Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "roy"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 18.03.2016, 17:48

Flatcast Tema /Love me /

Not: Edit.
roy belirtilen dosyaları ekledi:
  • Love-me.fcp (2.72 kB - 156 defa indirildi - en son: 16.04.2024, 10:35)

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Oqus Pokus" (19.03.2016, 19:00) düzenleme sebepleri: İçerik düzenlendi.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 18.03.2016, 19:13

emeğine yüreğine sağlık roy her biri birbirinden güzel kullanışlı şık çalışmalar olmuş güzel paylaşım adına teşekkürler roy

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 19.03.2016, 00:49

​emegine saglık paylaşım adına tşklr

ZENoBIA

Bilge

• "ZENoBIA" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 19.03.2016, 09:36

Ben ne değerlendirme yaparım nede yorum yazarim..Neden diye sor bi hele..
:hayret:
1.. Jüri değilim. :D
2.. Temadan hiç anlamam. :1gözkirp:
3.. Psd ne??? yenen birşeymi? 8o

<<<<<<<<<<<<<<<<gitti ,yokk ,addaa :bye: :bye: :aa:

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 19.03.2016, 19:11

Roy paylaşım için teşekkür ediyorum.
Yine herzaman ki gibi klasına yakışır bir çalışma çıkarmışın.
Eline sağlık.

Değerlendirme istemediğin temaların için konuyu açarken Lütfen Değerlendirmeyin seçeneği var onu kullanabilirsin.
Sen kendine göre tema değerlendirme kriterleri koyuyorsun ama unutmuşun forumunda işleyiş kriterleri var (örneğin buraya bu şekilde eklenen temaları herkes oylayabilir. Şunlar oylamasın, bunlar değerlendirmesin gibi bir sipariş verme lüksümüz yok.)
Oylama sistemi foruma entegre edilirken bu konu uzun uzun tartışıldı aslında, sen o zamanlar olmadığın için uzak kalmışın.
Bir temaya oy vermek demek, şahsen benim için... Beğenimin derecesidir. O çalışmanın ne kadar sürede hazırlandığı veya kaç layer barındırdığı vs... değil.
Zaten çok çok uğraşılıp yinede çok kişi tarafından beğenilmeyen, düşük puanlama almış temalar mevcut forumda. Zevkler ve renkler meselesi anlayacağın.
Burası grafik tasarım forumu değil yani grafikler, çalışmalar profesyonel olarak uzmanlar tarafından incelenmiyor.
Flatcast şablon hazırlanan ve bunların kullanıcılara sunulduğu bir platform. Herkes beğenisini veya anti beğenisini bir şekilde belirtmeli. İşte bunu da o yıldızlarla belli edebiliyor kullanıcılar.

Az önce de söylediğim gibi, şayet değerlendirilmesini istemiyorsan Tema Ekleyenlerin Dikkatine (Lütfen bu başlığı okuyun) bu metne göz atıp fikir edinebilirsin.

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "roy"

• Özel mesaj gönder

6

Saturday, 19.03.2016, 20:32

Oğuz, çok tşkler beğeni v yorum için.

Forumun işleyiş v kriterileriyle ilgili yaptiğin açiklama v hatirlatma için çok tşkler.

Bana göre bu forumda ki juri üyeleri v yöneticiler, bu işi bilen profosyonel kişiler tarafından oluşmali, siz bunlara bu yetkiyi verirken bütün bunlari göz önünde bulundurmaniz lazim.

Kişi/ kişilerin,PSD ile ilgili hiç bir bilgi v birikimi yoksa,bununla ilgili görüşte belirmemeli.

Herneise, ben rahatsizliğimi ifade etmeye çaliştim...

Tekrar tşkler ilgi v bilgilendirdiğin için.

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Saturday, 19.03.2016, 21:25

Forum ekibi olarak zaten bu işi bilen bir grup olduğumuz kanaatindeyim, olmadığını iddia etmekte senin görüşündür.
Bak yine fikirler farklılığı konusu karşımıza çıktı. Nasıl ki beğeniler göreceliyse, fikirlerde o şekilde diye düşünüyorum.
Ben senin güzel tema, 5 Yıldızlık tema yaptığını düşünüyorum.
Aaaa bak orada kim var; birisi de benim tam aksime senin bu işi bilmediğini temalarının en fazla 3 yıldız edebilecek kalitede olduğunu söylüyor ve bu düşüncesine göre oylama yapıyor.

Ne yapmamız lazım, işimize gelmedi diye bu kişiyi aforoz edip, temadan anlamıyor, profesyonel değil diye yaftalayıp ayıklamak mı gerekiyor.
Bizler burada yaptığımız çalışmaları paylaşırken, profesyonellik derecemizi ölçtürmüyoruz. Sadece çalışmalarımızı beğeniye sunuyoruz.
Zaten beğenen alıp kullanıyor, teşekkür mesajını yazıyor veyahut beğeni derecesine göre oyunu veriyor değil mi?

Bu güzel çalışmayı bu polemiklerle gölgelemek istemiyorum, bu yüzden söyleyeceklerim bu kadar.
Tekrar eline sağlık.

roy

Orta Düzey

• "roy" bir erkek
  • Konuyu başlatan "roy"

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 20.03.2016, 20:58

Ben ne değerlendirme yaparım nede yorum yazarim..Neden diye sor bi hele..
:hayret:
1.. Jüri değilim. :D
2.. Temadan hiç anlamam. :1gözkirp:
3.. Psd ne??? yenen birşeymi? 8o

<<<<<<<<<<<<<<<<gitti ,yokk ,addaa :bye: :bye: :aa:

1. Sen Juri olmalıydın :)
2. Profosyenel bir temacisin :P
3. PSD: Tropikal meyvedir bizim buralarda pek yetişmez ;)