Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Saturday, 25.03.2017, 14:22

Radyonuz için İndex (Siteniz için index)

Herkese Merhaba
Radyonuz için (Siteniz için index)Kullanabileceğiniz Templates
Uzun zaman Sonra ikinci index Çalışmamı Yaptım Bu Çalışmamıda Sizlerin Kullanımına Sunuyorum Temiz Logo indirdiginiz dosya icerisinde mevcuttur ve indirme Linki Ön izlemede Mevcut

Hatalari veya Düzenlenmesi Gereken Yerleri bu başlık altında belirtebilirsiniz.
zaman Sorunum Olduğu için Unuttuğum veya eksikler Olabilir.

Bu index FTP Siteler için Kullanılabilir Blog Sitelerde Kullanmak icin resimlerin url linklerini style ve menu css lerini yolunu değiştiriniz.

çirkin melek

Orta Düzey

• "çirkin melek" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 9.04.2017, 10:31

Emeginize saglık güzel olmuş fakat bir sorum olacak. Kendiniz için özel yaptıgınız bi tasarımı neden burda paylaşma geregi duuyorsunuz. Hadi ben biliyorum ordaki aşka sevdalı.net yazısını silip kendi adresimi yazabilirim peki ya bilmeyenler ne yapacak? Diyelimki rar dosyasında adresiniz yok ama burda rar dosyasıda yok.
Ayrıca indexin başında tema indr linki çikiyor ve radyo hemen açılmıyor
Alaturka gibi bi sitenin böyle saçma tasarımlara yer vermesi çok saçma geldi bana çok özür dilerim ama :(

3

Sunday, 9.04.2017, 16:08

Çirkin melek Yorumun için Tşkler

Kendime özel Yapmadım Paylaşım için yaptım Görsellik acısından eski kullandığım sistemin ismini yazdım (zaten kapalı)

İndirme Linki Eklenmiştir. indirdikleri Dosya içerisinde Temiz Logo Zaten Mevcuttur Bu Başşlıkta Yazıyor

Eğer indirip Kullanmak isteyen olursada kendi Radyo ve ya site isimlerini isterlerse bu başlık altında kendilerine yazar veririm

Radyo Acılmaz Çünkü Radyoda sid rasgele yazılmış açılmaması normal kurmak istenilen radyo sidinizi yazın hemen acılır.

değişiklik yapılması istedikleri yeride yazarlarsa onuda yapar gönderirim uzun zaman sonnra ilk yaptigim index paylasiyorum hatalar olabilir

hataları söylerseniz düzeltir eklenir
ama bu şekilde yazarsanız (Alaturka gibi bi sitenin böyle saçma tasarımlara yer vermesi çok saçma geldi bana çok özür dilerim ama)

Bizi Yapacagimiz şeylerden soğutursunuz. lütfen yorum yaparken bunlari bir daha düsünün..

Saygılarımla.

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "~Aska_SevDaLi~" (9.04.2017, 16:25)