Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1patron1

Stajyer

• "1patron1" bir erkek
  • Konuyu başlatan "1patron1"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 2.01.2018, 12:55

Samsung, 2018'de katlanabilen bir akıllı telefon pazarlamayı planlıyor!

Galaxy'yi güçlendirecek ne Not 8, yeni iPhone'la rekabet etmeli. Bir sonraki akıllı telefonunuz yarısı kadar bükülebilir. 12 Eylül'de iPhone 8 ve iPhone X'in piyasaya çıkmasını bir kaç saat önce Samsung, 2018'de kullanılabilecek katlanabilir bir telefon pazarlayacağını açıkladı.

Söylentilere göre Samsung, konferanslarda ve basın etkinliklerinde prototip sunmaya başladığı 2013'ten beri katlanabilir bir telefon üretmek istiyor. Galaxy Note 7'den Telefonunu katlanabilecek olan bu yenilik, elektronik devinin çalışacağı tek şey değil: söylentiler, şirket mühendislerinin şu an akıllı bir hoparlör üzerinde çalıştıklarını gösteriyor; Amazon Echo, Google Home ve Apple HomePod.

Koh Dong-jin'in AP'deki başkanı, AP'nin bu katlanabilir akıllı telefonu 2014 yılına dayanan bir çalışmasının olduğunu söylüyor, 2018 yılına kadar Samsung'un "en son sorunları çözmeyi başarması" gerektiğini söyledi. şirketin mobil bölümü. Bu, şirketin yeni iPhone'larla rekabet edebilmesi için Galaxy Note 8'e güveneceği anlamına geliyor.

Bu arada Galaxy S9, Ocak 2018'de piyasaya sürülecek.

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "1patron1" (2.01.2018, 13:20)

• "maclarizletv" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Monday, 10.12.2018, 12:36

telefon

bu haberi bir çok yerde gördüm gerçektek sabırsılıkla telefonun nasıl olacağını çok merak ediyorum

• "antakya111" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Tuesday, 22.01.2019, 12:48

çok güzel samsungdan önce çıkartan firma oldu ama