Giriş yapmadınız.

• Konuyu başlatan "x_1_umut_x"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 23.12.2016, 19:20

index'e Swf ekleme yardım

wep page maker ile index hazırladım kullandıgım resimlere gifler 'e url ekledim fakat iki tane swf hazırladım bunları index'ime nasıl ekleyecegimi bilemedim Yardımcı olabilirmisiniz şimdiden tesekkür ederim ... Ve Konuyu yanlış yere açmamışımdır inşaAllah

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "x_1_umut_x" (23.12.2016, 19:37)

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 23.12.2016, 19:41

site bunu destekliyorsa,,, örnegin

HTML

1
2
3
4
<object type="application/x-shockwave-flash" width="100%" height="100%"> 
    <param name="movie" value="app:/SWFFile.swf"></param> 
    <param name="wmode" value="opaque"></param> 
</object>

eger flash belgesi bir upload sitesinde yüklü ise flatcast gibi iframe olarakta ekleyebilirsin

• Konuyu başlatan "x_1_umut_x"

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 23.12.2016, 19:48

Cevap verdiğin içi tesekkür ederim Asena . Sitem Blogcuda olucak destekleyip destekleyemicegini bilemiyorum .
hazırladığım sayfanın kodlarının arasında hazırladığım swf dosyasının kodlarını görüyorum ama aldıgım url yi hangi kısıma ekleyecegimi bilemedim eğer sizde uygun görürseniz o bölümün kodunu sizinle paylassam urlyi nereye ekleyecegimi tarif edip sizden öğrensem mümkün se ?

Layla

Orta Düzey

• "Layla" bir kadın

• Özel mesaj gönder

4

Sunday, 25.12.2016, 10:44

flash i siteye eklemenin bircok yolu var.

1. objekt
2. embed
3. iframe

sanirim senin icin en basiti iframe olacak , ayni flatcast radyo kodu gibi sayafanin uygun bir yerine ekle

flatcast

Kaynak kod

1
2
<IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flatcast.com/de/Player.aspx?sid=212169" scrolling="no" frameborder="0">
</IFRAME>

flash

Kaynak kod

1
2
<IFRAME height="600" width="800" src="http://www.flash-link.swf" scrolling="no" frameborder="0">
</IFRAME>

boyutlari istedigin sekilde degistirebilirsin