Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

gurbetten

Profesyonel

• "gurbetten" bir kadın
  • Konuyu başlatan "gurbetten"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 10.11.2015, 21:22

flatcast radyoda yayinda cizirti sorunu...

Merhaba efendim öncelikle sorun baska bir isim altinda varda ben kacirdimsa sayet özür diliyorum öncelikle yönetimden.2 gecedir formu alt üst etmekden kafam döndü artik.Dün baslayan bir sorun yayin aldigimda miksere sarkiyi attigim zaman bende ve ayni zamanda dinleyiciye giden ses tamamen bir hisirti.hicbir sekilde ne melodi ne sözler hicbirsey duyulmuyor.bilgisayarim Windows 7.sorun hakkinda yardimci olursaniz sevinirim.ilginize tesekkür ederim simdiden...

belirtmem gereken nokta.... ben dinleyici konumunda,kendi media playerimda olmak üzere her sekilde müzik yada ses algilamakda sorun yasamiyorum.sadece yayin esnasinda bu sorunla karsilasiyorum....

Ipek1988

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 12.11.2015, 21:57

daha evel sorun yapmadan yayin yapabiiyorsan, en basit yöntem.
Windows sistemini 1-2 gün geriye alman olacaktir.

Sahra

Bilge

• "Sahra" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 13.11.2015, 00:13

Sistem geri yüklemeden de bir sonuç alamadıysanız Windows 7 lerde genellikle karşılaşılan sorun stereo mix in aktif edilmemiş olmasından olabilir ..
saatin yaninda ses efektine sag tiklayip Kayit aygitlerini secin ve acilan pencerede bos bir yere sag tiklayip
Devre disi birakilmis ayrgitlari goster ile baglantisi kesilmis aygitlari goster secenegini secin..

gurbetten

Profesyonel

• "gurbetten" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 15.11.2015, 17:49

Ilginize tsk ediyorum ama söylenen iki yöntemde bir ise yaramadi.bunlari zaten yapmistim daha öncesi :(

Tomato54

Stajyer

• "Tomato54" bir erkek
  • "Tomato54" adlı kullanıcı yasaklandı

• Özel mesaj gönder

5

Tuesday, 29.12.2015, 17:25

Sesteki cızırtı ve diğer ses sorunları

Ses kartınıin son versiyonunu yükleyip yeniden kurun düzelecektir. Çünkü Wndows'un güncellemeleri karşısında, ses kartının eski versiyonu yeterli gelmemektedir.

gurbetten

Profesyonel

• "gurbetten" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Friday, 8.01.2016, 01:43

Ses kartınıin son versiyonunu yükleyip yeniden kurun düzelecektir. Çünkü Wndows'un güncellemeleri karşısında, ses kartının eski versiyonu yeterli gelmemektedir.
tsk ederim bide onu deneyecegim hala devam ediyor sorun cünkü ...

esalet

Stajyer

• "esalet" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Sunday, 10.01.2016, 13:05

pc nizde müzik çalan gereksiz programlar varsa kaldirin. Birde öyle deneyin

Birderece

Stajyer

• "Birderece" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 10.01.2016, 14:05

driver problemi gibi görünüyor. Birde sistemde K-lite media codec programı varsa kaldırıp öyle deneyin Aynı sorunu ben o şekilde çözmüştüm.

9

Sunday, 7.02.2016, 22:54

sorun falatcastin yayin yaptimiz miserindemi?

slm forumda bulunan deyerli paylasim yapan arkadaslar dostlar sorum su bunca sene yayin yapmama ragmen ilk kez yasdim bu sorunu sizlerle paylasmak isdedim?
yayin verdim ve tekrar dinlemiye gecdim sorun yokdu - yayin aldim ve ses de hasirti meydana geldi .format atildi hersey yenilendi basdan asagiya hersey formati atan firma bir haftadir denememize ragmen falata yayin aldigim zaman ses sorunu yasiyorum ne yaptiksa bu sorunu bir türlü bitiremedik simdi diyeceksiniz? ses karti yada ses ayarlari hayir deil
normalde ses de sorun yok dinlerken sorun yok media-player le yayinda sorun yok sesde ne zaman flat mixserin kulanirsam cok hisirtili bozuk ses var ? sorun falatin misxerinde mi sorun yoksa bilmedimiz baska sorun mu var lütfen yardimmm sebep nedir bilmiyorum bilgisi olan kardeslerim yazsin lütfen
simdiden cok tsk. ederim
saygilarim sunarim

