Giriş yapmadınız.

• "[C¤] KARDELEN [C¤]" bir kadın
  • Konuyu başlatan "[C¤] KARDELEN [C¤]"

• Özel mesaj gönder

1

Monday, 25.09.2017, 18:06

FLATCAST TEMA-VEFAKAR DOST- C¤KardeLen_eyLüLC¤

[C¤] KARDELEN [C¤] belirtilen dosyaları ekledi:

• "[C¤] KARDELEN [C¤]" bir kadın
  • Konuyu başlatan "[C¤] KARDELEN [C¤]"

• Özel mesaj gönder

2

Thursday, 28.09.2017, 09:47

Edit BENİM TEMA İNDİRME SAYISIYLA İLGİLİ BİR TAKINTIM OLMADI OLAMAZDA AMA LÜTFEN BIRAKINDA GERÇEK İNDİRME SAYISINDA KALSIN TEMAM.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Oqus Pokus" (29.09.2017, 01:32) düzenleme sebepleri: Lütfen Forum kurallarına uygun üslup takının.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Thursday, 28.09.2017, 21:19

uzun uzadıya yazmaya gerek yok ne yazarsan yaz yanlamazlar çünkü edit Allah yardımcıları olsun ne diyelim komedi resmen 110 kere konuya bak 132 kere indir 1 al 3 al 5 al 10 al 132 kere indirmek ne demek ....... bide ellerine ne geçiyorsa artık isterseniz bin yapın amacınız ne doğum günün kutlu olsun eylül nice senelere tek basına bunların üstesinden gelirsin EvellAllah

not her yere atılan edit uzak durun yapanlar belli bunu onlar kendilerini çok iyi bilir ne diyelim Allah yardımcınız olsun zavallılar dahada uzatmayacam tek kelime yazık ki ne yazıkkkkk Allah akıl fikir versin üstüne alınan alınır yapanlar belli sonuçta :))))))))))))))))))))

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Oqus Pokus" (29.09.2017, 01:37) düzenleme sebepleri: Lütfen üslubunuza dikkat edin

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 29.09.2017, 01:35

Bu konuda sıkıntı nedir anlamadım?
Sorun fazla indirilmesi mi?

Şuan da 142 Görüntüleme , 132 İndirilme görünüyor.

Fazla indirilmesi neden sorun oldu bu kadar merak ettim?
İndirilsin diye buraya yüklenmiyor mu zaten temalar? Fazla indirilmesi daha iyiyken neden böyle sıkıntı oluşturdu açıklarsanız sevinirim.
TAMER, belli bu kişiler demişiniz, açıklamanızı bekliyoruz bunların kim olduğunu ne yaptığını.

Forum içerisinde ki üslubumuza ve yazım stilimize dikkat edersek iyi olacak.
Lütfen kurallara riayet edelim.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Friday, 29.09.2017, 18:00

Bu konuda sıkıntı nedir anlamadım?
Sorun fazla indirilmesi mi?

Şuan da 142 Görüntüleme , 132 İndirilme görünüyor.

Fazla indirilmesi neden sorun oldu bu kadar merak ettim?
İndirilsin diye buraya yüklenmiyor mu zaten temalar? Fazla indirilmesi daha iyiyken neden böyle sıkıntı oluşturdu açıklarsanız sevinirim.
TAMER, belli bu kişiler demişiniz, açıklamanızı bekliyoruz bunların kim olduğunu ne yaptığını.

Forum içerisinde ki üslubumuza ve yazım stilimize dikkat edersek iyi olacak.
Lütfen kurallara riayet edelim.

oqus pokus modum konuyu dikkatli okumamısssınız galiba siz niye üzerinize alındınız yönetim mi dedik yönetim yazan tek bir kelime var mı acaba lütfen dikkatli okuyalım 110 defa görüntüle 132 kez insin normalmi karşılıyorsunuz bunu

