Giriş yapmadınız.

1

Sunday, 27.03.2016, 14:53

Bir Yağmur Yağsın İstiyorum…

Yağmur yağsın istiyorum…

İçimdeki tüm endişelerden,bekleyişin verdiği sancılardan arınmak istiyorum.Yağmurun kokusu başımı döndürsün..saçlarımın tellerinde dans etsin damlacıklar..her damla yeni bir umut olsun,sımsıkı kapattığım avuçlarımın içine dolsun,gürlercesine fışkırsın parmaklarımın arasından…güçlü bir rüzgarda her yere saçılan hindiba çiçeğinin yaprakları gibi ,umutlarım saçılsın sağa sola…Benden hediye olsun umutlarımı yakalayanlara…Bana bir parçası yeter…küçücük bir parça içimdeki tohumların yeşermesine yeter..Gözyaşlarımla sularım umut tohumumu…Düşüncelerimle gübrelerim…Güneşim sevgilim olur…Besler minik umudumu…

Yağmur yağsın istiyorum…

Çıplak ayaklarım toprakla oynaşırken,yağmur kokusu dolsun ruhuma…Avuç avuç güneş çiçekleri toplayıp taç yapayım ıslak saçlarıma…Yağmur yağsın istiyorum…Bedenimle ruhumu ayırsın su damlacıkları…Küçük okyanuslar olsun içimde,umut gemiciklerimi yüzdüreyim maviliklerinde…

Yağmur yağsın istiyorum…

Nazlı bir sonbahar günü ağaçlar yapraklarıyla vedalaşırken,fısıltıları çınlatsın benim küçük ormanımı..Her düşen yaprak bir parça hüzün olsun,düştüğü yerde sararsın kurusun…karışsın toprağa umut tohumu olsun…Yağmur yağsın istiyorum…Tohumlarım can bulsun..

Alıntı

• "MUSTAFA ÇİLEK" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 17.10.2016, 19:09