Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "seydunafm" bir kadın
  • Konuyu başlatan "seydunafm"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 24.09.2016, 13:32

Seyduna Fm Önerilen Radyo Başvurusu

Merhabalar ben Ece,

1534976 numaralı Sid ve Seyduna FM olarak aşağıda ki gibi önerilen radyolara girmek istiyoruz.

Radyomuzun Adı: Seyduna FM
En Az 6 dinleyicimiz oluyor.
Birden fazla Dj mevcut.
24 Saat Yayın yapıyoruz.

Radyomuzun Linki: Edit...
Bizleri de aranıza alırsanız çok sevinirim. Daha önce kuralı gördüm ve en az 6 dinleyici bulunması gerekiyormuş. Biz bunu başardık, inşallah yeterliyizdir. Şimdi den çok çok teşekkürler.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (25.09.2016, 12:31) düzenleme sebepleri: Url kaldırıldı, SID no yeterlidir

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 25.09.2016, 03:17

Tabiki sizide önerilen radyolar arasına eklemek isteriz, ancak bazı krıterler var , en az 6 dinleyici 24 saat acık olan radyolarda 14 saat içinde her saat diliminde 6 kişi ve Günde en az 18 saat acık olan radyolarda ise online dinleyici 7 olarak belirlenmistir.

su an ki online durumuz;

Ve su an için kriter sınırının altında gözukuyorsunuz. aşağıdaki kriterleri tekrar gözden geciriniz ve bizde bir süre takipte bulunalım sonucu buradan

Kriterlerimiz >>>[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

istatistik bilginizi bu linkten takip edebilirsiniz>>>> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1534976

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Atilla_Ky" (25.09.2016, 16:44)