10

Monday, 8.02.2016, 01:47

slm forumda bulunan deyerli paylasim yapan arkadaslar dostlar sorum su bunca sene yayin yapmama ragmen ilk kez yasdim bu sorunu sizlerle paylasmak isdedim?
yayin verdim ve tekrar dinlemiye gecdim sorun yokdu - yayin aldim ve ses de hasirti meydana geldi .format atildi hersey yenilendi basdan asagiya hersey formati atan firma bir haftadir denememize ragmen falata yayin aldigim zaman ses sorunu yasiyorum ne yaptiksa bu sorunu bir türlü bitiremedik simdi diyeceksiniz? ses karti yada ses ayarlari hayir deil
normalde ses de sorun yok dinlerken sorun yok media-player le yayinda sorun yok sesde ne zaman flat mixserin kulanirsam cok hisirtili bozuk ses var ? sorun falatin misxerinde mi sorun yoksa bilmedimiz baska sorun mu var lütfen yardimmm sebep nedir bilmiyorum bilgisi olan kardeslerim yazsin lütfen
simdiden cok tsk. ederim
saygilarim sunarim

Sorununuz yanlis ses driveri yuklenmesi veya eksik codec yada yanlis codec yuklenmesinden
Ayni sorunla defalarca karsilastim hep yanlis driver yada codec bilesininden kaynaklaniyor
Yüklü ses driver ve bilesenlerini kaldirip
Anakart marka modelinize göre uygun ses driverini kurun radyoda yayini deneyin eger yine olmazsa ses driverinize uygun codec bilesini kurun bazi ses kartlari codec yüklersenizde ayni sorunu yapabilyor onuda göz önünde bulundurmak gerekiyor.
Kolay gelsin

11

Saturday, 13.02.2016, 16:54

simdiden cok tsk. ederim
saygilarim sunarim

Sorununuz yanlis ses driveri yuklenmesi veya eksik codec yada yanlis codec yuklenmesinden
Ayni sorunla defalarca karsilastim hep yanlis driver yada codec bilesininden kaynaklaniyor
Yüklü ses driver ve bilesenlerini kaldirip
Anakart marka modelinize göre uygun ses driverini kurun radyoda yayini deneyin eger yine olmazsa ses driverinize uygun codec bilesini kurun bazi ses kartlari codec yüklersenizde ayni sorunu yapabilyor onuda göz önünde bulundurmak gerekiyor.
Kolay gelsin
tsk ederim güzsel paylasiminiz icin vermis oldunugnuz bilgi icin ama ne yaptiksa ise yaramiyor :(

• "))ONUR((" bir erkek

• Özel mesaj gönder

12

Thursday, 18.02.2016, 19:36

Bilgisayarın toplama degılse marka modelını orjınal sıtesınden ındırıp kurman gerekır
Dikkat etmen gerekenler
işletım sıstemı vısta - wın 7 - wın 8 wın 10 .....
bit hızı 32-64
En onemlısı de ılk once şuan mevcutta yuklu olan ses drıverını kaldırıp pc reset attıktan sonra ındırdıgın ses drıverını yuklemek
kolay gelsın fırsatım oldukca bakabılıyorum foruma

