Giriş yapmadınız.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek
  • Konuyu başlatan "Atilla_Ky"

• Özel mesaj gönder

1

Thursday, 9.03.2017, 15:16

Firefox Mozilla 52.0 sürümünde flatcast yayını

chromeden sonra mozillada tarayıcıda eklenti desteğini kesmiş ve mozilla 52.0 sürümünde flatcast yayını için uygulama destegini kesmiştir. Ancak tamamen uygulama destegini kesene kadar bir süreliğine pluginleri calıstırmak mümkün olacak. Aşağıda anlatımını vereceğim adımları izlereyerek yayın yapmanızda sorun olmayacaktır. Ayrıca size önerimiz flatcast producer ( tarayıcısız yayın) kullanmanızdır
İnternet Aracısız (tarayıcısız) Flatcast Yayını Yapmak

Mozilla 52.0 Sürümünde flatcast yayın yapmak ;

1- Adres çubuğuna about:config yazarak enter tıklayınız

2- Karşınıza uyarı çıkacak ; Riski kabul ediyorum yazan mavi renkte bir buton tamam tıklıyoruz

3- Gelen ekranda her hangi bir satırda mause sag tıklayınız, gelen menüde Yeni ve Boolean seçeneklerine tıklayın

4- Açılan dialog alanına plugin.load_flash_only yazıp tamam tıklıyoruz ardından acılan dialog metninde false secenegini seçip tamam diyoruz

5- Firefox Mozilla kapatıp yeniden açınca yayın yapabilirsiniz

Dip not ; ( açılısta 1 kereye mahsus eklentiler için izin vermelisiniz)

HaNıM aGa

Stajyer

• "HaNıM aGa" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 9.03.2017, 15:54

tesekkürler abicikkkkk güzel anlatım olmuş.. :thumbup: :1alkis: :kcool:

• "vuslat00" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Friday, 17.03.2017, 09:15

mozilla

slm dostlar bu gün her zaman girdiğim mozilladan radyoya girmye çalıştım girilmiyo yayında alınmıyo crome gibi bi sorunmu var sizlerdedemi öle bendemi bu sorun

• "djonur50" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 25.03.2017, 10:07

Yardım Edermisiniz

Flatcast dan Bir Tane Radio Açtım Ben Yayin Yapabiliyorken Başkası Siteye Tıkladıgı Zaman Bu Hataları Veriyor Lütfen Yardımcı Olurmusunuz.

Google Chorome ve Mozilla Firefox Da : BROWSER ACCEPTS NO NPAPI-PLUGINS

The NPAPI-interface is no longer supported by your browser (Chrome, Version 56). To use FLATCAST furthermore (windows systems only!), the browserless FLATCAST-Player has to be installed (Download and Installation).
After installation ... please click flatcast:?sid=1492217

Advertisement

Exploer : The stream is currently not available.

The selected stream is currently not available.

Last start of stream:

10/03/2015 -

12:17
More information

Advertisement

Bu Hataları Alıyorum Lütfen Yardımcı Olun

ZenNube

Orta Düzey

• "ZenNube" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Saturday, 25.03.2017, 12:18

Flatcast dan Bir Tane Radio Açtım Ben Yayin Yapabiliyorken Başkası Siteye Tıkladıgı Zaman Bu Hataları Veriyor Lütfen Yardımcı Olurmusunuz.

hata mesajinda yazdigi gibi, Google chrome, firefox, ve opera artik npapi pluginlerini (yani flatcastida) desteklemiyor.
internet explorer 6-11 araclari ile yayin yapip dinleyebilirsiniz.

6

Tuesday, 28.03.2017, 10:48

CEVAP: Yardım Edermisiniz

The NPAPI-interface is no longer supported by your browser (Chrome, Version 56). To use FLATCAST furthermore (windows systems only!), the browserless FLATCAST-Player has to be installed (Download and Installation).
After installation ... please click flatcast:?sid=1492217

Advertisement

Exploer : The stream is currently not available.

The selected stream is currently not available.

Last start of stream:

10/03/2015 -

12:17
More information

Advertisement

Bu Hataları Alıyorum Lütfen Yardımcı Olun

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

deyerli kardesim forumda atilla bey gereken yardimda bulunmus ama yinede aciklama yapayim ins yardimci olurum dj ler icin su linckden indirmeniz gerekn poragram

http://player.flatcast.com/DesktopProducer/install.html ,,,<<< dj ler icin dir yayain yapan arkadaslar masa usdune kurmalri gerek

radio dinleyicileriniz icin flatcast uzerinden indirlemesi gerek? http://www.flatcast.com/Message.aspx?msg=Downloads dinleyicileriniz sadece dinlemek isdedikleri radyonun sid nosun eklemlri gerek bu poragramda her ikiside ayri ayri yuklenmeli masa usdune ins yardimci olmusumdur kolay gelsin hayirli yayinlar dilerim iyi dinlemler dilerim :çakçak:

saygilarim sunarim