Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

selo1

Stajyer

• Konuyu başlatan "selo1"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 23.12.2017, 10:46

Radyo Hesabım Kendiliginden Silinmiş

selamlar arkadaşlar bir yıllık radyo hesabım gece kendiliginden silinmiş benden başka kulanan yoktu admin girişi
gece 11 kadar yayın yaptım kapadım radyoyu sabah baktım hesap kapanmış
illagal yayında yapmıyordum şiir türkü yayınıydı neden silinmiş olabilir geri almaya çalıştım email falan yolladım alamadım
varmı çaresi lütfen bilgilendirin
:(

bugun aynı isimde yeni radyo açtım ama 2 bine yakşn ziyaretci uçtu gitti :(

eski hesabımı geri almanın imkanı yokmu

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Sunday, 24.12.2017, 00:56

Hesabın kapandığını nerden biliyorsun, eski hesabın id numarasını hatırlıyormüsun?

3

Sunday, 24.12.2017, 17:12

flatcast sayfaya girip ana radyo isim yazin unuttum sifreye tiklayin email adressi verin onu bir deneyin siz ve belki olur sifreleri degislik edin ayrica ...............kolay gelsin

selo1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 25.12.2017, 08:54

selamlar arkadaşlar ilginiz için çok teşekkür ederim admin ana şifresiyle girmeye çalışltım hiç tepki vermiyor
şifremi unuttum linkine tıklayıp emaili yazdım fakat No user account available! uyarisi çikiyor
ne dj girişinden girilebiliyor ne de admin girişinden hatta başka radyoya nik gibi girmeye çalisiyorum giriş yapmıyor
silindiginden tamda emin deyilim ama şifreyide değişmiş olabilirler

The selected stream is currently not available. bu şekilde yazıyor sid attığım zaman

Sid No: 1539242

Yonca

Stajyer

• "Yonca" bir kadın

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 25.12.2017, 11:06

hesabiniz ve radyonuz flatcast tarafindan kilitlenmis, muhtemelen radyonuzda uygun olmayan ( +18 ) bir tema kullanilmis.
ihtimali cok kücük olsada flatcast yanlisliklada kitlemis olabilir, fakat bunu actirmasi sizin icin cok zahmetli ve uzun olur...

selo1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

6

Thursday, 28.12.2017, 23:49

Normal Temaların Haricinde hiç kulanmadık uygun olmayan ( +18 ) bir tema olması imkansız
şiir ve türkü radyosu zaten adına leke gelsin istemeyiz
mutlaka ya hatayla yada şikayet üzerine silindi

ingilizcem olsa flatcasta yazacağım sorunu fakat yok malesef
google çeviride yeterince anlaşılır olmuyor

Ceren

Orta Düzey

• "Ceren" bir kadın

• Özel mesaj gönder

7

Friday, 29.12.2017, 00:36

bagzen hic tanimadan aldiginiz djler siz farkina varmadan bu tür pislikleri yapiyor.

selo1

Stajyer

• Özel mesaj gönder

8

Wednesday, 10.01.2018, 09:11

selamlar arkadaşlar Flatcast yetkillerine mesaj attım hesabımı açtılar galiba yanlışlıkla silmişler
ilginşzden dolayı çok teşekkür ederimm

normal dj girişinden niçkle giriş yaptım flatcast yetkililerine google çeviri ingilizce ve türkçe olarak yazdım
radyo ismini ve sid numarasını yazdım
birgün sonra açmışlar hesabı sağolsunlar

hesabının silindiğini düşünen arkadaşlar benim gibi yaparlarsa geri alabilirler