You are not logged in.

Dear visitor, welcome to AllaTurkaa. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

• "kirikkalplerfm" is female
  • "kirikkalplerfm" started this thread

Date of registration: Oct 22nd 2010

• Send private message

1

Monday, May 28th 2018, 10:18pm

arka plan beyaz

slm arkadaslar yayin aldim yerde bazi djlerin arkaplanlari bende Beyaz oluyor iki haftadir hem Pc Hemde Laptop encok Pc kulaniyorum tek bende oluyor bu sorun geri bütün dinleyici arkadaslarin hic birinde Beyaz olmuyor ve bu sorun yok artik kafamiz Durdu niye olabilir Pcyi kablo üzeri giriyorum Laptop Wlan üzeri yayindaki arkadasa hep rica etmem gerekiyor desirmisin sayfa diye internetim 25000 Gb ben kendim yayin alirkende cocu sayfalar olmuyor Beyaz oluyor o yayinin büyüklüden olabilir ama sanirim bilgisi olan yardim ricadir

Yonca

Trainee

• "Yonca" is female

Date of registration: May 12th 2007

• Send private message

2

Tuesday, May 29th 2018, 12:46am

hizliresim sitesine eklenen tema-arkaplan resimleri almanyaya engelleniyor, bu yüzden almanyadan katilan dinleyiciler sadece peyaz ekran görüyor

• "kirikkalplerfm" is female
  • "kirikkalplerfm" started this thread

Date of registration: Oct 22nd 2010

• Send private message

3

Tuesday, May 29th 2018, 10:01am

Beyaz tema

Yonca önce cvp icin tsk ederim hizliresim sitesine derken anlayamadim???özur dilerim ve temalari arkadas kendi yapiyor url ekliyor fcp yapiyor bu sorun bende daha yeni basladi ben bayadir 10-15 senedir flateyim ve yeni ilkez basladi o temayi yapan arkadasin kendinede yapiyor sorun yok yayina girdimi ama yapipta baskasina verdimi sorun oluyor cocu temalarda beyaz oluyor nedense ve bu sinir bosucu

Asena

Trainee

• "Asena" is female

Date of registration: Feb 2nd 2007

• Send private message

4

Tuesday, May 29th 2018, 3:14pm

Url almak için hizliresim.com sitesine eklenen resimler almayadaki kullanıcıların çoğunda görünmüyor.

Örneğin birazdan vereceğim linkteki tema resmini ben göremiyorum, hizliresim sitesine yüklenip URL alınmış, Türkiye de yaşıyanlarda sorun yok. Tema yapan arkadaşına söyle resimleri başka resim sitesine yüklesin.

Aranilanadam Flatcast Radyo Temalari 977 bu linkteki tema resmini muhtemelen sende goremiyorsun