Giriş yapmadınız.

• "ogrenci01" bir erkek
  • Konuyu başlatan "ogrenci01"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 13.02.2018, 12:47

SAM Broadcaster ile FLATCAST yayın hakkında..

Selamunaleykum;

Ben aranıza yeni katıldım ve FLATCAST'a yardım bekliyorum sizlerden. Konuyu hortlattığım için de şimdiden sizlerden özür dilerim.

Bu konu ile ilgili bayağıdır araştırma yapıyorum. İzlemediğim video, okumadığım döküman kalmamıştır ve çözüm bulamadım. Yaptıklarım şu şekildedir:

Stereo Mix'i aktifleştirdim.FLATCAST DJ Mikserini kaldırıp Stereo Mix'i seçiyorum.Sanırım bunlar doğru adımlar. SAM Broadcaster'deki müzik sesini alıyorum. Youtube, Winamp vb. tüm sesleri alıyorum. FLASTCAST yayınına da sorunsuz gidiyor. Mikrofon ile anons yapmak istediğimde FLATCAST SAM'daki mikrofon sesini algılamıyor. USB harici ses kartı aldım ve SAM'daki Mik girişini harici olarak ayarlıyorum. SAM'da mik sesi alıyorum ama FLATCAST'a gitmiyor. Bütün yolları denedim çözüm bulamadım.

Ayrıca anlatım videolarında SAM ayarlarını göstermemişler. Yapmadığımız eksik olan bir şeyler var diye düşünüyorum. Bu konu hakkında bilgiye sahip olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. İlginiz için teşekkür ederim.

Asena

Stajyer

• "Asena" bir kadın

• Özel mesaj gönder

2

Tuesday, 13.02.2018, 19:14

Flatcasta pek Sam kullanan yok, bu yüzden tecrübe eksikliği büyük.
Hata muhtemelen VoiceFx ayarlarında...
Genelde djmixer iptal edildikten sonra, flatcast bilgisayarimizdan çıkan tüm sesleri yayına yansıtıyor.

• "ogrenci01" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Wednesday, 14.02.2018, 06:24

Flatcasta pek Sam kullanan yok, bu yüzden tecrübe eksikliği büyük.
Hata muhtemelen VoiceFx ayarlarında...
Genelde djmixer iptal edildikten sonra, flatcast bilgisayarimizdan çıkan tüm sesleri yayına yansıtıyor.
Cevabınız için teşekkür ederim Asena. Ben bütün ayarlamaları denedim ama çözüm yok yine de. Ayrıca SAM ile yayın yapan arkadaşlar var sanırım. Bu konu bayağı bir irdelenmiş. İlginiz için teşekkür ederim.

Konuya hakim arkadaşlardan yardım bekliyorum. Teşekkürler.

• "ogrenci01" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Saturday, 17.02.2018, 16:08

Sorunu kendim çözdüm. SAM BROADCASTER PRO 2017.11 ile Windows'un tüm sürümlerinde denedim oldu. Teşekkür ederim. Konuyu silebilirsiniz.