Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, AllaTurkaa sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

• "kirikkalplerfm" bir kadın
  • Konuyu başlatan "kirikkalplerfm"

• Özel mesaj gönder

1

Tuesday, 15.05.2018, 15:42

port sorunu

Slm arkadaslar baya süredir flatcast sorun oldundan beri enson benim portum kapandi bilgisaray Win 7 ve Laptop Win 10 port actim bilgisaraydan sorna Laptop buda actim ozaman bilgisaraydaki port kapaniyor bilgisaraydan actim Zaman laptopdaki kapaniyor portu modem w724v oraya veriyorum port hatta ordan sildim ve mcaffe Virus progama verdim birde flatcaste yazmistim bana ip sabitle dendi onu yaptim laptopda ve bilgisaraydan ama sorna yayinlara girmedim engeledi sildim geri girebildim bazen wlan düsüyor Laptop kablo baliyorum pek nerdeyse sifir derce bilgim yok diye bilirim ne Laptop nede bilgisaraydan umarim biri bana yardimci olabilir burdan ve sorunmu anlatabildim bana resimli veya videolu yardim edebilirseniz sevinirim