Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

-MAKBER-

Stajyer

• "-MAKBER-" bir kadın
  • Konuyu başlatan "-MAKBER-"

• Özel mesaj gönder

1

Saturday, 24.02.2018, 13:15

mixerde ses sorunu

slm arkadaşlar ..yardıma ihtiyacım var 3 gündür deli oldum..mixerde ses boğuk cizirtili..3 gün once format atildi.formatan önce windows8.1 idi sorun yoktu.simdi ki ise Windows 8.1 pro sistem...
codec sildim olmadi..relatek drıver sildim tekrar yükledim gene olmadi aygıt yöneticisinden ses ayarlarının hepsini yazılım güncelledim (güncel diyor zaten)gene olmadi. ne yaptıysam olmadı LÜTFEN YARDIM!!
LAV Audio Decoder neyin nesi bilen varmi? daha önce yoktu.formattan sonra var sag altta.üstelik yabanci dil..acaba ordanmi ayarlanirmi ki bilen varsa yardimci olurmusnuz

Bu mesaj 1 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "-MAKBER-" (24.02.2018, 13:26)

• "OguzhanFm" bir erkek

• Özel mesaj gönder

2

Wednesday, 28.02.2018, 09:19

Makber hanım sorununuz CODEK sorunu Program ekle kaldırı açın

K-Lite Codec Varsa onu silin ses kartınızın güncel olmasına dikkat edin sanırım sorununuz çözülecektir...