Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "TeBeSSüMMM"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 17.03.2008, 10:45

url mi değiştimek istiyorum yardım edermisiniz

selam arkadaşlar benim bir sorunum varda ben radyomu kurdum ancak şimdi sitemi değiştirmek istiyorum blogcuda kurmuştum ancak şimdi kankalar60.tr.gg isimli siteme radyomun linkini koyuyorum ancak girilmiyolar tasarımın üzerine koyduğumda link yapmadığımda radyo açılıyor flatcasttan url adresinide değiştirdim ancak hala link verince
Invalid Streamlink

Sorry for inconvenience. You tried to visit the stream from "-Kankalar FM-" using an invalid stream request.

The specified URL from the producer is:
http://www.kankalar60.tr.gg/

If you clicked a link in that page, please forward this message to the producer. References, how to embed the stream in the homepage he will find here.

BU ŞEKİLDE Bİ YAZI ÇIKIYORR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM...

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 17.03.2008, 12:00

sorunun cevabi portalda yaziyor, sanirim buldun...
cünkü radyoyu sitene dogru yerlestirmissin....

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

3

Monday, 17.03.2008, 22:41

sanirim sonunda buldum Tebessum bu kodlar canli yayina giris icin tikladiginda yeni bir pencere aciyor sadece radyo penceresi icin, birde bunu dene umarim isine yarar...

[code:1]<A id=_self title=""
href="javascript:void%20window.open('http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=xxxxxx','','width=802,height=602')"></A>[/code:1]

not: xxxxxx yerine kendi radyonuzun sid numarasi eklenecek..