Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "saliherdin" bir erkek
  • Konuyu başlatan "saliherdin"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 3.01.2017, 10:14

Laptop üzerinde bir ikon işaretlenmiş gibi

Değerli Arkadaşlar, laptobumda birkaç aydır bir sorun yaşıyorum. Paylaşmak istedim. Çözümünü bilen var ise ve cevaplar ve adresime de bilgi gönderirse sevinirim.
Teşekkür ederim.
Laptop üzerinde çalışmaya başladıktan sonra kısa bir zaman sonra diyelim ki arama motorunda bir şey aratmak istiyorsunuz. Yazarken yazdıklarınızı site adres kesimine yamaya başlıyor. Diyelim ki word de brşey hazurlıyorsunuz. Bir anda metin yazılan yerden ayrılıyor ve word bölümleri arasında başka yerlere giriyor veya seçenekler arasında sanki geziniyormuşsunuz gibi işaretler oluşuyor.
Önce bunu virüs bulaşması gibi düşündüm. Format attım. Epey bir süre sorun oluşmadı. Tekrar başladı. Her seferinde bu süreç kısaldı. Şimdi format atıldığı anda bile bu sorun ilk açılmada söz konusu. Artık sanki parça arızası gibi gelmeye başladı. Dolayısı ile bu tür bir arıza ile karşılaştınız mı? bilmiyorum. Ama benim de bir çözüm bulmam lazım.
Ben Ankara'da yaşıyorum. Sorunu biliyorsanız ne yapabileceğimi veya kim veya kimlerin bana yardımcı olabileceklerini söyleyebilirseniz sevinirim.

• "cemrealagoz99" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 26.01.2019, 09:45

ilk defa tanık oldum böyle birşeye