Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "Nazif ÖZDEMİR"

• Özel mesaj gönder

1

Friday, 29.12.2017, 15:04

flatcast

slm radyoların hiç birine giremiyorum yükle diyor bi yandan ay seyler yükleniyor ama ama yok hep yukle aktif edemiyorum nerden nasıl yapabilirim

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Friday, 29.12.2017, 22:16

Flatcastı sadece internet explorer üzeri dinleyebilirsiniz , edge chrome.firefox, opers vs. çalışmıyor

• "OguzhanFm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 28.02.2018, 09:22

Nazif bey bu video size yardımcı olacaktı Flatcasttın kendi programı nasıl kurulumunu anlatıyor tarayıcıya ihtiyacınız kalmayacak...

https://www.youtube.com/watch?v=tNSmisbB3Aw&t=86s

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Friday, 2.03.2018, 21:41

CEVAP: flatcast

slm radyoların hiç birine giremiyorum yükle diyor bi yandan ay seyler yükleniyor ama ama yok hep yukle aktif edemiyorum nerden nasıl yapabilirim

Arkadaşımız aşağıda gerekli cevabı vermiş...

Flatcastı sadece internet explorer üzeri dinleyebilirsiniz ,

Ayrıca, Flatcast pluginleriniz yüklü olduğundan emin olup Aşağıdaki konularada bakınız;

internet tarayicisi kullanmadan flatcast dinlemek

İnternet Aracısız (tarayıcısız) Flatcast Yayını Yapmak