Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "alikemalsahin"

• Özel mesaj gönder

1

Wednesday, 19.03.2008, 02:55

kodlar

Arkadaslar ben bir radyoda djlik yapiyorum, baska radyolarda kullanilan özellikleri bulamadim bir türlü. misal yeni gelenlere otomatik hosgeldin mesaji gönderme gibi kodlari nasil yaparim, daha dogrusu bu tür genel kodlar nedir nasil yapilir. Gecen gün baska bir radyoda dj sayfayi sekilli bir resimle donatti diger dinleyiciler yazamadan eminim kodla yapiyor. bu tür djleri kullanacagi pratik seyleri aradim yani. yaklasik 2 saattir ariyorum forumda ve kafam sisti:) bi tanesini buldum sadece o da " #c " . Simdiden tesekkürler...

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 19.03.2008, 06:09

alikemalsahin, Selam
arada Nadirende olsa arama butonunu kullanmani Tavsiye ederim Elle aramandan daha kolay ;)
işte istedigin kodlar
:burda:
http://www.allaturkaa.de/forum/index.php?page=Thread&threadID=4695

• Konuyu başlatan "alikemalsahin"

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 19.03.2008, 11:29

slowcu , Selamlar

Cok tesekkür ederim, ama arama butonunu kullanmadigimi nerden cikardin? arama sonuclarim hep flatcast kodlarini siteye yerlestirmekle ilgili cikiyor, ama üsenmedim o konularin hepsine de baktim yani:) Isime yarayacak-yaramayacak epey konuda bilgi sahibi oldum bu arada. Benim yerime buldugun icin saol cok tesekkür ederim :olee:

• "slowcu" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Wednesday, 19.03.2008, 11:36

alikemalsahin, Rica ederim ;)
Flatcast ile alakali bir yardim konusu istersen bu bölüme bak bosa yorulma ;)
:burda:
http://www.allaturkaa.de/orion/viewforum.php?f=117
Pff noktalar ayrintilar daha bir cok bilgi...
Cok caliskan bir forumumuz var Dimi :e142:

kursun

Acemi

• Özel mesaj gönder

5

Wednesday, 19.03.2008, 21:34

omer

• "Masum Masum" bir kadın

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 19.03.2008, 21:37

tanistigimiza memnun oldum omer, de burasi tanisma bolumu degil, ustelik yazmis oldugunuz mesajlar icine resim yukleme yapmayiniz lutfen...

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 28.03.2008, 11:52

arkadaslar tema üzerine nasıl dj ismi yazabilirim...tesekkürlür lütfen yardıma ihtiycım var...

Findik

Jüri

• "Findik" bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Friday, 28.03.2008, 12:00

laz_cocuk,
7 mesaj yazmissin 7 side ayni... :X

önce bir AGK oku
sonra arama imkanini kullanarak sorularinin cevaplarini bul