Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

alevxz

Stajyer

• Konuyu başlatan "alevxz"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 4.05.2016, 00:29

indexlerde yürüyen yazı boyutu ayarlama

slm arkadaşlar i ndexlerdeki dj ismi admin şiir kurallar gibi yüruyen yazıların ebatlarını nasıl büyütebilirimyazilar çok küçük oluyo bazı indexlerde okunmuyo SİZE yani yazı büyütüp küçültme ayarı bilen varsa rica ediyorum

2

Thursday, 5.05.2016, 12:05

Kaynak kod

1
<font size="3">buraya metin gelicek.</font>

indexi bilmedim icin .....ama bu kodu aslinda büyük veya kücük yazi boyutunu icin bi kisimi codu yazin sizin kullandiniz indexi yardimci olmaya calisirim size kolay gelsin

• "•GrafikerYigido_58•" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 5.05.2016, 12:54

[code <div id="text1" style="position:absolute; overflow:hidden; left:263px; top:83px; width:551px; height:50px; z-index:0">
<div class="wpmd"><div><font color="#FF0000" face="Algerian" class="ws36">yazinizi burya gelecek</font></div>
</div></div>
][/code]
Örnek sunum index yazi font ve ölcülendirme html kodlari sanirimyardimci olabilmisimdir?

' Cansın

Moderatör

• "' Cansın" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Thursday, 5.05.2016, 13:27

Sağdan sola kayan yazı örneği;

Kaynak kod

1
div id="marquee1" style="position:absolute; overflow:hidden; left:144px; top:332px; width:924px; height:90px; z-index:1"><marquee width="924" height="90" scrollamount="3"><div class="wpmd"><div align=center><font color="#FFFFFF" size="5" face="Monotype Corsiva">yazı buraya gekecek</font></div></div></marquee></div>

Size= veya Font size= yazan yerdeki sayıyı değiştirerek yazı boyutunu değiştirebilirsiniz..