Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "ÇAKIR71"  54 bugün yaşında
  • "ÇAKIR71" bir erkek
  • Konuyu başlatan "ÇAKIR71"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 3.03.2016, 08:33

Rulete Sid No Yerine Isim Eklemek

SeLam Arkadaşlar radyoma Sid No Yerine isim yazdirmak istiyoruz Yardimci olmanızı rica ederim. Radyo sid 1499570 saygılarım la emegi gecen arkadaşlara teşekkür ederim

ÇAKIR71FM

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 3.03.2016, 10:56

CEVAP: Rulete Sid No Yerine Isim Eklemek

SeLam Arkadaşlar radyoma Sid No Yerine isim yazdirmak istiyoruz Yardimci olmanızı rica ederim. Radyo sid 1499570 saygılarım la emegi gecen arkadaşlara teşekkür ederim

ÇAKIR71FM

ÇAKIR71,
Radyonuz 24 saat açık ancak şu an için kriterleriniz uyumlu gözükmüyor. İlerleyen zaman diliminde tekrar müracaat edebilirsiniz. istatistik bilgileriniz ve kriterler aşağıdadır inceleyiniz..

Kriterlerimiz >>>[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

istatistik bilginiz>>>> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1499570

• "ÇAKIR71" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 9.03.2016, 13:06

selam arkadaşlar benim sorunum radyomun sid numarası yerine adı yazmasını istiyorum bu konuda bana yardım edebilirmisiniz
Editt.. adersi bu 1499570 buda sid numarası adı ise ÇAKIR71 olmasını istiyorum radyo rulette teşekkür ederim

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (9.03.2016, 15:06) düzenleme sebepleri: Adres kaldırıldı sid no yeterlidir.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 9.03.2016, 20:04

selam arkadaşlar benim sorunum radyomun sid numarası yerine adı yazmasını istiyorum bu konuda bana yardım edebilirmisiniz
Editt.. adersi bu 1499570 buda sid numarası adı ise ÇAKIR71 olmasını istiyorum radyo rulette teşekkür ederim

Alıntı sahibi "ÇAKIR71"

ÇAKIR71FM

ÇAKIR71,
Radyonuz 24 saat açık ancak şu an için kriterleriniz uyumlu gözükmüyor. İlerleyen zaman diliminde tekrar müracaat edebilirsiniz. istatistik bilgileriniz ve kriterler aşağıdadır inceleyiniz..

istatistik bilginiz>>>> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1499570

Müracaat yapmadan önce size verilen cevabı okuyunuz.. Krıterleriniz hala uygun gözükmüyor ve ilerleyen zamanda kriterlere uyarsanız tekrar müracaat edebilirsiniz.

• "ÇAKIR71" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 14.03.2016, 14:52

CEVAP: Sid yerine radyo isminin görünmesi

Selam mümkünse önerilen radyo listesinde Sid yerine radyo ismimizin görünmesini istiyoruz. 1499570 sid numaramız. ÇAKIR71 Şimdiden tşk ederiz.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Monday, 14.03.2016, 22:15

ÇAKIR71FM

ÇAKIR71,

ÇAKIR71

Üst üste bildirim yapmadan önce size verilen cevabı okuyunuz ve kriterlere uydugunuzu düşündügünüzde tekrar müracat edebilirsiniz Kriterler aşağıdadır