13

Sunday, 21.02.2016, 20:33

deyerli onur kardesim

Bilgisayarın toplama degılse marka modelını orjınal sıtesınden ındırıp kurman gerekır
Dikkat etmen gerekenler
işletım sıstemı vısta - wın 7 - wın 8 wın 10 .....
bit hızı 32-64
En onemlısı de ılk once şuan mevcutta yuklu olan ses drıverını kaldırıp pc reset attıktan sonra ındırdıgın ses drıverını yuklemek
kolay gelsın fırsatım oldukca bakabılıyorum foruma
üncelikle cok tsk ederim güzel paylasim icin deyerli onur ben toplama pc kulanmiyacaim bilirsin :)) ama avrupa genelinde bu sorun var bir kac arkadasla sohbetimde ayni durm win10 yuklendi pc basdan asagi yenilendi kople formati orjinal ama halen devam ediyor sorunum sanirsam falatan kaynaklaniyor bu sorun fltin formunada bakdim ama bir seye raslamadim paylasim varmi diye sorun cözölmüs deil deyerli kardesim onur cok cok tsk ederim eyer bu sorunu cöze bilirsem burdan paylasirm paylasim yapan üm paylasimci formcu dostlara cok cok tsk ederim saygilarim sunarim

• "sessizgecem16" bir erkek

• Özel mesaj gönder

14

Thursday, 10.03.2016, 17:24

slm.arkadaşlar.daha önce windows7 kullanıyordum sorun yoktu,şarkı indirebiliyor miksere atıp dinletebiliyordum.fakat windows10 yükledikten donra müziği indirip miksere atyorum ses hışırtılı yayınlanıyor.yardımcı olabilirseniz sevinirim.kolay gelsin.

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

15

Thursday, 10.03.2016, 23:04

Merhaba;

Sorununuzun kaynakları aslında üst mesajlarda geniş olarak anlatılmış. Ses Driverınızı silip yeniden yüklemeyi deneyin diyeceğim ben de ama benim kendi kanaatim yanlış bir Codec yüklenmesinden.

Denetim masasına girerek üst sağ köşede arama kısmı var, oraya CODEC yazarak arama yapın. Çıkan sonuç olursa kaldırın.

|Esinti|

Stajyer

• "|Esinti|" bir erkek

• Özel mesaj gönder

16

Monday, 21.03.2016, 22:01

Selam arkadaşlar aynı sorun bendede var suan driverlerde sorun yok çünki dell kullanıyorum kendi cd sini yüklüyorum 64 bit ama bendede var bu problem kaç gündür uğraşıyorum bir türlü bir çözüm bulamadım anlayamadım çözeniniz varmı !!! ?( ?(

|Esinti|

Stajyer

• "|Esinti|" bir erkek

• Özel mesaj gönder

17

Wednesday, 23.03.2016, 01:49

konu güncel !!!!

|Esinti|

Stajyer

• "|Esinti|" bir erkek

• Özel mesaj gönder

18

Friday, 25.03.2016, 04:07

konu güncel yardım edebilecek olan yokmu ya !! çözemedim ben hala

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

19

Friday, 25.03.2016, 14:52

konu güncel !!!!

Sorununuz ile alakalı muhtemel olabilecek çözüm yolları konu içinde mevcuttur. üst üste mesaj yazmak yerine, yeni çözüm yolu gösterilecek öneri bekleyiniz

Bu arada tüm sonuclara rağmen değişen birsey yoksa yeniden format seçeneğide unutmayınız

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (25.03.2016, 20:01)

|Esinti|

Stajyer

• "|Esinti|" bir erkek

• Özel mesaj gönder

20

Wednesday, 30.03.2016, 03:28

konu güncel !!!!

Sorununuz ile alakalı muhtemel olabilecek çözüm yolları konu içinde mevcuttur. üst üste mesaj yazmak yerine, yeni çözüm yolu gösterilecek öneri bekleyiniz

Bu arada tüm sonuclara rağmen değişen birsey yoksa yeniden format seçeneğide unutmayınız
Atilla kardes ben bütün çözülere başvurdum olmadı formatta çözüm degil forumdada oguspogus arkadasımız cavabı verdi banada yardımcı olmaya çalsıyor terslemenize gerek yok ben sadece konunun güncel oldugunu belirttim bundada birsey yok kardes çözmeye çalsıyorum konu güncel dedik çünki yeni üye olan olur biri görür cevap yazar bilsin sorunun çözülmedigini konu kitlenmesin yani insanlar yanılmasın anlatabildimmi boş yere bir daha beni terslemeyin ricaediyorum alaturka gibi güzel bir paylasım platformunda bunu yapmayın ricaediyorum sizden !!! kolay gelsin...