142 görüntüleme 132 indirme demişsiniz şu an 163 görüntüleme 132 indirme değişim yok hayret kimse indirmemiş yazılanlardan sonra anlaşılmış galiba nasıl anladılarsa artık kimse indirmemiş 132de kalmış her ne hikmetse :)))))))

bunu yapanlar belli dediğim o kişiler kendini biliyor üzerine alınan alınır yönetim kelimem geçmiş mi geçmemiş mi bunu yapan kişiler belli zaten toplasan iki üç kişiyi geçmez

demişsiniz tema indirilmek için demi fazla indirilmesi dahamı iyi sizce bin kere inmiş olsa gözükse ne olur 5 kere inmiş olsa gözükse ne olur

örnek vermek gerekirse benim temalar her bir temam renkli temalar 5erli en az ama ne hikmetse aynı dakkada bütün temalarım iniyor bi sayfada 5 tema var en az nerden baksan aynı dakkada en az 10 tema hepsinden iniyor yapan kişi

hiçte üşenmiyor inip inmemesi önemli değil önemli olan kullanılıp kullanılmaması isterse bin kez insin çok mu önemli şahsım adına söyleyeyim hiç bakmıyorum bile su temam kaç kere inmiş sadece atıp çıkıyorum

neyse çok fazla uzatıp tartışma ortamı yaratmak istemiyorum Allah akıl fikir versin bunları yapanlara

not: temalarımızı gerçekten alıp kullanan arkadaşlar iyi yayınlarda kullansın alıp kullananlara ayrıcana tskler indirip indirip duranlarada bari tsk edelim fazla inmesi temaların daha iyiymiş :)))))))

Bu mesaj 2 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "TAMER*39" (29.09.2017, 18:09)

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Sunday, 1.10.2017, 20:56

Ben mi anlatamıyorum yoksa siz mi anlamak istemiyorsunuz?
Bir temayı indirirsin, elinde dosya fcp dosyası olur. Tekrar indirdiğin dosya diğerinin aynısıdır.
Benim
anlamadığım, siz diyorsunuz ki bir kişi indirme sayfasına giriyor 1 den
fazla indiriyor. 10 defa, 20 defa veya daha fazla indiriyor.
İndirsin.
İsterse 100 defa indirsin. Lazımsa 1000 defa indirsin. Bunun bu temayı
paylaşan kişi açısından kötü olan kısmı ne ben onu anlamadım?
Neyden
şikayetçisiniz? İndirilme sayısı görüntüleme sayısından daha az
diyorsunuz ben sizi anladım da siz beni anlamadınız herhalde.

Ben
bu durumda bir kötülük göremiyorum, tamam kasten fazla indirme de
olabilir. Bunu yapanlar ne maksatla yapıyor onuda anlamış değilim.
Bunu yapanlar paylaşım sahibine iyilik yapıyorlar farkında değiller. Galiba siz de farkında değilsiniz :)
Bir temayı, temacıyı sabote edeceksem ben, en son yapacağım şey onun temasının indirilme sayısını yükseltmektir.

Sizin açınızdan şikayet edilecek birşey yok yani, onu anlatmaya çalışıyorum. Şimdi beni anladınız mı?

Görüntülenme 217 İndirilme 133.
Şuan gayet doğal ve normal.

• "TAMER*39" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Monday, 2.10.2017, 19:54

110 görüntüleme 132 indirme
142 görüntüleme 132 indirme
163 görüntüleme 132 indirme
217 görüntülüme 133 indirme
239 görüntüleme 134 indirme
ara vermiş indirmeye indiren veya indiren kişiler demekki az buçuk anlamışlar yaptıklarının fazla aşırıya kaçtığını kim ne ederse etsin benim umrumda dahi değil sadece yapılan bana kalırsa yanlış onlar indirip indirip dursunlar Allah akıl fikir versin bu indirip indirip duranlara 200 300 gözükse ne olacak 5 -10 gözükse ne olacak başka islerimi yok neyse konuyu çok fazla uzatarak tartışma ortamına girmek istemiyorum indiren indirebildiği kadar indirsin
not gerçekten indirip kullanlara tskler iyi yayınlarda kullanın arkadaşlar temalarınızı

Sade.

Stajyer

• "Sade." bir kadın

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 4.10.2017, 15:47

EMEGINIZE SAGLIK