

Schüler

Registrierungsdatum: 26. August 2009

• Nachricht senden

33

Mittwoch, 14. September 2016, 03:25

cızırtı giderme

1-2248-K-Lite_Codec_
2-media.player.codec.
3-windows.7.codec

bunları numara sırasına göre indirip kurarsanın cızırtı kesilir

Tomato54

Schüler

• »Tomato54« ist männlich
  • »Tomato54« wurde gesperrt

Registrierungsdatum: 4. März 2011

• Nachricht senden

34

Donnerstag, 15. September 2016, 04:49

Cızırtılı Ses Sorunu

Sorunun kartta olup. olup olmadığını en garanti şöyle de öğrenebilirsiniz, Radyonuzu Admin panelinden açın ve "Create new stream" den yeni sid açıp, radyo yayınını yeni sid ten yapın. Ses hala bozuksa, büyük olasılıkla sorun ses kartındandır. Diğer nedenlerden ise, zaten yeni sid ile açtığınızda düzelmesi gerekir. Kolay gelsin, sağlıklı ve iyi yayınlar dilerim.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Tomato54« (15. September 2016, 04:55)

patisca07

Schüler

• »patisca07« ist weiblich

Registrierungsdatum: 1. November 2007

• Nachricht senden

35

Donnerstag, 15. September 2016, 16:30

Kesinlikle k-like codec i kaldırın düzelir.

GizemLi-015

Anfänger

• »GizemLi-015« ist weiblich

Registrierungsdatum: 16. Oktober 2016

• Nachricht senden

36

Montag, 17. Oktober 2016, 11:34

Hı$ırtı..

Pc de hiç bi sorun olmamasına ragmen hangi şarkiyi Mixere atarsam atayım cok A$IRI HI$IRTI CIKARIYOR. Sebebi Ne Olabilir. Darktada Düzelmiyor.

MaVi HaYaL

Anfänger

• »MaVi HaYaL« ist weiblich

Registrierungsdatum: 2. Mai 2013

• Nachricht senden

37

Dienstag, 15. November 2016, 11:49

yayinda ses sorunu

hayirli huzurlu gunler selam arkadaslar
benim bir sornum var, uzun zamandir yayin yapmiyordum. Simdi yeniden baslamak istedim yayin yapmaya ama pcde yayin alinca seste sorun oluyor, sadece kisirik sesler cikiyor mixerden.
benim ne yapmam lazim? bilen vasra yazarsa sevinirim
not: pc alamnca ama sorun deil

Atilla_Ky

Moderator

• Nachricht senden

38

Dienstag, 15. November 2016, 13:22

Pc de hiç bi sorun olmamasına ragmen hangi şarkiyi Mixere atarsam atayım cok A$IRI HI$IRTI CIKARIYOR. Sebebi Ne Olabilir. Darktada Düzelmiyor.

hayirli huzurlu gunler selam arkadaslar
benim bir sornum var, uzun zamandir yayin yapmiyordum. Simdi yeniden baslamak istedim yayin yapmaya ama pcde yayin alinca seste sorun oluyor, sadece kisirik sesler cikiyor mixerden.
benim ne yapmam lazim? bilen vasra yazarsa sevinirim
not: pc alamnca ama sorun deil

audio driver guncellemesi olabilecegi diğer olabilmesi muhtemel çözümler konu içinde mevcuttur

Kanka_tr

Anfänger

• »Kanka_tr« ist männlich

Registrierungsdatum: 24. Oktober 2017

• Nachricht senden

39

Dienstag, 24. Oktober 2017, 06:56

Ses cızırtılı geliyor

Selam pc formatladıktan sonra radyoda yayın aldıktan sonra ses bozuk teyp gibi çalmaya başladı. Ses driveri sorunlu dediler gittim yeniden yüklettim sorun yine aynı nette araştırma yaptım K lite codec programını silersen düzelir diye bi paylaşım gördüm programı sildim bu seferde şarkılar hiç çalmadı hatta dosya şeklinde mixere şarkı atıyorum hepsi atlıyor k lite codec geri yükledim yine ses bozuldu ne yapmam gerek bilgisi olan varsa yardımcı olsun ltf işletim sistemi windows 7 64 bit