Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

absen.06

Stajyer

• "absen.06" bir erkek
  • Konuyu başlatan "absen.06"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 29.09.2017, 15:57

Lobideki Yaziların aşagıya doğru çekilip okunamaması

selam arkadaşlar. yayında iken ve dinleyici iken lobideki yazıların aşağıya yukarıya hareket etmiyor. lobi sadece göründüğü kadar. aşağıya inip bakmak mümkün olmuyor. sadece kayıttan bakılabiliyor.
temalardan felan değil bu sorun. hiç bir işlem yapmadan bu sorun oluşuyor. çok kişide radyoya gelip bu sorunun nasıl çözüleceğini soruyor. yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 29.09.2017, 22:52

Hangi tarayıcı ile bu sorunları yaşıyorsunuz, internet explorer 11 de böyle bir sorun yaşamadım.

3

Saturday, 30.09.2017, 03:18

CEVAP: Lobideki Yaziların aşagıya doğru çekilip okunamaması

selam arkadaşlar. yayında iken ve dinleyici iken lobideki yazıların aşağıya yukarıya hareket etmiyor. lobi sadece göründüğü kadar. aşağıya inip bakmak mümkün olmuyor. sadece kayıttan bakılabiliyor.
temalardan felan değil bu sorun. hiç bir işlem yapmadan bu sorun oluşuyor. çok kişide radyoya gelip bu sorunun nasıl çözüleceğini soruyor. yardımlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkürler

slm
deyerli kardesim flat castin kendi koydug yazilari asagi yukari kaydirmaniz icin cubuk var ? tema ayarlarinizda bu yazilari asagi yukari kaydirmak icin cupuk koymazsaniz böyle bir sorun olusur. dedin seyi ne Kadar bakdimsa baska bir sey aklima gelmedi ?flatcatin kendi pleyerinden bakdim yine yazilari ásagi yukari kayirmak icin cubuk var Mozilla ayni explorer ayni baska arama motorunda böyle bir sorun varsa bilemiyorum dediklerimde böyle bir sorun yok.

saygilarim sunarim

absen.06

Stajyer

• "absen.06" bir erkek
  • Konuyu başlatan "absen.06"

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 2.10.2017, 13:11

ARKADAŞLAR HEPSİNDE ÇUBUK VAR. İNTERNET EXPOLER KULLANIYORUM HEM İŞ YERİ HEM EVDE KULLANDIGIM PC DE AYNI ŞEYLER OLDU.
RADYOMUZA GELİP SORAN BİR ÇOK KİŞİ OLDU AYNI SORUNU.

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 2.10.2017, 20:08

Radyonuza girdim, bahsettiğiniz sorunu ben yaşamadım.
Mozilla ve Explorer'da test ettim.

Tavsiye olarak;
Sohbet içeriğini aşağı yukarı kaydırabilmek için kullanılan çubuğu biraz daha büyük yapın. Yani yükseklik olarak biraz daha fazla olsun ki, aşağı yukarı çekmesi kolay olsun.

6

Tuesday, 3.10.2017, 01:06

sorun göremedim ?

ARKADAŞLAR HEPSİNDE ÇUBUK VAR. İNTERNET EXPOLER KULLANIYORUM HEM İŞ YERİ HEM EVDE KULLANDIGIM PC DE AYNI ŞEYLER OLDU.
RADYOMUZA GELİP SORAN BİR ÇOK KİŞİ OLDU AYNI SORUNU.

slm deyerli arkadasim radyona bire bir gitdim asi dj yayindayi asla öyle bir sorun yok deyerli ustada inda bildirdigi kadariyla bende gormedim ben bir kac ara motorundan dendim sorun yok umarim deyerli ustadin bildigi gibi sorununuz asmisiniz kolay gelsin dilerklrimle

saygilarim sunarim

sarikayafm66

junker

Stajyer

• "junker" bir erkek

• Özel mesaj gönder

7

Thursday, 5.10.2017, 19:13

flatcast chat yazilim cubuk

slm arkadaslar

Windows 10 64 bit System olarak yayn alabiliyorum ve misafir olarakta katilabiliyorum .
radyodaki yazilim loby deki cubuk var yazilimi takip etmek icin yukari asaga cekilen bende calismiyor
Java ekli oynamiyor sorun ne olabilir simdiden tsk.
saygilar junker .

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "junker" (5.10.2017, 20:03)

Oqus Pokus

Moderatör

• "Oqus Pokus" bir erkek

• Özel mesaj gönder

8

Sunday, 8.10.2017, 16:28

slm arkadaslar

Windows 10 64 bit System olarak yayn alabiliyorum ve misafir olarakta katilabiliyorum .
radyodaki yazilim loby deki cubuk var yazilimi takip etmek icin yukari asaga cekilen bende calismiyor
Java ekli oynamiyor sorun ne olabilir simdiden tsk.
saygilar junker .
Radyonuz gizli olduğu için gelip kontrol etme şansım olmadı.
Daha detaylı bilgiler verirseniz, daha detaylı cevaplar alabilirsiniz.

Hangi tarayıcıyı kullandığınızı bilmiyorum ama Active Xeklentilerini kaldırıp yeniden yükleyin ya da Flatcastın kendi programını kullanın.

Zübeyde

Stajyer

• "Zübeyde" bir kadın

• Özel mesaj gönder

9

Sunday, 29.10.2017, 22:59

bazi bilgisayarlarda olan bu sorun, son Window 10 güncellemesinden sonra Betriebssystembuild 15063.674 cözüldü :1alkis: