Giriş yapmadınız.

[Önerilen Radyo] Sid Onayı

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• Konuyu başlatan "cengizhan403"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 8.05.2018, 23:47

Sid Onayı

Sayın Allatuka yetkilileri öncelikle emekleriniz için sonsuz tşkler. yakın zamanda 1570223 sid numarasıyla radyo kurdum.ama Sid onayı olmadı radyo Rulet imkanlarından yararlanmak istiyorum saygılar. Ayrıca 1570223 Sid Numaralı radyomu CANPARCASIFM olarak isim cıkacak şekilde kayt edermisiniz veya bunu için gerekli şartlar varmı iyi günler.

• Özel mesaj gönder

2

Saturday, 12.05.2018, 00:12

Sid Onayi Ve Isim

Sayın Allatuka yetkilileri öncelikle emekleriniz için sonsuz tşkler. yakın zamanda 1570223 sid numarasıyla radyo kurdum.ama Sid onayı olmadı radyo Rulet imkanlarından yararlanmak istiyorum saygılar. Ayrıca 1570223 Sid Numaralı radyomu CANPARCASIFM olarak isim cıkacak şekilde kayt edermisiniz veya bunu için gerekli şartlar varmı iyi günler.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

3

Sunday, 13.05.2018, 00:11

Önerilen radyolar gibi isim çıkması için bir takım kriterler gerekiyor. 1570223 SID no lu Radyonuz şu an istenilen kriterlerin altında görünmektedir. İlerleyen zaman diliminde tekrar müracaat edebilirsiniz

Kriterlerimiz ve 1570223 SID istatistik bilgileriniz aşağıdadır inceleyiniz ;

Kriterlerimiz >>>[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

istatistik bilginizi bu linkten takip edebilirsiniz>>>> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1570223

bubenim68

Stajyer

• "bubenim68" bir erkek

• Özel mesaj gönder

4

Monday, 21.05.2018, 16:11

sid onayı

merhabalar 1571177 sid noluı bir radyo açtım onaylarsanız< sevinirim

• Özel mesaj gönder

5

Monday, 28.05.2018, 01:58

Radyo

sevgili Atilla Bey; iki kez radyomun side eklenmesi icin rica ettim yetersiz buldunuz. Daha önce de radyo açtık kaç kez hemde hemen sid ekleniyordu bir adam akıllı radyom olsun dedim sid eklenmiyor.Sizde istatikler az dediniz böyle olunca DJ bulunmuyor bu iş gönül işi kimseyi zorla Tutmazsinsin SİD den dinleyi gelirse kalici oluyor radyolar yoksa olmuyor. Kimsede sid olmada dj yapmak istemiyor sidimizi eklerseniz makbule gecer saygılar.

Atilla_Ky

Moderatör

• "Atilla_Ky" bir erkek

• Özel mesaj gönder

6

Wednesday, 30.05.2018, 02:04

Önerilen radyolar gibi isim çıkması için bir takım kriterler gerekiyor. 1570223 SID no lu Radyonuz şu an istenilen kriterlerin altında görünmektedir. İlerleyen zaman diliminde tekrar müracaat edebilirsiniz

Kriterlerimiz ve 1570223 SID istatistik bilgileriniz aşağıdadır inceleyiniz ;

Kriterlerimiz >>>[Önerilen Radyo] Radyo Rulet Anlatımı [Önerilen Radyolar]

istatistik bilginizi bu linkten takip edebilirsiniz>>>> http://www.flatcast.com/DE/PrgStatistic.aspx?sid=1570223