Giriş yapmadınız.

tatu

Acemi

• Konuyu başlatan "tatu"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 25.06.2016, 22:46

Winamp Yayınları

Slmlarr Arkadaslar,

Flatcast radyosunda yayın yaparken Winamp kullanıyorum ve de sorunsuz bir yayın oluyor. Fakat ben müziği kesmeden anons yapmak istiyorum. Bütün eklentileri yaptım ve bir türlü yayına sesimi aktaramadım. İşletim Sistemi win 7. Ne kadar video izlediysem hepsi shoutcast ve broadcast ile yayın tekniklerini veriyor. Yani encoder ile bilgileri okudum. AMa ben encoderle ilgili bir şey yapmadan yayın yapabiliyorum. Sadece müziği durdurmadan (fonda müzikle) anons yapamıyorum. Bilemediğim bir ayarmı gerekli ??? Yardımlarınızı rica ediyorum ...

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 25.06.2016, 23:13

tam olarak hatirlamiyorum, fakat mikrofonu konusurken window üzeri acmalisin, konusma sonunda tekrar kapatman gerekiyor.
yanilmiyorsam windows sesayarlarinda stereo karisimi ile yapiyorsun.

Veda

Stajyer

• "Veda" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Saturday, 25.06.2016, 23:20

Windows 7 ile winamp yayini nasil yapabilirim ?

yukardaki link yardimci olabilir

tatu

Acemi

• Konuyu başlatan "tatu"

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 25.06.2016, 23:55

Teşekkürler arkadaşlar ilginize. burada önerdiğiniz her şeyi yaptım linkleri inceledim ama yine maalesef diyorum. Başarı sağlayamadım. Aynı durumu SAM da uygulamaya çalıştım SAM da sesimi yayına veremedim. Bu sorun sanırım ses kartıyla mı ilgili diye düşünüyorum??

Aylion

Orta Düzey

• "Aylion" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Sunday, 26.06.2016, 00:16

Flatcast Djmixeri kapatdigimizda,
windowsda duydugumuzu yayina gönderiyoruz, örnegin arkaplanda filim izlersen, skyp ile biriyle konusursan bu seslerin hepsi yayina gider.
muhtemelen windows üzeri mikrofon ayarinda hata yapiyorsun